Výsledky testování – ušní teploměr Braun IRT 6520

měření teploty ušním teploměrem Braun

S nachlazením a častými nemoci doprovázenými zvýšenou teplotou nebo horečkou bojuje většina maminek malých dětí. Změřit přesnou teplotu bývá zejména u miminek a malých dětí problém. Ušní teploměr Braun IRT 6520 přináší maminkám řešení na tento někdy až nadlidský úkol.

Může horečka pomáhat?

Zvýšenou teplotou nebo horečkou reaguje dětský organismus v momentě, kdy bojuje s nějakým onemocněním. Děsíte se horečky u dětí? Naučte se ji vnímat jako pomocníka – přirozený způsob organismu, jak se vyrovnat s infekcemi. Není proto vhodné horečku, nebo dokonce zvýšenou teplotu srážet okamžitě, jak se objeví. Pomyslná hranice mezi horečkou, která pomáhá a tou, která už je pro tělo vyčerpávající, je individuální. Záleží na věku a celkovém stavu malého pacienta.

Jaká je normální teplota?

U dospělého člověka je za horečku považována teplota vyšší než 38 °C. Teploty mezi 37 °C a 38 °C jsou považovány za zvýšenou teplotu. Ke srážení teploty přistupujeme v momentě, kdy překročí 38, 5 °C. U dětí a malých miminek se hodnoty liší.

Kojenci

Normální teplota kojence se pohybuje mezi 36, 5 do 37, 2 °C.  Teplota miminka se v průběhu dne mění a může kolísat až o jeden celý stupeň. Nejnižší teplota bývá naměřená ráno, nejvyšší zase pozdě odpoledne.

Miminka

Za ideální tělesnou teplotu miminka se považují hodnoty mezi 36, 5 – 37 °C. O zvýšené teplotě mluvíme při 37 – 37, 9 °C.

Maminky testovaly ušní teploměr Braun IRT 6520

Přesné měření teploty je u malých dětí důležité. Přesto udržet děťátko v klidu a pamatovat si hodnoty, při kterých je třeba zasáhnout bývá obtížné. Braun tento nelehký úkol vyřešil technologií Age Precision s možností nastavení věkové kategorie a světelnou signalizací, která mamince ihned prozradí, zda je naměřené hodnota v pořádku, nebo je třeba začít jednat.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Výhody – ušní teploměr Braun IRT 6520

  • Ušní měření infračerveným paprskem, které je velmi přesné a vhodné pro každého včetně kojenců.
  • Měřicí špička je automaticky předehřáta, nedochází ke zkreslení výsledků.
  • O správné poloze v uchu informuje světelná a zvuková signalizace.
  • Měření během 5 vteřin.
  • Zbarvení displeje podle naměřené teploty.
  • Paměť na posledních 9 měření.

Výsledky testování

Testující maminky velmi kladně hodnotí ušní měření u malých dětí. Dle jejich slov se jedná o velmi rychlý a jednoduchý způsob kontroly tělesné teploty. Většina testujících maminek doposud používala digitální teploměr. Přesto, že se některé z nich obávaly měření tělesné teploty u ouška dítěte, nakonec jim toto měření vyhovovalo více, než běžné měření v konečníku či podpaží dítěte.

Výsledky testování ušní teploměr Braun IRT 6520

Výsledky testování ušní teploměr Braun IRT 6520

Co maminky říkají o teploměru?

 Maminka Adéla: Je to opravdu lepší než teploměr do zadečku. A samozřejmě určitě rychleji to změří teplotu než klasický teploměr. Dcera je často nachlazena a doprovází ji pokaždé teploty. Tento teploměr bych si opravdu přála mít doma. Je to úžasná věc, která se doma určitě nikdy neztratí.

 

 

 Maminka Lucie: Jako největší výhodu spatřuji v rychlosti měření a použití i v noci bez toho, aniž bych dítě musela kvůli měření budit. Za měsíc a půl se nám narodí malá princezna, takže ji pak v případě teploty nebudu muset otravovat s klasickým teploměrem, což nebývá určitě příjemné ani miminkům.

 

 

 Maminka Jana: Můžu změřit teplotu i když mala spí. Za tu chvilku sem ho stihla i už použít a moc si to chválím. Doporučím všem známým.

 

 

 

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě