Vyzkoušejte francouzskou novinku SYMBIOSYS Bifibaby®

SYMBIOSYS Bifibaby® testování - maminka s miminkem

Miminka často trpí na dětské koliky. Zjistěte, jak mohou vašemu miminku pomoci probiotika. Vyzkoušejte francouzskou novinku SYMBIOSYS Bifibaby®.

Stejně jako nás dospělé, mohou i miminka trápit potíže s trávením, které se velmi často projevují neutišitelným pláčem a dalšími projevy, jako jsou bolesti bříška, nadýmaní, ublinkávání mléka a celkový neklid miminka. Toto bývá spojeno s nejistotou a obavami maminek v prvních měsících života miminka. Jak se tedy správně starat o dětskou střevní mikrobiotu?

Přátelské bakterie

Složení a stav mikrobioty neboli živých a prospěšných bakterií, které hned po narození miminka začnou osidlovat jeho trávicí soustavu, tvoří pevný základ pro celkový zdravotní stav po celý život.

Před narozením je střevo miminka sterilní, osidluje se až během přirozeného porodu bakteriemi z rodidel matky. Probiotika přijímá miminko nejprve z mateřského mléka a potom i v podobě tuhé stravy. Jakmile se zvýší podíl těchto prospěšných bakterií v trávicím traktu, zmírní se u Vašeho děťátka projevy nedokonalého trávení a dojde k celkovému zlepšení zdravotního stavu. Přirozená obranyschopnost organismu se u kojence totiž teprve postupně vyvíjí.

Aby miminko dobře prospívalo, je dobré mu dodat mléčné bakterie – takzvaná probiotika. S nimi se Vaše dítě setká už v prvních chvílích života. Kojené dítě dostává probiotika přirozenou cestou v mateřském mléce, ale obsahují je už i některé druhy umělé výživy.

Takzvané přátelské bakterie osidlují trávicí trakt a pomáhají udržet rovnováhu střevní mikroflóry. A to například i v situaci, kdy nemůže být kojeno nebo přestává být plně kojeno a začíná jíst příkrmy. Někdy právě tato situace či změna může vyvolat zažívací potíže.

Při podávání probiotických kapek s obsahem probiotických kultur Bifidobacterium breve BR03 a Bifidobacterium breve B632 se podle studie prokazatelně snižují minuty denního pláče u kojenců krmených z kojenecké láhve ve třetím měsíci podávání o 73 %. 1

SYMBIOSYS Bifibaby®

Dětský pláč způsobený KOJENECKOU KOLIKOU má vliv na kvalitu ŽIVOTA MIMINKA I RODIČŮ.

SYMBIOSYS® je nová francouzská řada doplňků stravy navržených tak, aby využívaly neprozkoumaného potenciálu střev a pomáhaly tak udržovat dobrý stav a pohodu v každé fázi života.

Dovolte nám představit první doplněk stravy řady SYMBIOSYS® v České republice SYMBIOSYS Bifibaby®, které je určeno pro kojence od narození. Obsahuje bakteriální kmeny Bifidobacterium breve BR03 a Bifidobacterium breve B632 doložené několika vědeckými studiemi. Tyto kmeny byly pečlivě vybrány tak, aby využily střevní potenciál Vašeho kojence.

SYMBIOSYS Bifibaby® svým složením přispívá k rovnováze střevní mikrobioty miminka a tím napomáhá ke snížení množství minut každodenního pláče miminek krmených kojeneckou lahví.

Symbiosys BifiBaby

Video Symbiosys Bifibaby®

SYMBIOSYS Bifibaby® je navržen tak, aby se vzájemně doplňoval s pestrou a vyváženou stravou a je bez obsahu lepku, laktózy a alergenů. Lahvička obsahuje 6,4 miliardy buněk B. breve kmenů.

Balení obsahuje 8ml a při doporučeném 5 kapek jednou denně vystačí přesně na měsíc.

  1. Giglione et al. 2016 Association of B. Breve BR03 and B632 is effective to prevent colic in bottle-fed infants. Studie zahrnovala kojence krmené z kojeneckých lahví.

Vyplňte dotazník a zapojte se do testování.

Hledáme 15 maminek s miminky. Maminek, které z jakéhokoliv důvodu nemohou kojit svá miminka a krmí děťátko z lahve. Maminek, které se trápí s dětskou kolikou.

Podmínky pro zapojení do testování

  • být registrovanou členkou webu www.happybaby.cz a mít zcela vyplněný profil
  • být maminkou miminka max. do 6. měsíce věku
  • v průběhu zkoušení/testování výrobků podávat průběžné informace sdílením na FB stránce Happy Baby
  • po ukončení testování vyplnit formulář pro testovaný produkt

Podmínky testování

Testování se může zúčastnit pouze uživatel registrovaný v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Vybrané maminky budou kontaktovány do 31. 1. 2021 prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Přibližně do 30 dnů od obdržení testovaného výrobku Vám bude zaslán e-mail s odkazem na dotazníky, které je potřeba vyplnit. Pokud tento dotazník nevyplníte do 14 dnů od jeho obdržení, budete vyřazena z testování a přijdete tak i o možnost zúčastnit se dalších připravovaných testování (!)

Pro testování budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely testování produktu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do testování. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz (dále jen „PROSAM“).

Pokud zrovna tohle není to pravé, vyzkoušejte některé z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

bifibaby

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě