Testujte s námi elektronickou odsávačku LOVI EXPERT

Testování Lovi

„Kojení je ideální forma výživy, kterou si miminko instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.”

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících maminek i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a savičky pro podávání odsátého mléka) a dudlíky, které nenarušují sací reflex miminka. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI.

Důvěřují nám odborníci, důvěřujte nám i vy.

 

Chcete se zapojit do testování elektronické odsávačky mateřského mléka LOVI EXPERT?

Dvoufázová elektronická odsávačka mateřského mléka LOVI Expert je profesionálním pomocníkem pro ochranu laktace. Díky silikonové vložce a pokročilé 3D technologii odsávání (současně masíruje, stlačuje a odsává) společně s dalšími doplňky v sadě vytváří komplexní řešení pro maminku a miminko – chrání laktaci a podporuje přirozený způsob krmení. Je efektivní a citlivá. Navíc je možné ji přestavit na odsávačku ruční. Velmi praktické je balení v kufříku, takže si ji můžete vzít kamkoliv s sebou.

Odsávačka pracuje ve dvoufázovém rytmu, který odpovídá přirozenému sání dítětem. První fází je stimulace. Ta kopíruje rychlé sací pohyby dítěte, které povzbuzují produkci a vytékání mléka.
Druhá fáze hlubokého sání simuluje volnější, hlubší sání dítěte. Mléko již vytéká a dítě se nemusí tak namáhat s jeho vysáním. Pomalu se stává hustší, sytější a tempo sání se zpomaluje.Rozsah rytmu a síly sání dvoufázové elektronické odsávačky mateřského mléka LOVI Expert byl vytvořen na základě procesu změn rytmu a způsobu sání dítěte během kojení.

Podívejte se na video, kde uvidíte, jak odsávačka funguje: http://bit.ly/odsavackaLOVI

Odsávačku LOVI EXPERT ocení především maminky, které se chtějí částečně vrátit do práce nebo chtějí své miminko svěřit na hlídání. Trápí je problémy s laktací, které potřebují řešit.

Děkujeme všem maminkám, které se nám přihlásily do testování – 2 maminky, kterým usnadní odsávačka LOVI EXPERT jejich současnou situaci jsme již vybrali a již nyní si můžete přečíst první dojmy maminky Renaty.

 

 

Více informací o produktu najdete na: https://bit.ly/2AeG3yQ

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejlepší a nejzdravější formu výživy dítěte. Alternativní formy krmení dítěte vždy konzultujte s pediatrem, porodní asistentkou, dětskou sestrou nebo farmaceutem. Přistupte k němu pouze v případě, že je kojení nemožné nebo nedostačující.

 

 

 

Sdílejte
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě