Jakou květinu darovat ženě

Každá žena je jiná. Některé mají rády jednoduchost, některé zbožňují barevnost nebo různorodost. Nebojte se v květinářství zeptat a nechat si poradit od zkušené floristky.

Je známo, ženy milují květiny a také je velmi rády dostávají. Popravdě, většina žen očekává, že při konkrétní významné příležitosti od svého partnera nějakou pěknou květinu dostane. Někteří muži nekupují květiny ženám vůbec. To je ale velká chyba. Výmluvy, že květiny jsou zbytečně drahé, a že stejně nic nevydrží, nejsou na místě. Nemusíte kupovat drahé pugety v květinářství, můžete natrhat květiny na zahrádce nebo někde na louce. Bez ohledu na to, jaký vztah k ženě máte, věřte, že tímto dárkem ji určitě potěšíte.

V květinářstvích je dnes na výběr neskutečné množství druhů květin. Při výběru záleží také na tom, co má konkrétní žena ráda. Volné moderní vazby, pugety růží nebo pečlivě uvázané kytice, jsou opravdu nádherné a je těžké vybrat pouze jednu. Při výběru myslete na to, v čem žena chodí nejčastěji oblékaná, jaké barvy má ráda, jaký vyznává životní styl apod.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Můžete si vybrat květy i podle období.  Na Valentýna se hodí růže, které symbolizují lásku a vášeň. Pokud nechcete růže, tak jsou tu i typicky jarní květiny jako jsou tulipány, narcisy, frézie, hyacinty, fialky a podobně.  Inspiraci najdete také v našem článku o řeči květin.

Nezapomeňte, květinu může darovat i žena ženě!

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě