Zajímavé tipy na povlečení od Ježíška

Už se těšíte na krásně zabalené dárečky pod třpytivým stromečkem? Co takhle letos rozbalit něco opravdu praktického, co udělá radost celé rodince? Kvalitní bavlněné povlečení se doma nikdy neztratí.

Pro nejmenší spáče

 Zkuste letos dětskou postýlku obléct do povlečení s šedobílými hvězdičkami! Úžasně se hodí pro holčičku i chlapečka, a díky neutrálním odstínům bude slušet každé ložnici, ať už je zařízena jakkoliv. Přírodní bavlněný materiál a kvalitní potisk navíc zajistí zdravý spánek pro Vaše děťátko a tedy klidné snění i Vám.

Tip: Povlečení certifikované pro děti do 3 let nabízí například český výrobce Matějovský. Certifikáty se vztahují i na povlečení pro dospělé, takže můžete všichni společně lenošit i ve velké posteli!

Mamince pro radost

 Maminkám udělá největší radost krásné krepové povlečení, které se snadno pere, nežehlí, a i přesto vypadá kouzelně a vytváří tak v ložnici dokonalé místo pro uvolnění a rodinnou pohodu. A protože k Vánocům neodmyslitelně patří červená barva a motivy sněhových vloček, proč si nepořídit vše v jednom? Pak už stačí jen pár drobných červených doplňků a ložnice bude vypadat naprosto fantasticky.

Tip: Velký průvodce ložním povlečením

Potěšení pro babičku

 Nebojte se experimentovat a napište Ježíškovi o tak trochu netradiční dárek pro babičku! Povlečení s Karlem Gottem by mohlo připomenout pár nostalgických chvilek s jeho písničkami. Každé babičce/fanynce se pak bude každou noc lépe usínat. Dolaďte ještě překrásné dárkové balení a o radost bude postaráno!

Jaké povlečení by měl Ježíšek nadělit pod stromeček Vám?

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě