Výsledky testování Eucerin Anti-pigment

Testování Eucerin Anti-Pigment

Krásná a sjednocená pleť bez nedokonalostí a skvrn patří mezi pomyslný ideál krásy. Vlivem různých faktorů se na vaší pleti mohou časem objevit pigmentové skvrny – tmavší místa, která dermatologové označí za hyperpigmentaci. A vůbec nezáleží na tom, jaký typ pleti máte! Eucerin vyvinul řadu Anti-pigment. Celostní systém péče o pleť, který zmírňuje projevy hyperpigmentace.

Proč k hyperpigmentaci dochází?

Tmavé skvrny vznikají zvýšenou produkcí melaninu – přírodního hnědého pigmentu, který zajišťuje zbarvení naší pleti. Příčin je ale mnoho.

Sjednocená pleť vs. pigmentové skvrny

Díky řadě Eucerin Anti-Pigment vaše pigmentové skvrny zmizí

  • pobyt na slunci,
  • proces stárnutí;
  • vedlejší účinek léků;
  • nedokonalosti pleti, atopický ekzém, drobné popáleniny
  • změny hladin hormonů, například v těhotenství nebo při užívání hormonální antikoncepce.

Hyperpigmentace vyžaduje účinnou léčbu a dlouhodobou péči.

Na základě rozsáhlých znalostí procesů hyperpigmentace a během 10 let výzkumu a vývoje odborníci z laboratoří Eucerinu objevili složku, která byla z 50 000 testovaných látek nejúčinnější. Thiamidol se stal standardem v boji proti tmavým skvrnám a postupném zlepšování tónu pleti.

Eucerin přichází na trh s novou řadou Eucerin Anti-Pigment. Řadu, která účinně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu

Eucerin Anti-Pigment

Eucerin Anti-Pigment

Výsledky testování

Pigmentové skvrny v obličeji

Pigmentové skvrny v obličeji

Během září mělo 12 maminek možnost otestovat kompletní řadu Eucerin Anti-pigment. Výsledky testování potvrzují, že se hyperpigmentace může objevit v různém věku.

Jen 20 % testovaných žen trápí hyperpigmentace celý život. U 55 % se objevila před méně než jedním rokem, tedy v souvislosti s hormonálními změnami před a po porodu.

Výsledky testování Eucerin Anti-Pigment

Výsledky testování Eucerin Anti-Pigment

Recenze maminek

Maminka Ivana: Největším benefitem je, že řada Anti-pigment zapůsobila rychle na pigmentové skvrny, které jiné značky kosmetických produktů ani nezesvětlily. Doporučila jsem ji své mamince, která též trpí na pigmentové skvrny. Ta si ji hned koupila a i jí začaly skvrny mizet po 14 dnech jak zázrakem. Uvažuji o dlouhodobém používání denního krému a to především pro jeho SPF 30, pro obsah účinné látky proti pigmentovým skvrnám a pro jeho příjemnou vůni. Musím ale uvést, že zpočátku používání řady Anti-pigment se mi objevilo akné, které ale po delším užívání zmizelo, tak aby se maminky nezalekly pokud se jim objeví a produkty nepřestaly používat a v jejich užívání vydržely.

Maminka Nikol: Kromě toho ze mám problémy s pigmentaci tak mým druhým problémem je akné. Spousta krémů, které jsem zkoušela předtím mi na pleť vadila. U ředy Eucerin tomu tak nebylo. Takže pokud Vás trápí jak hyperpigmentace tak akné, můžu doporučit. Krém pleť zbytečně nemasti ani nevysušuje a můžu říct, že během 14 dnů už byly viditelné změny pleti.

 

Maminka Michaela: Produktová řada má samé plusy. Nemám důvod nedoporučit, u mne funguje! Skvrny mizí, jsou jemnější…rozdíl je opravdu viditelný i za tak krátký čas. Má příjemnou vůni, obsahuje kyselinu hyaluronovou, což opravdu je pozorovatelný rozdíl, až jsem velmi mile překvapená (prozatím jsem žádný kosmetický prostředek s kyselinou hyaluronovou nevyzkoušela) a v neposlední řadě opravdu zabírá. Pigmentové skvrny jsou lehčí, některé mizí zcela…za krátký čas. Je to opravdu kouzelná řada. Při dlouhodobém používání si troufám říct, že vymizí všechny.  Možná bych jen uvítala, kdyby se tato řada specializovaná na pigmentové skvrny mohla ubírat i směrem k problematické pleti, resp. byla vytvořena i pro problematickou a aknózní pleť.

 

Maminka Anna: Už po 10 dnech byla pleť výrazně jemnější a nebyla vysušená, jak to u mé pleti bývá, pigmentové skvrny nad horním rtem skoro vymizely. Změnilo mi to výrazně pleť, mám ji pružnější.

 

Maminka Zuzana: Eucerin Anti-pigment je prvním přípravkem, který opravdu viditelně redukuje pigmentové skvrny. Po dvou týdnech testování zjišťuji, že Eucerin opravdu funguje, pigmentové skvrny sice nezmizely úplně, ale určitě jsou světlejší. Doufám, že dlouhodobým používáním to bude ještě lepší. Oceňuji také krásnou vůni krémů, dobrou vstřebatelnost a SPF denního krému, nemusím už mazat opalovacím krémem.

 

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě