Výsledek testování 100 maminek kosmetiky BABY

Testování kosmetiky BABY od Medic Progress

Jak byly maminky spokojené s celou řadou kosmetiky značky Baby od Medic Progress?  Pojďme se podívat na jejich zkušenosti a výsledky jednotlivých produktů.

V průběhu jarních měsíců se maminky mohly přihlásit do velkého testování české značky kosmetiky pro miminka BABY. Celá stovka z nich pak až domů obdržela celé balení všech pěti výrobků a mohly se společně se svými dětmi pustit do testování.

Jaké produkty značky BABY od Medic Progress maminky testovaly?

Jaké jsou celkové postřehy z testování?

Maminka Soňa

Celé testování probíhalo v průběhu celého dne. Každý den celá sada. Při přebalovaní- pudrový krém, krém 3v1, masážní bylinný krém večer, venku-zimní krém a i přes den-krém na tělo. A můj nejoblíbenější je za mě na 100% krém na tělo. Krásně se nám zlepšila suchá pokožka.

Maminka Jana

S kosmetikou jsme se velice rychle sžily a její používání jsme rychle přestaly vnímat jako testování něčeho nového. Pro miminko jsem ráda používala masážní krém, díky krásné vůni a hladké konzistenci jsme si celou masáž užívaly. Mycí gel a krém na tělo jsem využívala i já, oblíbila jsem si ho hlavně díky jeho krásné vůni. Starší dcera byla ve vaně spokojená, že mycí gel dělá dostatečné množství pěny a neštípe.

Maminka Hana

Mockrát děkujeme za možnost testovat. Oba synové i já jsme velmi silní atopici, takže je pro nás mnohdy velmi obtížné najít na trhu kosmetiku, kterou naše pokožka snese. Jsem velmi ráda, že díky testování jsme našli další produkty, které můžeme s klidným srdcem zakoupit a nebát se žádného podráždění pokožky. Nejvíce jsme si oblíbili mycí gel, který používáme denně.

Maminka Jitka

Testování jsme si s půlročním i tříletým synem moc užili! Starší pomáhal mazat miminko nebo někdy sebe, ocenil hlavně design, líbily se mu obrázky kačenek. S produkty (hlavně krémy) se skvěle pracovalo, vše dobře roztíratelné. Přes počáteční pocit, že je krém na obličej a tělo příliš intenzivně parfemován, jsem si vůni po několika použití hodně oblíbila natolik, že jsem si ho půjčovala na obličej a ruce. Příjemně jsme pak voněli všichni. Ještě jsem ráda testovala bylinný gel na bříško, ale celkově byl můj nejoblíbenější právě krém na obličej a tělo 200 ml. Myslím, že si tento krém po vypotřebování koupím. Celkově mají produkty příjemnou vůni, texturu i minimalistický čistý design, obrázky kačenek jsou roztomilé a evokují čisté voňavé právě vykouoané miminko 🙂 Děkuji za možnost testování, ráda jsem objevila novou značku a celkově mě taková výhra potěšila. Jde o poměrně velké krémy, žádné pidi vzorečky. Ještě nám chvíli vydrží, než případně dokoupíme.

Maminka Zuzana

Po prvním večeru použití se nám malá strašně oprudila, ale nevzdali jsme to a po týdnu se ke všemu vrátili a jsme naprosto spokojení a určitě v užívání kosmetiky baby budeme pokračovat..💙🐤👌 Hned ten první večer jsme se zamilovali do vůně, jen prostě z miminka strašně rychle vyprchává..😁

Maminka Bohumila

Jsem ráda, že jsem mohla s mým miminkem, kterému v době začátku testování byly 4 měsíce, vyzkoušet celou produktovou řadu Baby od Medic Progress. Těší mne, že se jedná o českou kosmetiku, která je navíc poměrně dobře finančně dostupná, i když jsem jí zatím zaregistrovala k zakoupení pouze přes e-shop. Produkty na pleť a tělo mi přijdou funkční, plně odpovídají svému určení (mycí schopnosti, hydratace, ochrana pleti). Funkčnost gelu proti nadýmání nedovedu posoudit, neboť naše miminko (naštěstí) na nadýmání netrpí. Pudrový krém pro naše miminko z hlediska prevence opruzenin není dostatečný, nicméně v tomto ohledu je naše dítě náročnější a produktů různých značek, se kterými se naše mimino oprudí jsme doma již vyzkoušeli více než pět (většina byla i výrazně cenově dražších). Naší jedničkou z produktů Baby od Medic Progress se jednoznačně stal zimní krém, který pěkně hydratuje a pleť po něm vypadá moc pěkně. Žádný z produktů našemu miminku nevyvolal nežádoucí kožní reakci. Maminkám, které hledají kosmetiku pro své miminko, rozhodně doporučuji vyzkoušet  celou tuto kosmetickou řadu.

Maminka Renata

Dcerka měla velmi suchou pokožku. Opruzení a seborea. Po používání produktů se během čtrnácti dnů zlepšil stav pokožky. Tělo bylo krásně jemné a hydratované. Opruzeniny na zadečku zmizely. A seboreu už máme jen trochu a už jen vyčesáváme. Líbí se mi velmi struktura produktů a vůně. Mohu jen doporučit a určitě budeme používat i dále. 🙂

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Zimní krém na obličej BABY 50 ml

První testovaný produkt je ochranný, pečující a vyživující dětský zimní krém s extraktem alpské „sněžné řasy“ Snow algae, D-panthenolem, vitaminem E a bambuckým máslem. Krém je dermatologicky testovaný a vhodný už pro novorozence. Bambucké máslo má vynikající zvlhčující a ochranné vlastnosti pro pokožku a zároveň příjemně a jemně voní.

Výsledky hodnocení 100 maminek:

 • 90 % maminek bylo s krémem celkově spokojených (77 % určitě ano, 13 % spíše ano)
 • 95 % maminek ocenilo praktické balení krému (78 % určitě ano, 17 % spíše ano)
 • 88 % maminek vyhovuje složení zímního krému na obličej (71 % určitě ano, 17 % spíše ano)
 • 97 % maminkám krém příjemně voněl (77 % určitě ano, 20 % spíše ano)
 • 95 % maminkám vyhovovala textura krému a jak se natíral (82 % určitě ano, 13 % spíše ano)

Jak byly spokojené jednotlivé maminky s zimním krémem na obličej značky BABY?

Maminka Lea

Jelikož počasí ještě nepřeje a venku je chladno, tak jsme tento krém využívali téměř denně a byla jsem s ním velice spokojená. Velmi dobře se roztírá a pokožka po něm zůstává krásně hydratovaná.

Maminka Soňa

Zimní krém na obličej- se krásně roztírá a nechává krásný „film“ na tvářích což je skvělé když miminku fouká vítr do tváři.

Maminka Anna

Velmi užitečný, ještě bych uvítala něco na rty – v zimě mají děti popraskané a obyč Labelo nestačí; dále by mohl být krém trochu lépe roztíratelný – řidší.

Maminka Bohumila

Nejdříve jsem se bála, že nám produkt přišel příliš pozdě a že nedokážeme vyhodnotit, jak působí v zimě (produkt přišel 14/3). Nakonec jsme krém využili za chladných i méně chladných dní a celkově jsme s ním velmi spokojeni. Má velmi příjemnou pudrovou vůní (což není to nejpodstatnější). Krém se relativně dobře roztírá (znám i takové, které se vpracují do pokožky jednodušeji, ale nejsou to zimní krémy). Pokožka je po použití vláčná, moc příjemná na dotek, lesklá, ale zároveň ne mastná. Aktuálně ji používám i na promazávání vyschlé, atopické pokožky nejen na obličeji.

Maminka Klára

Krém jsem využila na všechny naše tři kluky (7let,2roky a novorozenec) příjemná vůně a opravdu hezky obličej hydratuje. Prostřední syn trpí celkově vysušenou pokožkou a tento krém mu opravdu pomohl.

Maminka Lucie

Se zimním krémem jsem byla nejvíce spokojená, snadno se mi s ním roztírá po synovým obličeji. Malý je nadšený, když ho můžu před odchodem ven namazat tímto krémem. Za mě top.

Krém na obličej a tělo BABY 75 ml

Univerzální pečující krém pro každodenní použití BABY je vhodný pro děti od narození. Obsahuje D-panthenol, vitamin E a bambucké máslo, které společně působí na pokožku regeneračně, zvláčňují ji a zároveň ji chrání.

Výsledky hodnocení 100 maminek:

 • 96 % maminek bylo s krémem na obličej a tělo celkově spokojených (85 % určitě ano, 11 % spíše ano)
 • 94 % maminek ocenilo praktické balení krému (80 % určitě ano, 14 % spíše ano)
 • 93 % maminkám vyhovovalo složení produktu (81 % určitě ano, 12 % spíše ano)
 • 99 % maminkám krém příjemně voněl (84% určitě ano, 15 % spíše ano)
 • 99 % maminkám vyhovovala textura krému a jak se natíral (90 % určitě ano, 9 % spíše ano)

Jak byly spokojené jednotlivé maminky s krémem na obličej a tělo značky BABY?

Maminka Šárka

Tento produkt jsem si oblíbila. Je to veliké balení , takže dlouho vydrží, krásně se roztírá , hezky voní, není příliš mastný.

Maminka Lea

Naprostá bomba! Krém se krásně roztírá a je radost s ním pracovat. Jelikož moje malá nemá mazání celkově moc ráda a kór, když to trvá dlouho, tak toto je naprosto perfektní, jak krásně a rychle je možné krém rozetřít. Pokožku nechává krásně voňavou a vláčnou. Tento produkt jsem si zamilovala :-).

Maminka Míša

Od narození jsem používala pouze bambucké máslo, po ostatních krémech co jsem vyzkoušela měla dcera vyrážku, nebo se špatně roztíral. Byla jsem překvapená že krém BABY obsahuje bambucké máslo, a krásně se roztírá. Konečně krém který dceři sedí.

Maminka Jitka

U hodnocení vůně jsem zvolila “spíše ano”, protože mě vůně zpočátku překvapila, příliš mi neseděla k dětskému produktu, trochu mi připomínala pánskou vůni či nějaké panské toaletní mýdlo. Po několika dnech pravidelného mazání jsem si ale vůni velmi oblíbila, dokonce jsem si krém půjčovala 🙂
Krém byl skvělý, konečně pomohl zklidnit červená suchá místa na hrudníku a končetinách miminka (půlroční). Zkusila jsem několik značek krémů, nepomohly ani ty, co fungovaly na staršího syna. Tento krém konečně zabral (nejedná se o žádný vážný kožní problém nebo ekzém, spíše jen suchá místa vlivem tvrdé vody, suchý vzduch doma…).

Maminka Klára

Z tohoto krému jsem opravdu nadšená. Vystihnul vůni která mi vždy připomene to nejkrásnější období s novorozencem. Čistá vůně co ukládala našeho drobečka ke spánku byla naší každodenní součástí. A jelikož balení bylo dostatečně velké, mazala jsem i dva starší kluky 🙂 .

3v1 šampon, koupel, mycí gel BABY 200 ml

Šampon, koupel, mycí gel BABY 3v1 je praktickým řešením pro mytí těla i vlasů dětí od narození. Jemný a šetrný mycí prostředek obsahuje přírodní složky, které pomáhají udržet pokožku a vlasy dětí v optimální kondici. Produkt je dermatologicky testovaný a hypoalergenní. Neobsahuje parfemaci, parabeny ani umělá barviva.

Výsledky hodnocení 100 maminek:

 • 88 % maminek bylo s produktem 3v1 celkově spokojených (73 % určitě ano, 15 % spíše ano)
 • 82 % maminek ocenilo praktické balení (73 % určitě ano, 9 % spíše ano)
 • 86 % maminkám vyhovovalo složení produktu (72 % určitě ano, 14 % spíše ano)
 • 90 % maminkám produkt 3v1 příjemně voněl (79 % určitě ano, 11 % spíše ano)
 • 90 % maminkám vyhovovala textura produktu a jak se s ním pracuje (78 % určitě ano, 12 % spíše ano)

Jak byly spokojené jednotlivé maminky s 3v1 produktem značky BABY?

Maminka Míša

Šampon BABY jsem přidávala dceři při koupání do vody. Krásně voní, po přidání do vody se rychle rozpustí a hlavně neštípe v očích.

Maminka Hanka

Za nás nejlepší produkt. Ten jsme si zamilovali. Opět nádherná vůně, vlásky jsou po použití šamponu krásně jemné, voňavé. Stačí nanést malé množství a šampon krásně pění. Není potřeba několik produktů, děti se tímto 3v1 mohou omýt celé.

Maminka Alena

Jako koupel a mycí gel super. Na vlasy mi přijde jako moc hutný šampon.

Maminka Bára

Mýdlo má příjemnou vůni. Jediné co, tak bych doporučila pumčičku, jednou rukou držím hbité ditě, druhou dávkuju a umývám. To je ovšem drobrost, co se týče složení, vše v pořádku.

Maminka Denisa

Nádherně voní! Syn se mnou spí v posteli a já se v noci nemůžu té příjemné vůně dočichat. Produkt moc nepění a toho si cením.

Bylinný masážní gel na bříško BABY 50 ml

Masážní gel na bříško s obsahem vybraných bylinek jako je například anýz, levandule nebo máta je speciálně navržen pro uklidnění citlivého dětského bříška a podporu trávení. Bylinné extrakty v něm obsažené napomáhají uvolnit napětí ve střevech a redukovat nadýmání. Gel je dermatologicky testovaný a hypoalergenní.

Výsledky hodnocení 100 maminek:

 • 81 % maminek bylo s gelem na bříško celkově spokojených (62 % určitě ano, 19 % spíše ano)
 • 88 % maminek ocenilo praktické balení gelu (75 % určitě ano, 13 % spíše ano)
 • 81 % maminkám vyhovovalo složení gelu (69 % určitě ano, 12 % spíše ano)
 • 85 % maminkám gel příjemně voněl (69 % určitě ano, 16 % spíše ano)
 • 84 % maminkám vyhovovala textura gelu a jeho aplikace (75 % určitě ano, 9 % spíše ano)

Jak byly spokojené jednotlivé maminky s bylinným masážním gelem na bříško značky BABY?

Maminka Lucie

Voní krásně mentolově, malému částečně pomohl od bolení bříška, se kterým jsme bojovali od příchodu z porodnice. Krém na bříško jsme vyzkoušeli i na starší dceři, když jí bolelo bříško a bylo jí to příjemné a pomohlo jí to.

Maminka Hanka

Tento krém jsme s našimi 14měsíčními dvojčátky předali jejich nově narozené sestřence, jelikož ta, oproti našim chlapečkům, měla s bříškem problém. Masážní gel BABY jí pomohl ulevit od prdíků a neměla dále takové bolesti. Nicméně na druhou stranu po vyzkoušení obdobného produktu jiné značky bylo docíleno víceméně stejného výsledku. Čili tento gel je za nás srovnatelný s jinými značkami.

Maminka Klára

Masírovala jsem preventivně a zda-li má gel účinky přesně nevím. Malý Štěpánek je šťastné miminko co ho prdíky moc nedoprovází. Ale rádi trávíme spolu co nejvíce času a tak masáže bříška jsou pro nás hezky stravená chvilka. Třeba právě kvůli tomu na prdy netrpí.

Maminka Kateřina

Masážní gel jsme využili několikrát a můžu říct, že nám ulevil od bolení bříška za mě doporučuji všemi deseti.

Maminka Denisa

Náš malý velký pomocníček na koliky. Rychle se vsakuje, narozdíl od jiných obdobných produktů, což je skvělé, protože nemusím dlouho čekat, než malého obléknu.

Ochranný krém na zadeček BABY 75 ml

BABY ochranný krém na zadeček je speciálně formulován pro péči o citlivou pokožku dětského zadečku a prevenci opruzenin. Obsahuje zinek, D-panthenol a bambucké máslo, které společně působí protizánětlivě, regeneračně a zvláčňují pokožku. Krém je dermatologicky testovaný a hypoalergení.

Výsledky hodnocení 100 maminek:

 • 89 % maminek bylo s krémem na zadeček celkově spokojených (73 % určitě ano, 16 % spíše ano)
 • 96 % maminek ocenilo praktické balení krému (84 % určitě ano, 12 % spíše ano)
 • 88 % maminkám vyhovovalo složení krému (80 % určitě ano, 8 % spíše ano)
 • 86 % maminkám krém příjemně voněl (74 % určitě ano, 12 % spíše ano)
 • 92 % maminkám vyhovovala textura krému a jak se natíral (78 % určitě ano, 14 % spíše ano)

Jak byly spokojené jednotlivé maminky s ochranným krémem na zadeček značky BABY?

Maminka Renča

Nejlepší. Dcerce zmizely opruzeniny. Moc příjemná struktura. Za tento produkt nejvíce děkujeme.

Maminka Míša

BABY podrobný krém používáme každý den, dcera trpěla hodně na opruzeniny a nic nepomáhalo naopak zhoršovalo. Krém používám každé přebalení a dcera je celý měsíc bez opruzenin.

Maminka Hanka

Naprostá pecka, po jednom použití mizí začervenaní, krásne se roztírá a voní.

Maminka Klára

Mažu preventivně a i když byla menší opruzenina, stačil max 1-2dny a byla pryč. Nemohu posoudit při větších opruzeninách, ale takto nám tento krém bohatě vystačí.

Maminka Denisa

Krém se snadno roztírá a vytváří jemnou ochrannou vrstvu. Dobře se s ním pracuje. Materiál tuby se rychle deformuje. Vůně je neutrální, ne úplně příjemná. Uvedené účinné látky jsou ve složení více obsažené. Bohužel vzhledem k obsahu parafinu a některých dalších látek bychom znovu nepořídili.

 

Vyzkoušeli jste i vy některý z produktů značky BABY? Jak jste s nimi spokojené? Podělte se s námi v komentářích pod článkem.

Testování Kosmetiky Baby (1) (1)

 
Sdílejte
Načítám

Přihlášení

Na našich webových stránkách HappyBaby.cz používáme soubory cookie, abychom vám poskytli, co nejvíce pohodlí při jejich prohlížení. Kliknutím na „Souhlasím s použitím všech cookies“ vyjadřujete souhlas s použitím VŠECH souborů cookie. Můžete také pomocí nastavení poskytnout kontrolovaný souhlas nebo zamítnout použití cookies kromě nezbytných.

Povolit všechny cookies Nastavit cookies

Níže najdete kategorie cookies používané na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Funkční cookies není možné zakázat, protože jsou pro bezproblémové procházení webu nezbytné. Vaše nastavení cookies je v budoucnu možné měnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě

Milá , ve vašem profilu nemáte zaškrtnutý souhlas a tak se nemůžete účastnit žádných našich testování a soutěží. Změnit to můžete ZDE.