Maminky testovaly Eucerin Anti-Pigment

Každá z nás chce mít krásnou a sjednocenou pleť. Bohužel se na naší pleti časem může objevit i hyperpigmentace – tmavé skvrny na naší pleti. Proti těmto projevům bojuje společnost Eucerin s řadou Anti-pigment.

Co je hyperpigmentace?

Jedná se o tmavé skvrny na naší pokožce, které vznikají zvýšenou produkcí melaninu – přírodního hnědého melaninu.

  • Sluneční skvrny – známé také jako “stařecké skvrny”. Jsou to drobné, ploché a tmavé skvrny, vzniklé zvýšenému vystavování pokožky slunci.
  • Melasma – známé též jako chloazma. Velké tmavé skvrny, které jsou hormonálně indukované a nejčastěji se objevují u žen, a to zejména v průběhu těhotenství a po něm. Vyskytují se typicky na tvářích, nose, čele a na horním rtu.
  • Pozánětlivá hyperpigmentace – pokožka zůstává ztmavlá i po odeznění zánětu či zhojení zranění pokožky. Běžně se vyskytuje u pacientů s aknózní nebo problematickou pletí.

Jak k hyperpigmentaci dochází?

  • na slunci,
  • proces stárnutí;
  • vedlejší účinek léků;
  • nedokonalosti pleti, atopický ekzém, drobné popáleniny
  • změny hladin hormonů, například v těhotenství nebo při užívání hormonální antikoncepce.

Eucerin

Vývoji a výzkumu řady Anti-Pigment společnost Eucerin věnovala více jak 10 let. Během této doby testovali více než 50.000 složek a objevili jednu – thiamidol, který je účinný proti hyperpigmentaci a zároveň šetrný k pleti.

Tato řada je určená na redukci hyperpigmentace a při pravidelném a používání se první výsledky projeví již po dvou týdnech.

Maminky HappyBaby měly možnost společně se společností Eucerin testovat tuto řadu a vy se můžete podívat, jak toto testování dopadlo.

Co říkají maminky na dermokosmetiku Eucerin Anti-pigment: 

Maminka Klára: Pleť byla daleko vyhlazenější, příjemnější na dotek. Byla jsem nadšená, pleť mi přišla daleko zdravější.

Maminka Ivana: Pleť má sjednocenější barevný tón, je projasněná a vypnutá. Vrásky působí méně viditelné. Obecně mám pocit, že pleť působí mladší, “růžovější”, zdravější. Velmi příjemný pocit, moc příjemná aplikace produktů i jejich struktura  a vstřebatelnost. Pokožka je hladká, čerstvá, ale není suchá ani mastná, prostě akorát. Krém je také ideální jako podklad pod make-up, nehrudkuje, necuckuje, make-up se na něj krásně vrství. Na pleti jsem měla pigmentové skvrny, větší i menší, také pár pigmentových pih typu “flek”. Skvrny vybledly a nejsou skoro vůbec viditelné a pihy zmizely úplně.

Maminka Monika: Moje pleť se rozzářila. Mám ji jako dětskou prdelku, hlavně mě tato šance donutila se o sebe starat každý den, a to dvakrát. Dřív sem na sebe neměla čas, ale teď když sem měla možnost otestovat tuhle skvělou kosmetiku, tak sem to i ráda udělala.

Výsledky z testování maminky Jany, které používala testovanou řadu 2x denně po dobu 4 týdnů:

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Výsledky z testování maminky Lucie, které používala testovanou řadu 2x denně po dobu 4 týdnů:

 

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Výsledky testování maminky Ivany, která používala testovanou řadu 2x denně po dobu 4 týdnů.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Máte také zájem o testování produktů a chtěla byste se zapojit do našich projektů? Sledujte naše stránky v naší uzavřené skupinky maminek na Facebooku nebo na našem Instagramu.

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě