Výsledky testování BioGaia s vitaminem d

maminka s miminkem

Chránit dítě je přirozená potřeba každého rodiče. Miminka přichází na svět velmi zranitelná a musí se vypořádat s nástrahami, které na ně číhají. Pevné zdraví patří k jedním ze základních stavebních pilířů ochrany. Proto jsme dali maminkám možnost otestovat BioGaiu s vitaminem d. Tady jsou výsledky.

K pevnému zdraví je bezpochyby zapotřebí silný imunitní systém. Osmdesát procent buněk imunitního systému sídlí ve střevech.

Jak už jistě víte, trávicí ústrojí vašeho děťátka je zpočátku nezralé a musí si zvyknout nejprve přijít potravu jinak, než skrze pupeční šňůru. Proto v prvních měsících miminka často trápí bolesti bříška.

Probiotika, vhodná už od prvních dnů po narození, podpoří imunitu vašeho děťátka a zároveň zmírňují bolesti bříška vašeho dítěte. Probiotické kapky BioGaia s vitaminem D podporují rovnováhu střevní mikroflóry. Přidaný vitamin D podporuje správnou funkci imunitního systému, přispívají ke zdravému růstu a vývoji kostí a zubů.

Kapky BioGaia jsme maminkám k vyzkoušení nabídli již v minulosti a maminky si produkt velmi chválily. Nyní měly  možnost testovat verzi kapiček s vitaminem D. Zajímalo nás, jaké budou jejich reakce tentokrát.

BioGaia s vitaminem d – průběh testování

Osmdesát vybraných maminek s malými miminky obdrželo kapičky BioGaia s vitaminem D. Většina z nich (72 %) již nějakou s probiotiky měly. Nejčastěji probiotika užívaly děti, případně samy maminky. Maminky sáhly po probiotikách zejména po užívání antibiotik, v případě dětí se jednalo ve většině případů o dětskou koliku.

Bolesti bříška způsobené nezralým trávicím traktem patří k častým obtížím, které rodiče zejména v prvních měsících věku dítěte řeší. Zkušenost s nimi má 94 % maminek.

Výsledky testování

Výsledky testování BioGaia s vitaminem d

Výsledky testování BioGaia s vitaminem d

Recenze maminek:

Jak hodnotíte účinek probiotik BioGaia s vitamínem D?

Ulevilo se nám snad po prvním použití kapiček. Prcek klidně spinkal a netrápilo ho tolik bříško. Rozhodně budeme používat dál. Za mně velká pomoc 🙂

 

 

 

Velmi pozitivně. Kapky jsem podávala dvojčátkům a mohu říct, že syna přestalo tolik trápit bříško a je velmi spokojené miminko.

 

 

 

Úžasné kapičky hned druhý den jsem viděla na malém který trpí na koliky a bolesti bříška ohromné zlepšení. Od té doby co užívá BioGaia mám doma o stoprocentně spokojenější miminko. Za dobu testování jsem nedala kapičky dva dny za sebou a můžu říct že malý potom proplakal celý den.Další plus je že obsahují vitamín D takže nemusím dávat Vigantol který koliky akorát zhoršuje.

 

Kapky BioGaia mě velmi mile překvapily, bohužel 10-ti měsíční dcera si odnesla z plavání miminek nákazu rotaviry. Po 3 dnech urputných průjmů tak 6× za den se onemocnění velmi zlepšilo, průjem již jenom max. 3× za den, po dalším týdnu vymizel úplně. Pátrali jsme po čem přišlo tak rychlé zlepšení a přišli jsme na to, že před tím jsme nasadili preventivně BioGaiu, která podle doporučení v tu dobu
právě začala fungovat.

 

Proč byste doporučila probiotické kapky BioGaia s vitamínem D?

Kapičky jsou bez chuti, dítěti nevadí, když je polyká. Dále oceňuji praktické malé balení, kapičky jdou pěkně vymáčknout. Moje dítě je plně kojené, před začátkem užívání měl malý při každém přebalování plnou plenku. Po 14 dnech užívání se upravilo trávení (kaká přiměřeně) a hlavně už nemá problémy s prdíkama. Bříško ho nebolí a vypadá spokojeněji. Od té doby, co používáme kapičky nebrečí, spokojeně spinká a hlavně v noci se budí opravdu jen na jídlo a ne, že by ho bolelo bříško 🙂 Já i malej máme klidnější a veselejší první měsíce jeho života.

Protože je to produkt který opravdu funguje. Vyzkoušela jsem u obou synů na bříško všechno možné u nás doma to vždy vypadalo jak v lékárně, ale efekt nikdy nebyl nějak extra velký teprve BioGaia přinesla ten opravdu wau efekt, kdy mám doma místo kroutící se žížaly, spokojené miminko. Každá maminka chce pro své dítě to nejlepší, a zároveň ji trápí vidět svůj poklad trpět. Teď už tohle řešit nemusím a ráda svoji zkušenost předám dál, aby i další maminky měli spokojená miminka.

Protože jsem s výrobkem byla opravdu spokojená a efekt jsem viděla na synovi po několika málo dnech. Není důvod nechat miminka trápit.

 

 

 

Díky probiotickým kapkám BioGaia se mé dceři ulevilo od častých bolesti bříška, tím i ubylo proplakaných noci, což je pro maminku často dost stresující, a to žádné mamince nepřeji.

 

 

Co vás přesvědčilo k dlouhodobému užívání těchto probiotik?

Výrobek pomáhá proti bolesti bříška. Rychlý nástup účinku. Není potřeba už kapat další kapky s vit.D. Jednoduchá manipulace a dávkovaní. I přes vyšší cenu BioGaiu určitě budu používat.

 

 

To, že kapičky zabraly. Vojta má bohužel nemocné srdíčko, jednu operaci již má za sebou, další nás ještě čekají, a tak vše co eliminuje bolest a tím i pláč a vztek, který srdíčko dále namáhá, velice vítám.

 

 

Značka, reference okolí, doporučení dětské lékařky, účinek (zlepšení zažívání miminka).

 

 

 

A co vy? Máte zkušenosti s probiotiky BioGaia? Napište nám do komentářů. Pokud stále váháte, zda jsou pro vás probiotika ta pravá, přečtěte si další informace.

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě