Výsledky testování – Regenerační emulze proti striím Gyntima Stretch Mark

Mazání bříška proti striím

Téměř 6 měsíců maminky testovaly emulzi proti striím Gyntima Strech Mark. Výsledky testovaní jsou velmi zajímavé a určitě vám pomůžou rozhodnout se, který krém proti striím zvolit.

Strie – strašák těhotných maminek

Strie jsou nevzhledné jizvičky na kůži, které se objevují nejen v těhotenství, ale také vlivem jiných faktorů, jako je náhlé zvýšení hmotnosti nebo výšky těla, hormonální poruchy, či dědičnost.

Jsou výsledkem toho, že se kůže musí velmi rychle přizpůsobit rostoucímu objemu a roztáhnout se. Nejčastěji se objevují na stehnech, bocích, prsou, břichu, a pozadí. Ze začátku mají červenou až fialovou barvu, postupem času vyblednou a zůstanou bílé až perleťové.

Chcete-li se vyhnout striím, je důležitá především prevence.

Herb Pharma garantuje:

Gyntima Stretch Mark

Gyntima Stretch Mark

  • Záruka kvality– emulze obsahuje suroviny té nejvyšší kvality dostupné na světovém trhu. Jediný přípravek, který pomáhá v prevenci a současně dokáže odstranit už vzniklé strie ve stádiu růžového až fialového zbarvení.
  • Vysoká bezpečnost– klinicky testované suroviny, nejsou škodlivé. Od zpracování až po výsledný produkt musí splňovat nejvyšší standardy kvality.
  • Přírodní a biotechnologické produkty– regenerační emulze Gyntima Stretch Mark s unikátní kombinací biotechnologických peptidů a kyselinou hyaluronovou byla pro maminky novým výrobkem, se kterým se doposud nesetkaly.
  • Etika a hodnoty pro zákazníky jsou na prvním místě – naplnění poslání sloužit zákazníkům a příslib profesionálního přístupu se odráží ve všech produktech.

Gyntima Stretch Mark – testování

Regenerační emulze Gyntima Stretch Mark byla pro maminky novým výrobkem, se kterým se doposud nesetkaly.

Z testování vyplynulo, že strie maminky opravdu trápí.
– 77 % maminek mělo strie před používáním emulze a nové strie se neobjevily
– 89 % maminek strie nemělo a nové se neobjevily
– 68 % maminek zaznamenalo, že se strie, které se jim vytvořily před těhotenstvím, se stávají neviditelnými

Jak jsme uvedly výše, důležitá je prevence. Většině maminek (89 %), které používaly emulzi proti striím pravidelně, se nové strie neobjevily. Maminkám vyhovovala konzistence (94 %), vůně emulze (86 %) i rychlost vstřebání (98 %).

Výsledky testování

Výsledky testování Gyntima Stretch Mark

Výsledky testování Gyntima Stretch Mark

Recenze maminek:

Maminka Pavla: Gyntimu bych doporučila všem nastávajícím maminkám. V 1. těhotenství (před 4 roky) jsem používala různé olejíčky a krémy a nepomohlo mi nic. Zůstaly mi strie po celém bříšku, bocích a stehnech. Proto jsem se  v nynějším 2. těhotenství  na s vyzkoušet zmiňovanou Gyntimu. Jsem velice spokojená a moc za ni děkuji. Kůži mám stále hladkou a jemnou. Nové strie se mi nedělají a i manžel si všiml, že staré strie blednou a nejsou tak znatelné jako před používáním.

Maminka Romana: Používám pravidelně ráno a večer a jsem moc spokojená! Dobře se vstřebává a příjemně voní.

 

 

 

Maminka Barbora: Ráda bych doporučila emulzy Gyntima, kterou jsem dříve neznala. Znala jsem pouze oleje, které jsem používala v prvním těhotenství. Tyto oleje velmi mastí, trvá, než se vstřebají. Bohužel jsem si takto zničila jednu halenku. Emulze je jako krém, úžasně se vstřebá a nenechá na těle mastný film. Velmi příjemně voní, nezanechá mastný film na těle, takže se mohu ihned obléci. Používám ji preventivně, strie jsem nikdy neměla a ani v jednom z těhotenství se mi neobjevily. Jsem velmi spokojená.

Maminka Petra: Z předešlého těhotenství co jsem používala Elasti-Q tak bříško stejně popraskalo, a to hodně 🙁 Nyní mažu bříško každý den před spaním – někdy maže i manžel (u mě je to jako předehra :D) tak manžel určitě doporučuje a já také.
Krém krásně voní, super se vstřebává a nedělá fleky na oblečení. Od doby používání se neudělala žádná strie a přijde mi, že i nějaké jsou světlejší.

 

Maminka Anastacia: Docela jsem s emulzí spokojena. Před tím používala jsem krém proti striím od Vichy, takže mám s čím porovnat. Vichy na rozdíl od Gyntima se velmi rychle vstřebává, to je dobře, ale na druhou stranu množství toho krému musela jsem brát opravdu velikánské, aby bříško bylo hydratované. Gyntima musím vmasírovat trochu díl a stejně zůstává pocit toho že na těle něco je, to nějak nevadí dělám to přes spánkem , a ráno všechno fajn pokožka hebká a dokonce košile nemá nějaké fleky nebo stopy po emulze. Strii co jsem už měla nezvětšili se dokonce stali světlejší. Tak že celková spokojenost s používáním tohoto výrobku.

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
  1. Aneta M.

    Testovala jsem tento produkt od 6.mesice těhotenství. Mazala jsem si bříško i boky poctivě každý večer a někdy i během dne. Strie jsem měla z prvního těhotenství a nové se mi žádné neudělali díky tomuto produktu. Krásné voní, snadno se roztírá a hned se vstřebá a nenechává žádný “film” na pokožce. Mohu jenom vřele doporučit.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě