Výsledky testování hydratačních balzámů Medimento

dětské nožičky

Ruce a chodidla patří k nejnamáhanějším částem těla. Pokožka, která je chrání vyžaduje proto důkladnou péči. Dopřejte jí péči jako ze salonu s hydratačními balzámy Medimento.

Pokud je pokožka velmi suchá, může praskat. Popraskaná pokožka se objevuje zejména na rukou a chodidlech, a to na prstech, kloubech prstů a na patách.

Nohy

Chodidla našich nohou jsou pod neustálým tlakem. Nezáleží na tom, zda chodíme, běháme nebo pouze stojíme delší dobu na místě – neustále nesou veškerou naši váhu. Pokožka našich chodidel je tedy přirozeně silnější a tvrdší. Na chodidlech nejsou mazové žlázy, proto je pokožka obzvláště náchylná k vysychání.

Chodidla jsou pak často vystavena tlaku a tření, které způsobují tvrdé povrchy nebo nevhodná obuv.  Pokožka zesiluje a tvrdne a nakonec začne praskat. Popraskané paty jsou častým problémem, který je kromě svého zdravotního aspektu také nevzhledný a nepříjemný.

Ruce

Pokožka na našich rukou je náchylnější k extrémnímu vysychání než jiné části našeho těla. Ruce jsou téměř neustále vystaveny změnám okolního prostředí a teplot. Často přicházejí do kontaktu s vodou a čisticími prostředky.

Přípravky Medimento obsahují:

Balzámy Medimento

Balzámy Medimento

Balzám na paty obsahuje manukový med, který hydratuje kůži a udržuje v ní vlhkost.

Balzám na ruce s olivovým olejem a papájou zklidňuje podrážděnou a zanícenou kůži, zároveň jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Oba přípravky jsou vhodné pro vegany. Hodí se pro každodenní použití.

Výsledky testování:

Všechny maminky, které testovaly sadu pro suchou pokožku, měly velmi vysušenou kůži. Pochvalují si výrazné zlepšení stavu pokožky ihned po aplikaci (100 %), stejně jako konzistenci balzámu. Vůně nevyhovovala pouze jedné mamince.

Výsledky testování Medimento

Výsledky testování Medimento

Recenze maminek:

Maminka Marie: Nemam žádnou výtku, krémy pro mě byly velmi příjemné. Dokonce jsem krém na ruce půjčila i tchánovi, který má velmi suché ruce z práce na stavbě. Krém si velmi pochvaloval, prý mu takhle už dlouho žádný krém neudělal dobře.

 

 

Maminka Libuše: Pěkně praktický obal. Pěkná vůně, dobře se roztírá a pěkně hydratoval a promastil pokožku. Za mě výborný vzorek. Pěkně ošetřil a zvláčňuje. Ruce už nemám tolik suché a svědící, jak byly suché. Za mě TOP. Sestře jsem trochu teď darovala a taky pochvalovala.

 

 

Maminka Claudia: Krém je hodně mazlavý, krásně se vpije a dlouho hydratuje. Krém je voňavý, ale po zkoušení spoustu kosmetiky by mohla byt vůně příjemnější a výraznější.

 

 

Maminka Sandra: S rukama jsem problém moc neměla, za to s nohama strašně a již po prvním použití jsem byla strašně překvapená změnou. Jsem velmi nadšená. Nohy jsem měla jako struhadla a vypadá to,že je to díky vám minulosti.

 

 

Chcete vyzkoušet účinky hydratačních balzámů na vlastní kůži? V některých městech, od 1. do 30. 6. 2020, platí akce 1+1 zdarma.

Slovácká lékárna – Uherské Hradiště
Lékárna Masarova – Brno
Lékárna U Pošty Veselí nad Moravou

A od 15.6. do 15.7. 2020
Lékárna Palác Schönberg Šumperk
MUDr. Květoslava Nováková – Dermatologie Krokova 455/4, Olomouc

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Mustela-listopad-2021reklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě