Výsledky testování – Radepur baby

spící dítě

Problémy s usínáním, krátký a přerušovaný spánek a časté noční buzení má až třetina dětí ve věku od půl roku do 3 až 5 let, v některých případech i později. I proto jsme testovali sirup Radepur baby.

Nezáleží na tom, zdali máte doma čerstvé miminko nebo školáka.

Kvalitní spánek bez častého buzení je pro zdravý vývoj vašeho dítěte důležitý.

Ptáte se, proč vaše děťátko nespí? Chcete-li skutečně zjistit, v čem je problém, zaměřte se v první řadě na to, zda jde o akutní nebo chronickou nespavost. Jak se liší?

Akutní forma nespavosti

trvá obvykle krátkou dobu a bývá vyvolaná konkrétní situací, která v dítěti vyvolává stres. Typickým příkladem takové situace je nepřítomnost jednoho z rodičů, nové prostředí, nebo v případě starších dětí třeba očekávání zkoušení ve škole, první delší pobyt bez rodičů (škola v přírodě, tábor apod.).

Chronická nespavost

je dlouhodobější záležitostí. Obvykle trvá déle než tři měsíce. Dítě večer nemůže usnout a v noci se často budí. Vyžaduje přítomnost jednoho z rodičů a děsí se představy, že by mělo v pokoji zůstat samotné.

Způsobů, jak pomoci děťátku usnout, můžete najít spoustu. Rozhodně nepočítejte s tím, že to půjde ze dne na den. Každé dítě má jinou potřebu. Mnoha rodičům pomohlo, když vyzkoušeli aromaterapii či reflexní masáž chodidel, která vašemu malému miminku pomůže se uvolnit a před spánkem se příjemně uklidnit.

Pokud selhávají všechny metody, lékárník má možnost bez lékařského předpisu nabídnout některé bylinné preparáty pro malé děti ve formě čajových směsí s obsahem meduňky, heřmánku, mateřídoušky, majoránky, kozlíku nebo mučenky. Příkladem takového sirupu je doplněk stravy Radepur baby – bylinný sirup pro snazší usínání a klidný spánek. Obsahuje extrakty z meduňky, heřmánku, majoránky a mateřídoušky, které navozují pocit uvolnění a relaxace.

Maminky testovaly Radepur baby

Sirup je vhodný pro děti od 6. měsíce. Navozuje pocit zklidnění a relaxace. Podporuje pocit uvolnění a zmírňuje nervozitu u dětí.

Radepur baby

Radepur baby

Složení:

  • Extrakt z meduňky: Hlavní složkou sirupu je meduňka (74,5 mg/5ml). Meduňka má zklidňující účinek, působí komplexně na nervovou soustavu a psychiku, zmírňuje příznaky nervozity, pomáhá i při bolestech hlavy a migréně.
  • Extrakt z majoránky: Majoránka má tišící vliv na nervovou soustavu. Proto se používá při rozčílení, stresu, nespavosti, migréně a pocitech slabosti. Zlepšuje činnost žaludku a střev, odstraňuje plynatost. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Extrakt z mateřídoušky: Mateřídouška uvolňuje křeče a podporuje zdraví dýchacích cest.
  • Extrakt z heřmánku: Heřmánek příznivě působí na celkové zklidnění organismu před spánkem, působí proti stavům úzkosti, nervozity a napětí, používá se při zažívacích potížích, ulevuje také při křečích a bolestech břicha.
  • Vitamín C: Posiluje obranyschopnost organismu.

Výsledky testování

Dětem maminek, které sirup testovaly bylo kolem mezi 1 – 2 roky. Maminky trápilo, že jejich děti mají velký problém s usínáním a velmi stále se velmi často budí. I tady platí, že každé dítě je jiné. Polovině maminek sirup účinkoval okamžitě.

Výsledky testování Radepur baby

Výsledky testování Radepur baby

 

Recenze maminek:

Maminka Pavlína: Malá už se budí cca 2x za noc. Sice je usínání stále boj, ale už ne tak uplakaný jako předtím. Myslím si, že při dlouhodobějším užívání bych mohla hodnotit. lépe. Ale i tak mohu říct, že spánek je lepší a už se nebudí tak často.

 

 

Maminka Alice: Příjemná sladká chuť, synovy problémy s usínáním se dost zlepšily. Určitě budeme dále pokračovat, neboť dlouhodobé podávání dle výrobce údajně neškodí.

 

 

Maminka Helena: Po třech dnech jsem se začala bát ze to nijak nepomůže ale ten třetí den spinkal krásně a vůbec se neprobudil. Jen pořad delší dobu trvá než usne ale to nám až tak nevadí.

 

 

 

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě