Výsledky testování – aviváž Silan Sensitive

silan

V minulých dnech na našich stránkách probíhalo testování aviváže určené i na tu nejjemnější pokožku našich miminek. Podívejte se s námi, jak toto testování proběhlo.

Aviváž Silan Sensitive

Pokožka miminek je velmi citlivá a náchylná k podrážděním. S narozením miminka většina maminek uvažuje nad změnou aviváže. Aviváž Silan Sensitive byla speciálně vyvinuta pro citlivou pokožku, jak malých dětí, tak alergiků. Je dermatologicky testovaná, a doporučována ECARF (Evropské centrum pro výzkum alergií). Prádlo přitom bude nádherně hebké s jemnou vůní.

silan

V minulých dnech několik maminek HappyBaby testovalo produkt Silan Sensitive přímo u sebe doma.

Jak maminky zhodnotily tento produkt?

Maminka Klára: 

Protože v naší rodině máme problémy s alergií, hned po narození našeho “pokladu” jsem uvažovala o tom, jaké prací prostředky budu používat. Děkuji za možnost testování, prádlo bylo krásně voňavé a výborně vyprané. Dnes už vím, že u aviváže Silan Sensitive zůstanu a budu si tento produkt i nadále kupovat. 

Maminka Silvie: 

Prádlo bylo nadýchané a přitom jsem se nemusela obávat, že by mohlo ublížit mému synovi a projevit u něj nějaké vyrážky. S aviváží Silan jsem byla velice spokojená 🙂

Maminka Patricie:

Moje holčička má od narození citlivou pokožku a musím hodně vybírat i vhodnou kosmetiku. Na radu dětského lékaře, jsme raději nepoužívali aviváž. Před porodem jsem aviváže používala hodně, měla vždy prádlo voňavé a teď mi to chybělo. Tak jsem to riskla a zapojila jsem se do vašeho testování. Musím říct, že jsem nadšená. Aviváž voní velmi příjemně a u dcery se neobjevila žádná reakce. Už jsem koupila i další balení a v používání budu pokračovat.

Podívejte se prosím, i na ostatní recenze maminek v naší galerii:

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

 

Máte také zájem o testování produktů a chtěla by jste se zapojit do našich projektů? Sledujte naše stránky v naší uzavřené skupinky maminek na Facebooku nebo na našem Instagramu.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě