Výsledky testování Cradle Cap Gelu

Objevují se z ničeho nic, ale působí dojmem, že jste své miminko minimálně půl roku nekoupala.  Žlutá či nahnědlá krusta, neboli dětská seboroická dermatitida, jak se jí odborně říká, není nakažlivá, ale vyžaduje péči a čas.

Dětská seborea

Pokud objevíte u svého dítěte začervenalá místa s nažloutlou, nebo světle hnědou krustou, která v některých případech vypadá jako strupy, máte co dočinění se seboreou. Někdy může mít také podobu olupující se kůže, která vypadá jako lupy. Ve vlasech se v některých případech vytvoří souvislá silnější vrstva šupinek, přes kterou prorůstají vlasy.

Nejčastěji se seboroická dermatitida vyskytuje ve vlasech, odkud se šíří dále na obličej (obočí, víčka, čelo, nosní rýha). Objevit se může také v kožních záhybech v plenkové oblasti, v podpaží nebo na krku. Seboroická dermatitida dítě obvykle nijak neobtěžuje (nesvědí).

Hledáte nejšetrnější způsob, jak bezbolestně a účinně odstranit krustu z pokožky hlavu? Bezpečným řešením je Cradle cap gel.

Ceumed Cradle Cap Gel:

Obsahuje makadamový olej, jojobový olej, extrakt z řasy Dunaliella Salina, minerály z Mrtvého moře, glycerin, tokoferol a vodu.

Gel můžete používat u kojenců od 3 týdnů věku. Nanáší se pomocí prstů nebo tamponu na krusty na hlavě dítěte. Jemným roztíráním dochází k odstranění krusty.

 

Výsledky testování:

Pro všechny maminky byl tento přípravek novinkou. Největší výhodu maminky (100 %) vidí v jednoduché aplikaci a rychlosti účinku. Seborea miminkům zmizela max. do týdne.

Názory maminek

Maminka Adéla: Gel skutečně pomohl během pár dnů. Doporučuji všem miminkům 🙂

 

 

 

Maminka Michela: Fakt to funguje.

 

 

 

 

Maminka Jana: Syn měl pokožku hlavy celou pokrytou krustou. Trvalo týden než jsem se jí úplně zbavili, ale je pryč. Pokud se opět udělá, sáhnu znovu po Cradle Cap Gelu.

 

Sdílejte
Immunotrofina 2+1 zdarmaImmunotrofina 2+1 zdarmareklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě