Výsledky testování – mast Bepanthen Baby

Ochranná mast Bapanthen Baby je stálou součástí našich Happy Baby balíčků. Tentokrát jsme se pustily do testování. Vybrali jsme deset maminek s novorozenými miminky a nechaly je na vlastní “kůži” vyzkoušet jaké výhody přináší.

Co maminky testovaly – mast Bepanthen Baby

Do testování se přihlásilo mnoho maminek a my jsme z nich vybrali ty, kterým by mohla mast pomoci s jejich problémy. A jejich motivace?

Maminka Renata

Bepanthen je zřejmě nejznámější produkt v této kategorii. Zajímá mě, jestli je opravdu tak účinný nebo je srovnatelný s ostatními produkty jiných značek, které jsou zpravidla levnější…
Platí se tedy za značku nebo kvalitu?
Moje malá holčička má s opruzeninami problémy, už jsem vyzkoušela několik mastiček a ráda proto srovnám Bepanthen s jinými produkty.

Maminka Monika

Prozatím jsem vyzkoušela Weledu, Sudocream a krém na opruzeniny z Tesca. Ten pravý ještě stále hledám, malému se zadeček stále prudí 😔 ráda zkusím další!

Maminka Leona

Většina produktů je už na vzniklé opruzeniny. U Bepanthenu se mi líbí, že je to prevence proti opruzeninám a navíc má mnohem širší využití.

Maminky Renata, Monika, Leona a dalších 7 statečných maminek se pustilo do testování.

Jak je možné Bepanthen mast využívat?

Většina maminek chtěla využít výhod masti pro péči o citlivý dětský zadeček. Tím to ale nekončí. Mast uleví i namáhaným bradavkám po kojení nebo pomůže s péčí o jemnou a suchou pokožku. Ochranné masti Bapanthen Baby  dominuje 5% panthenol, neboli provitamín B5.

A výsledek testu maminek?

Ten posiluje přirozené regenerační procesy organizmu a pokožku miminka tak zanechá hladkou, hydratovanou, vitální a příjemnou na dotek. Mast navíc neobsahuje žádné zbytečné látky.

Mast Bepanthen Baby můžete používat i opakovaně, několikrát denně. Lehce se rozetře a zanechává pokožku jemnou a hydratovanou.

Bepanthen Baby je kosmetický přípravek. LMR-CH-20210622-27

Všechny výsledky z testování maminek si můžete prohlédnout zde:

Maminka Vladimíra

Maminka Renata

Maminka Monika

Maminka Michaela

Maminka Leona

Maminka Klára

Maminka Jana

Maminka Hana

Maminka Andrea

Maminka Petra

Děkujeme všem maminkám za zapojení do našeho testování.

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě