Zapojte se do testování kalhotkových plen Bobánek

Milé maminky, zapojte se s námi do testování kalhotkových plen Bobánek, které jsou díky svým vlastnostem na tomto trhu jedinečné! Láká vás vyzkoušet látkové pleny ale odrazuje vás investice do pořizovací ceny? Vyzkoušejte se zapojit do našeho testování a ZDARMA získejte testovací balíček v hodnotě 719 Kč. 

Kalhotková plena tmavý fleece Bobánek

Jedinečná svého druhu na trhu! V čem je jedinečná? Je rychleschnoucí i bez sušičky uschne velice rychle. Už žádné skvrny! Tmavý vnitřní materiál je výjimečný svou praktičností a navíc odvádí vlhkost od pokožky, takže miminko necítí vlhkost. Proč kalhotková plena? Savostí je kalhotková plena jednička mezi látkovými plenkami. Vhodná je i na delší procházky nebo na noc. Sedí miminku od 5 kg až po batole, velikost si lehce nastavíte pomocí patentků. Používá se spolu se svrchními kalhotkami.

Svrchní kalhotky

Univerzální kalhotky, které jistě znají i Vaše maminky nebo babičky. Nyní jsou ovšem z mnohem lepšího materiálu než dřív. Sedí miminku od 5 kg až po batole. Pokožka miminka v nich může krásně dýchat. Jsou vhodné na naše kalhotkové pleny, ale i na vkládací pleny, vícevrstvé pleny nebo bavlněné čtvercové pleny, kterých možná máte doma plnou skříň a nevíte, co s nimi 😊

Bambusové separační pleny

K čemu se používají? Hlavní jejich funkce je k zachycení stolice, čímž velmi usnadní práci s látkovými plenkami. Po použití se jednoduše vyhodí.

Jsou:

  • stoprocentně rozložitelné,
  •  krásně jemné
  • a hlavně bez chemie

Dají se používat i místo vlhčených ubrousků na otíraní zadečku.

Na testování vám ZDARMA až domů pošleme naši novou tmavou fleecovou kalhotkovou plenu, jedny svrchní kalhotky a separační pleny. Pleny jsou určeny pro miminka od 5 kg do 1 roku a celková hodnota balíčku je 719,-Kč. Vybíráme 15 testujících maminek s dětmi.

Všem maminkám moc děkujeme za jejich zájem o testování těchto báječných kalhotkových plen Bobánek. Nyní probíhá testování maminek a co nejdříve pro Vás připravíme článek, kde budou jejich reakce.

 

Více informací o svrchních kalhotkách najdete také na našem videu:

www.plenkybobanek.cz

Sdílejte
reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě