Zendium – zubní pasta pro správnou ústní mikroflóru

Se správnou mikroflórou ve vašich ústech předejdete mnoha problémům s dásněmi. Sáhněte po zubní pastě Zendium. Pečuje o dásně a dutinu ústní a podporuje růst prospěšných bakterií.

Máte citlivá ústa?

Problém s citlivou ústní dutinou je jednou z pěti největších příčin obav v oblasti ústní péče v celosvětovém měřítku. Stejně jako zuby, i dásně mohou být citlivé na teplotu nebo třeba čištění kartáčkem.

Příčin může být mnoho. Nesprávná zubní hygiena a následné nahromadění plaku, používání příliš tvrdého kartáčku, ale třeba i používání příliš agresivních ústních vod. V neposlední řadě i hormonální změny, tolik typické pro období těhotenství. Dásně jsou totiž jedním z prvních indikátorů změn v našem těle.

I bakterie mohou být prospěšné

 Žijeme v představě, že všechny bakterie jsou škodlivé a musíme je odstranit čištěním a dezinfekcí celé ústní dutiny. Přecházíme ale fakt, že ve skutečnosti mnoho z nich hraje podstatnou roli při udržování zdraví v ústech. Problémy s dásněmi jsou totiž většinou zapříčiněny nevyváženou mikroflórou. Zapomínáme na to, že prospěšné bakterie mohou zabránit množení těch škodlivých, a proto bychom neměli odstraňovat veškeré bakterie z úst a kompletně je dezinfikovat. Měli bychom se spíše pokusit najít a udržovat vyváženou mikroflóru. 

Zubní pasta Zendium

 

Zendium předchází problémům s citlivými zuby a dásněmi

Pro přecitlivělé dásně se sklonem k zánětům, ale i k aftům, které často vznikají během těhotenství, se doporučují zubní pasty obsahující přírodní enzymy a proteiny, které dokáží ochránit ústa, podporovat přirozenou obranyschopnost ústní dutiny a předejít tak řadě problémům. Zkusit můžete třeba klinicky ověřenou a šetrnou zubní pastu Zendium, která podporuje růst prospěšných bakterií, které pečují o dásně, chrání je a zároveň dokáží bojovat proti těm škodlivým, které způsobují kazy, záněty i zápach z úst. 

Zubní pasta Zendium

 

Více informací o prospěšnosti správných bakteriích v ústech se dozvíte na: https://www.zendium.cz

Podívejte se na další články z rubriky krása a zdraví. Přidejte se do uzavřené  skupiny Maminky Happy Baby, nebo sledujete náš FacebookInstagram. Žádná novinka ze světa rodičovství vám už neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě