Příběh pěstounky Martiny – 71. díl – věnování pro Boriska

Pěstounka Martina

Milý Borisku, vždycky budeme rádi vzpomínat na to, jaký jsi byl veselý trpaslíček. Rozdával jsi úsměvy na všechny strany a každého jsi si jimi okamžitě získal.

Jsi sportovec tělem i duší, umíš jezdit na kolo-odrážedle, skákat na jedné noze, rád přelézáš různé překážky, šplháš a nebojíš se ani výšek.

Na zahrádce jsi nám pomohl zrýt záhonky a pak jsi vyséval hrášek, fazole, okurky a další semínka. S Péťou jsi odvážel plevel na svém zahradním kolečku. Když dozrály jahody, maliny, meruňky, rajčata, ředkvičky nebo cukety, sklízel jsi do košíčku úrodu. Horké letní dny jsi prožíval cachtáním v bazénu, pouštěním lodiček, nebo skákáním na trampolíně. Kolem zahrádky nám jezdily traktory, nepromeškal jsi ani jeden a každému řidiči jsi zamával. A protože oni tě už znali, tak mávali také.

Z jídel ti nejvíce chutnají krémové polévky, omáčky s těstovinami, kuře s rýží a ovocné knedlíky. Máš moc rád jogurty a mléko ve všech příchutích. Rád chodíš nakupovat a vybíráš, co dáme do košíčku. Z ovoce si pochutnáváš na banánech, jablíčkách, mandarinkách, ze zeleniny na rajčatech, okurkách a paprikách.

V televizi jsi s radostí sledoval pohádky Máša a medvěd, Mašinka Tomáš, nebo Kouzelný pes Waffle.

Nejraději jsi si hrál s plyšovými medvídky, pavoučkem Tulíkem a hlavně s auty, nejlépe hasičskými. Měl jsi i hasičskou helmu, hasící přístroj i další vybavení. Na písek jsi nosil různé náklaďáky, míchačku, bagr, autobus.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Byl jsi s námi na dovolené v Egyptě, kde jsi se naučil sám plavat a dívat pod vodou, skákat šipku do bazénu, plul jsi na lodi, krmil rybičky, kterých bylo v moři kolem tebe celé hejno. Budeš určitě dlouho vzpomínat na jízdu na čtyřkolkách, která se ti moc líbila, protože jsme jeli rychle. Byl jsi i na celodenním výletě v Luxoru a máš odtud spoustu fotek a zážitků. Na památku jsi si přivezl písek, velblouda a kouzelného broučka Scaraba, který tě bude vždy ochraňovat.

Účastnil jsi se mnoha společenských událostí, například maturitního plesu s Janičkou, kde jsi byl ten nejkrásnější doprovod. Byl jsi i několikrát u voleb, včetně volby prezidenta. Oslavil jsi se spoustou lidí narozeniny, svátky, Vánoce, Velikonoce a pochutnával jsi si s každým na jeho dortíku.

I tvoje čtvrté narozeniny jsme oslavili společně. Moc ti přejeme, ať jsi stále tak veselé sluníčko, ať se nepotkáš s žádnou nemocí a ať máš kolem sebe vždy rodinu, která tě bude nade všechno na světě milovat a chránit. Máš moc šikovnou sestřičku a velkého brášku, kteří si s tebou budou vždycky rádi hrát a pomáhat ti na další cestě. Jsou o trošku starší než ty, tak ti velmi rádi poradí a pomůžou.

U nás budeš mít vždy dveře otevřené a rádi tě i s tvou rodinou kdykoliv přivítáme na návštěvě.

Teta Martina, Janička, Péťa a pejsek Bertík

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě