Vzorky do poštovních schránek

Už 27 let spojujeme svět maminek a výrobců dětského zboží. S tradiční značkou kojenecké a dětské výživy Hami jsme se rozhodli rozdávat radost.

Do tisíců poštovních schránek rodin s malými dětmi od ukončeného 6. měsíce, které projevily zájem o zaslání vzorků pokračovací kojenecké výživy pravidelně posíláme vzorky a slevové kupóny.

Happy Baby i Hami plně podporují kojení. Kojení je pro Vaše dítě to nejlepší – protože mateřské mléko je zcela jedinečné a unikátní! Používání kojeneckého mléka by měl doporučit lékař. Maminky, které z jakéhokoliv důvodu už nemohou kojit a mají děti od 6. do 12 měsíců věku, mohou získat obálku se vzorky pokračovací kojenecké výživy. Bezplatně.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Způsob použití pokračovací kojenecké výživy a další informace na naleznete na obalech. Určeno jako potravina pro zvláštní výživu.

Chcete i vy získávat vzorky a máte miminko starší 6. měsíců? Při další rozesílce vzorků pro maminky a miminka na vás budeme myslet. Stačí vyplnit registrační formulář a mít doplnění všechny údaje v profilu.

Zajímá vás, jak takové vzorečky do poštovní schránky vypadají? Poslední rozesílka proběhla v květnu 2020. Na deset tisíc maminek jsme společnými silami odeslali obálku se vzorky kojenecké výživy Hami. Těší nás, že vám děláme radost.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Dostala jste od nás vzorečky? Podělte se s ostatními maminkami.

 

Sdílejte
  1. Monika A.

    Vzorečky jsem dostalado schránky, když bylo dceři 8 měsíců a velice mile mě to potěšilo. Již od zavádění prvních příkrmů jsem sáhla po pokračovacím mléku HAMI, ale mám vybíravé a mlsné miminko a ještě dnes ve věku 10 ti měsíců se mi nepodařilo najít mléko, které mi bude pít.
    Přesto, veškeré ostatní produkty značky HAMI má dcerka velice oblíbené a mléko HAMI přidávám do nemléčných kaší.
    Ohromnou pomoc a radost mi udělaly slevové kuponky na nákup produktů HAMI, doopravdy víte co maminky potřebují, děkuji vám.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě