Hledání anděla se podařilo

Nožičky miminka v pečujících rukou

Také se vám stává, že některá setkání, i když jsou jen na pár minut, ve vás zanechají velkou stopu? Nám se podařilo našeho anděla najít.

V pátek 27.10.2018 večer jsme na našem Facebooku a Instagramu zveřejnili prosbu o pomoc s hledáním anděla, přechodné pěstounky. Na malou chvilku se u nás zastavila a my ji nepožádali o kontakt. Zvedla se neuvěřitelná vlna solidarity, kterou jsme nečekali. Podívejte se na průběh našeho pátrání.

Náš příspěvek na Facebooku

DNES JSME POTKALI ANDĚLA! Prosíme SDÍLEJTE! Také se vám stává, že některá setkání, i když jsou jen na pár minut, ve vás…

Zveřejnil(a) HappyBaby dne Pátek 26. říjen 2018

 

Náš příspěvek na Instagramu

View this post on Instagram

DNES JSME POTKALI ANDĚLA! Prosíme SDÍLEJTE! ⠀ Také se vám stává, že některá setkání, i když jsou jen na pár minut, ve vás zanechají velkou stopu? Máme prezentační stánek na veletrhu FOR Babies v Praze – Letňanech. Zastavují se u nás různé maminky a je tam opravdu velký frmol. Dnes, v pátek 26.10. někdy mezi 10,30 a 14,00, postávala poblíž skromná paní. Měla úplně malinkaté miminko v šátku (růžovo-fialový šátek) a čekala, kdy budeme mít chvilinku času, aby nás mohla oslovit. Chtěla se jen zeptat na naše balíčky pro maminky. Nebylo moc času na povídání, jen se svěřila, že je přechodnou pěstounkou. Pečuje o úplně malinká miminka, než se pro ně najde náhradní rodina. Miminko si vyzvedne v porodnici a poté se o něj třeba půl roku stará. Zářil z ní neuvěřitelný klid a láska, když i při povídání hladila spící miminko v šátku. Až později nám došlo, že ona je ANDĚL. Ten, kdo ukáže miminkům, která nemají to štěstí, aby měly milující biologickou maminku, že i tak jsou na světě chtěná a velmi milovaná! Moc vás prosíme, pokud byste někdo znal tuto pěstounku a nebo na ni měl kontakt – ať se nám ozve na info@happybaby.cz. Nechceme si nechat tohoto anděla ulétnout bez toho, aniž bychom mu za jeho lásku a dobrotu poděkovali…⠀ .⠀ .⠀ .⠀ .⠀ .⠀ .⠀ .⠀ .⠀ #pestouni #docasnypestoun #laska #andel #zlatesrdce #happybabycz #maminkymaminkamsladkou #jsmevtomsvami #baby #tehotenstvi #těhotenství #tehulka #tehotenskefoto #maminka #tehotenskebrisko #miminko #tesimese #instamiminka #svetmiminek #babylove #baby #porodnice

A post shared by Happy Baby (@happybabycz) on

Do redakce nám začaly chodit spousty zpráv od maminek, pěstounů a dalších lidí, kteří byli ochotni s pátráním pomoci. Žádná ze zpráv nebyla negativní naopak všechny plné naděje, podpory a přání pro pěstouny. Spousta lidí slyšela o přechodných pěstounech poprvé v životě. Všichni se snažili pomoci. Náš příspěvek vidělo přes 60.000 lidí a přes 10.000 se aktivně do hledání zapojilo. Všem moc děkujeme!

V pondělí se nám podařilo s naším hledaným andělem spojit. Je to paní Boženka. Vzhledem k potřebě ochrany osobních údajů i jí svěřených dětí, nebudeme uvádět celé jméno. Tip, že by se mohlo jednat o ní, nám napsalo více lidí. Všichni psali, že jsme opravdu potkali anděla. 😊

V prvním kroku se pokusíme ocenit a podpořit paní Boženku. Nicméně tady to nekončí. Již přemýšlíme o podpoře všech přechodných pěstounů v ČR. Nesmírně si vážíme náročného poslání, které dělají. Práce pěstounů nekončí, jsou pro své svěřence 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Mohou ji dělat pouze lidé s velkým srdcem a za to si zaslouží naše velké poděkování a ocenění všichni!

Na našich stránkách vám budeme postupně přinášet příběhy přechodných pěstounů a více informací, k naší pomoci, do které se budete moci zapojit i vy. Společně tak můžeme změnit život mnoha dětí, které nemají od narození tolik štěstí.

Děkujeme!

 

 

Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě