Představujeme organizace – Unie porodních asistentek

Pomůže, podpoří, poradí a laskavým způsobem provede celým těhotenstvím, porodem a mateřstvím. Zodpoví veškeré otázky týkající se výživy, změn v těhotenství, připraví a provede porodem a pomůže s kojením. Řeč je o porodních asistentkách.

UNIPA

Unipa je zkratka pro Unii porodních asistentek. Nezisková profesní organizace porodních asistentek a studentek porodní asistence se podílí na rozvoji oboru a přispívá ke zkvalitnění péče o ženu a dítě. V souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky poskytuje odbornou podporu porodním asistentkám a informační a poradenský servis těhotným ženám a jejich rodinám.

Spolek je demokratickou profesní organizací, která na principu dobrovolného individuálního členství sdružuje porodní asistentky a studentky oboru porodní asistence v České republice.

Výběr porodní asistentky

Chcete si těhotenství a porod svého dítěte užít v klidu a s pocitem bezpečí? Obdobím těhotenských změn i porodu samotného vás může doprovázet zkušená, profesionální asistentka. Té byste měla plně důvěřovat. Naprosto zásadní je vybrat si společně s partnerem takovou porodní asistentku, která vám bude sympatická, které budete věřit a která s vámi dokáže srozumitelně komunikovat. Ideální porodní asistentce můžete bez obav svěřit svá přání i strachy a ona s nimi dokáže pracovat.

Nejjednodušší cestou, jak vybrat porodní asistentku, je sejít se s několika z nich. Během první schůzky můžete probrat otázky, které vás v souvislosti s porodem zajímají. Dozvíte se, co vám mohou jednotlivé porodní asistentky nabídnout. Díky osobním setkáním snadněji vyberete tu pravou.

Mapu porodních asistentek, materiály ke stažení a další informace najdete TADY.

Pomáhejte s námi. Šiřte informace do svého okolí. Společně s vámi vybíráme organizaci, které jako první věnujeme výtěžek z e-mailů, jež pravidelně doručujeme do vašich e-mailových schránek. Hlasovat můžete přímo ZDE.

 

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě