Představujeme organizace – Život dětem

Nemocné, handicapované nebo opuštěné děti zaslouží stejnou míru lásky a pochopení jako děti z normálních rodin. Organizace Život dětem pomáhá těm, kteří se ocitli v těžké životní situaci. Nejen sami děti, ale také jejich rodiny potřebují často odbornou pomoc, aby tuto náročnou životní etapu zvládli.

Život dětem

Organizaci život dětem máme všichni v povědomí především podle „Srdíčkových dnů”, které se 3× ročně konají po celé České republice. Výtěžek z této sbírky putuje na pomoc rodinám s vážně nemocnými dětmi. Studenti středních škol a učilišť v ulicích nabízejí kolemjdoucím usměvavé srdíčko, které je symbolem štěstí, ale také logem celé organizace.

Již od roku 2000 pomáhá organizace Život dětem rodinám s nemocnými a handicapovanými dětmi. Tím ale jejich pomoc nekončí. Pomáhají také nemocnicím, které potřebují pomoci se zakoupením přístrojové techniky a dalšího potřebného vybavení pro JIRP, kardiocentra a další oddělení.

Pořízení zdravotních, rehabilitačních a výukových pomůcek, hraček a s úhrada ozdravných pobytů pro  děti je citelnou finanční zátěží. Své o tom vědí dětské domovy, ústavy pro handicapované děti, ústavy sociální péče, kojenecké ústavy, dětské stacionáře pečující o opuštěné a handicapované děti. I těm sbírky organizace Život dětem pomáhají.

Pomáhejte s námi. Šiřte informace do svého okolí. Společně s vámi vybíráme organizaci, které jako první věnujeme výtěžek z e-mailů, jež pravidelně doručujeme do vašich e-mailových schránek. Hlasovat můžete přímo TADY.

 

Chcete pomoci také sama za sebe? Podívejte se na přehled sbírek, které Život dětem pořádá.

Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě