Zkrášlovací přípravky, které si můžete připravit sama

Domácí wellness

Každá žena by měla občas myslet sama na sebe a nezanedbávat se. Udělejte si pravidelně chvilku odpočinku a hýčkejte své tělo. Pomocí těchto receptů na přírodní zkrášlovací přípravky si i vy sama doma můžete připravit relaxační wellness.

Masážní olej s břečťanem

Extrakty z břečťanu rozproudí lymfatickou činnost a mají odvodňující účinky. Poskytnou osvěžení unaveným nohám v těhotenství – kromě toho rovněž pomáhají v boji proti celulitidě. Masážní olej můžete používat denně tak, že jej vmasírujete do postižených míst. Recept naleznete ZDE.

 

Avokádová pleťová maska

Pleť namáhaná střídavě chladem a suchým vzduchem z topení vyžaduje především v mrazivých zimních měsících zvýšenou péči. Pleťová maska z avokáda může pleť ochránit před vysoušením a zarudnutím. Recept naleznete ZDE.

 

Koupel nohou s kokosovým olejem

Blahodárná koupel nohou s kokosovým olejem zvláční pokožku nohou a také je tak chrání před plísňovými infekcemi. Kokosový olej kůži poskytuje vydatnou hydrataci a ochranu před choroboplodnými zárodky.Recept naleznete ZDE.

 

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Heřmánková koupel

Heřmánek má uklidňující účinky a může zmírňovat podráždění kůže. Naše heřmánková koupel je tím pravým receptem na domácí wellness. Recept naleznete ZDE.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě