MAM Sports Cup: Ideální společník pro malé dobrodruhy

mam sports

Když vaše dítě povyroste a sfoukne první svíčku na narozeninovém dortu, je připraveno na další nové výzvy a dobrodružství. A co je lepšího pro malého průzkumníka než spolehlivý a praktický společník na pití? MAM Sports Cup je dětský hrneček navržený pro děti, které jsou neustále v pohybu, a nabízí řadu výhod, které ocení jak malí tak velcí.

Hygienické pití bez použití rukou

Díky speciálnímu sportovnímu pítku s odnímatelným ventilem, který se automaticky otevírá při pití, je MAM Sports Cup perfektní pro aktivní děti. Tento inteligentní design umožňuje dětem pít bez nutnosti dotýkat se pítka rukama, což zajišťuje hygieničtější pití, a to zejména na cestách.

mam sports

Ergonomický design pro malé ruce

MAM Sports Cup je navržen s ohledem na malé ruce dětí. Unikátní zakřivený tvar a protiskluzová rukojeť zajišťují, že i nejmenší děti mohou hrnek snadno a pevně držet. Tato ergonomie je klíčová pro podporu samostatnosti dětí při pití. Flexibilita je důležitá, a proto je pítko MAM Sports Cup kompatibilní se všemi MAM hrnky. Rodiče tak mohou snadno přizpůsobit hrnek potřebám svého dítěte bez nutnosti kupovat nové příslušenství. Bezpečnostní ventil zajišťuje, že se nápoj nevylévá, což je ideální pro děti, které se učí pít samostatně. A když je čas na volný tok, stačí ventil jednoduše odstranit. Tato vlastnost je obzvláště užitečná pro rodiče, kteří chtějí udržet domácnost čistou a suchou.

98 % maminek by doporučila MAM Sports Cup i svým kamarádkám v okolí

Konkrétní recenze maminek

Maminka Alena S.

Hrnek dcera používá od prvního dne, co jsme otevřely testovací krabici… Dobře se jí drží, růžová barva super pro holčičku (já bych dala jiné, chytlavější, modernější obrázky, ale je to jen detail). Láhev bych řekla, že asi trochu teče, ale nic hrozného. Určitě teče, když s ním dítě hodí o zem… A tuším, že když se mi obrátila v tašce, tak taky trochu tekla… Ale dalo se. Pro mě je hlavní, že z ní dcera ráda a hodně pije. Jinak jsme jí viděly i u jiných dětí, takže je asi oblíbená.

Maminka Kristýna E.

Krásně se drží, dcera už nepije z ničeho jiného. Líbilo se mi vše a dceři také, nemám co vytknout.

Maminka Ivana M.

Hrnek je moc pěkný a ani není moc těžký, takže si jej malá dokáže sama podržet v ručičkách .
Uzavírání je moc dobré, jde do sací části vložit silikonové pítko aby voda netekla a šla krásně pít. Pro větší dětičky jde pítko vyndat a pít bez něho.

Hrnek to i po pádu z výšky vydržel a není na něm žádná prasklina, takže jedno velké plus u nás doma😅.
Krásné syté barvy  ❤️

Maminka Valarie M.

Hrnek je skvělý, nejvíc top že neteče a tak nemáme všude po bytě synovo pití. Líbí se mi, že se krásně synovi drží i jednou rukou a neteče. Už jsem doporučila kamarádce a je z toho také nadšená.

Maminka Tereza D.

Líbila se mi barva produktu spolu s obrázky, které zaujmou dítě. Tvar je ideální pro držení. Teď už jen stačí, aby se syn z hrnku naučil pít.

Maminka Lucie P.

Když jsem láhev poprvé spatřila, říkala jsem si, že se pravděpodobně bude dceři špatně držet a pití z lahve pro ni bude díky úchytu (nemá ouška) náročné. Opak byl pravdou a hrnek dcera využívá každý den, v současnosti jiný nepoužíváme. Drží se jí velmi dobře, pítko se nedá rozkousat ( u ostatních láhví dcera ihned rozkousá gumové pítko, které musíme pravidelně měnit ). A co je velké plus, tekutina se nevylévá, což u ostatních láhví, které máme doma, se stává. Dcera tekutinu ráda vylévá a rozmatlává. Samozřejmě, že to zkoušela i u hrnku Sport Cup, ale bezúspěšně 🙂

Maminka Marcela H. 

Tvar se mi líbil, až na víčko se flaška dobře čistí. Pro nás velký + že neteče.

Maminka Nicola P. 

Malý si hrneček okamžitě oblíbil. Skvěle se drží, hezky a snadno se z hrnečku pije. Kam jsme šli, brali jsme jej sebou. Nemám co vytknout. Hezká modrá barva, obrázek. Skvěle se drží, i se z něj pije. Malý spokojený.

Maminka Hana P. 

Hrneček se drží dobře. Tekutina se nevylévá. Hrneček využíváme denně. Nejvíce se mi líbí netradiční design.

mam sports

Maminka Jana B. 

Z hrnečku jsme měla největší radost, protože jsem akorát tápala, který vybrat. Malá v něm má pití po celý den, takže kdykoliv se chce napít, může. Malá s ním hodně bouchá, takže jsem byla ráda, že dlouho vydrží, bez porušení.

Maminka Lucie V. 

Hrnek se trochu hůře drží pro malé dětské ručičky, ale dcera je v roce drobnější, možná až povyroste, bude se ji lépe držet. Trochu nepraktické je zúžení, protože to nechápe a pokaždé hrnek chytne jinak. Tekutina se z hrnku nevylévá, což hodnotím pozitivně.

Maminka Adéla Š. 

Hrníček je naprosto příjemný. Syn ho udržel i jednou ručičkou, což je plus. Uzávěr v kabelce nikdy nezklamal. Kromě silikonového vnitřního dílu lze prát i kompletně v myčce což každá matka určitě ocení.

mam sports

Maminka Iveta V. 

Tak hrneček MAM za nás velká topovka. Anička používá pořád. A tato sportovní verze se nám strašně líbila už jen jak jí Anička uměla výborně uchopit do ručiček a hezky pít.

Maminka Lenka K. 

Velmi se mi libi design a vzhled. Oceňuji funkční uzávěr, který vážně teče, až když se saje. Při krátkých aktivitách oceňuji kompaktní malé zpracovaní, které nezabírá moc místa.

mam sports

Maminka Aneta S. 

Dcera tenhle hrneček od značky MAM používala už dříve,takže když nám dorazil nový měli jsme radost. Zkusili jsme různé hrnečky ale tenhle ji nejvíce vyhovoval.

Maminka Martina C.

Hrnek jsme použili hned po otevření krabice. Malý když ho viděl hned z něho chtěl pít. Už dříve jsme zvažovali koupi tohoto hrnečku, takže jsme rádi že jsme měli možnost vyzkoušet. Hrnek je super, malému se dobře drží a perfektní je, že se nevylévá, takže nemáme čaj všude okolo.

Maminka Markéta B. 

Hrnek jsem využila dá se říci na každodenní pitný režim syna, díky netekoucí membráně, která se dá vyndat jsem mohla láhev odzkoušet na obou synech. Mladšímu s membránou staršímu bez. S nasazenou membránou láhev opravdu neteče což je velké plus a zároveň dítě nutí sát. Bez membrány má skvělé využití pro větší děti.

Maminka Kamila R. 

První den byla dcera nadšená, hned si hrnek vzala, bez problémů z něj vypila plnou dávku mléka před spaním. Bohužel to bylo poprvé a naposledy co jej přijala na mléko, na čaj ji nepřijala vůbec. Jelikož je zvyklá na silikonová brčka, myslím že to byl ten důvod. Možná jej později využijeme, jelikož má vyndavací ventilek na regulaci toku, ani kapičku se nevylilo mléko z hrnečku. Jelikož dcera je zvyklá na brčka a láhve s úchytkami, byla jsem velmi mile překvapená, že tento hrnek si dokázala držet sama, aniž by ji neustále klouzala, jako většina ostatních.

Maminka Lucie S. 

Do láhve dávám převážně vodu, někdy čaj. Z láhve se pije velmi dobře. Tekutina se nevylévala. Líbí se mi že jde sundat vnitřní silikon. Líbí se mi celý koncept láhve, hlavně že se dá využít tak, aby netekla, ale i jako sportovní láhev.

Maminka Kateřina Z. 

Tenhle hrneček se okamžitě stal našim nejoblíbenějším. Dcera ho nedá z ruk a pořad z nej pije 🙂

Maminka Nikol D. 

Hrnek padne akorát do ruky, a hlavně neteče.

Maminka Renáta K. 

Hrneček skvěle padl do dětských ručiček.
Je skvělé že to je takový rostoucí hrníček, může být průtokový nebo že se obsah nevyleje.

Maminka Denisa G. 

Synkovi je rok a půl, takže jsem mu do lahve dala hned gumové těsnění, díky kterému se lahev nevylije a musí se z ní sát. Jinak by mi pití ihned vylil. Těsnění ale způsobí, že se z lahve musí víc sát, aby tekutina tekla. Přirovnala bych to k modré lahvi od Jupíku. Malému se to za začátku trošku pletlo, protože jinak je zvyklý pít z brčka, kde se lahev nemusí naklánět. Brzo to ale pochopil a z lahve pil krásně. Díky ergonomickému tvaru se mu i dobře drží v jeho malých ručičkách a míň naplněnou ji udrží i v jedné ruce. Lahev neteče (pokud je v ní těsnění), takže ji s sebou klidně můžete vzít i ven.

Maminka Veronika S. 

Hrníček jsme využívaly k dodržení pitného režimu s tím že jsem tam Elišce dávala čaj. Láhev je skvělé formovaná, dobře se vejde do ruky i malé se dobře drží. Největší praktičnost je ta, že se tekutina z láhve nevylévá.

Maminka Monika Š. 

Líbil se mi vzhled a netekouci uzávěr. Jen mladší syn se z ní moc nenapil. Zkoušela jsem to i já a měla jsem co dělat. Možná vhodnější až pro starší děti a ne od 1roku.

Maminka Alena G. 

Lahvičku jsme testovali poctivě. Vyzkoušeli jsme obě varianty uzávěru. Bez silikonové vložky byl proud tekutiny pro syna zatím příliš velký, ale dovedu si představit, že se mu takto bude dobře pít až bude starší. Po vložení silikonové vložky bylo pití pro syna ok. Líbí se mi možnost sterilizace (hned jsem vyzkoušela). Syn zatím z lahvičky pil jen kojeneckou vodu a vlažný dětský čaj. Líbí se mi, že je lahvička zahnutá. Tekutina se (po vložení silikonové vložky) nevylévala. Ohledně držení – zatím se synovi lépe drží lahvičky a hrnečky s rukojetí, ale dovedu si představit, že až bude starší, bude ji používat rád.

Maminka Lucie P. 

Za nás nejlepší produkt z ambasadorského balíčku.
Dcera měla problém pít čaj z různých lahviček až takhle od MAM. Konečně dodržujeme poradny pitný režim. Lahvičku si dcera hned zamilovala. Krasně si ji držela a hned věděla jak z lahvicky pít. Takže lahvičku využíváme každý den. Pití z lahvičky neteče ani když nemá víčko takže skvělý.

MAM Sports Cup je více než jen dětská láhev, je to promyšlený nástroj pro podporu nezávislosti a hygieny u dětí, které jsou stále na cestě.

Poděkování našim ambasadorkám

Chceme poděkovat všem našim ambasadorkám, které se podělily o své upřímné hodnocení a zkušenosti s hrnkem MAM Sports Cup. Testujte s námi nejen tento produkt, ale celý balík výrobků pro maminky. Zapojte se ZDE.

Průběžné recenze přidávají naše ambasadorky také v naší uzavřené skupině maminek na Facebooku. Přidejte se k nám.

Sdílejte
BioGaia-LP-06-2024-clanekBioGaia-LP-06-2024-clanekreklama
Načítám
BioGaia-tipy-LP-2024BioGaia-tipy-LP-2024
reklama

Přihlášení

Na našich webových stránkách HappyBaby.cz používáme soubory cookie, abychom vám poskytli, co nejvíce pohodlí při jejich prohlížení. Kliknutím na „Souhlasím s použitím všech cookies“ vyjadřujete souhlas s použitím VŠECH souborů cookie. Můžete také pomocí nastavení poskytnout kontrolovaný souhlas nebo zamítnout použití cookies kromě nezbytných.

Povolit všechny cookies Nastavit cookies

Níže najdete kategorie cookies používané na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Funkční cookies není možné zakázat, protože jsou pro bezproblémové procházení webu nezbytné. Vaše nastavení cookies je v budoucnu možné měnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě

Milá , ve vašem profilu nemáte zaškrtnutý souhlas a tak se nemůžete účastnit žádných našich testování a soutěží. Změnit to můžete ZDE.