Sanytol dezinfekce na prádlo: Spolehlivá ochrana nejen pro oblečení

Ambasadorky HB Sanytol dezinfekce na prádlo zkušenosti recenze

Rodiče malých dětí jsou obzvláště citliví na čistotu a bezpečnost všeho, co se dotýká jejich malých pokladů. Od potahů autosedaček, přes látkové hračky, až po kočárky – všechny tyto předměty vyžadují speciální péči a časté praní při nízkých teplotách, aby byly chráněny jemné materiály a zároveň zajištěna bezpečnost dětí. Sanytol přichází s řešením v podobě dezinfekce na prádlo s vůní bílých květů, která je navržena právě pro tyto situace.

Efektivní dezinfekce i při nízkých teplotách

Sanytol dezinfekce na prádlo byla speciálně formulována pro boj s mikroby, které způsobují nepříjemné pachy a mohou přenášet nemoci. Díky svému unikátnímu složení je účinná proti širokému spektru bakterií, plísní a virů, včetně koronaviru a chřipkového viru H1N1, a to již při teplotě 20 °C, což je ideální pro praní dětských potřeb.

Bezpečná a šetrná péče

Sanytol dezinfekce na prádlo je bez chlóru a je vhodná pro bílé i barevné prádlo. Respektuje vlákna a zanechává prádlo měkké a svěže vonící. Je vhodná pro širokou škálu textilií, od spodního prádla a sportovního oblečení, přes kojenecké a dětské prádlo, až po bytový textil a prádlo nemocných osob.

Použití této dezinfekce na prádlo je snadné – přidejte 45 ml do zásobníku na aviváž vaší pračky a nastavte obvyklý prací program. Pro ruční praní se doporučuje použít 20 ml produktu do 3,5 litrů vody.

Ambasadorky HB Sanytol dezinfekce na prádlo zkušenosti recenze

Zkušenosti ambasadorek: Čistota a svěžest

Ambasadorky, které měly možnost Sanytol dezinfekci na prádlo testovat, potvrzují její vysokou účinnost. Zdůrazňují, že prádlo po použití voní svěže a cítí se bezpečněji, díky tomu, že prádlo je také dezinfikované.

Konkrétní recenze maminek

Maminka Alena S. 

Nyní máme pračku, která dobře pere. Takže prádlo je vždy voňavé a není problém. Takže jsem nejdřív nepoznala po přidání Sanytolu rozdíl. ALE…
Máme krabice s prádlem po stěhování, kde na starém bytě byla hrozná pračka. Prádlo bylo docela zatuchlé … prostě hrůza. Krabice jsem začala prát a přidala jsem Sanytol a musím říci, že je zatuchlina konečně pryč. Pokud bych ho nepřidala, tak bych se toho smradu nezbavila… Takže za mě super. Koupím ho určitě i na věci, které pereme z chaty…

Maminka Marcela H.

Byla to má první zkušenost a určitě ne poslední. Co balení spotřebuji, tak si určitě zajdu koupit větší balení. I pračka po použití voněla svěže.

Maminka Ivana M. 

Byla jsem mile překvapena po každém přání bylo prádlo jemné a zbavené všech bakterií ….používám ho hlavně na dětské prádlo aby ho dcera měla vždy čisté. Je moc dobrý a všem bych ho doporučila, už mám objednané další 😊

Maminka Tereza D. 

Značku Sanytol mám moc ráda. Byla jsem nadšená, že mohu prát při nízkých teplotách a zároveň mít svěží a vydezinfikované prádlo. Sanytol mě opět přesvědčil, že vyrábí kvalitní produkty. Výtku žádnou nemám. Naopak jsem ráda, že produkt vydezinfikuje nejen prádlo, ale osvěží celou pračku. Vše je čistší a ještě zbaveno skvrn.

Maminka Lucie P. 

Sanytol dezinfekci na prádlo jsem použila jednou na vyprání zejména spodního prádla, abych produkt vyzkoušela i při praní. Jinak jsem jej využívala na ruční mytí kočárku a občas i špinavé sedačky a koberce. Dcera přes den usíná v kočárku a často se stane, že prokousne savičku u láhve na mléko a to vyteče do kočárku. Proto jsem naředila Sanytol s teplou vodou a navlhčeným hadříkem kočárek přetřela. Poté jsem ještě omyla pouze vodou a vysušila. Tímto se eliminoval pach ze zaschlého mléka. Rozebírání kočárku a praní v pračce je náročné, proto jsem volila tuto cestu a byla spokojená. Co se užívání Sanytolu při praní v pračce, vyzkoušela jsem to, ale přišlo mi to zbytečné, neboť používám speciální prací prostředky a peru na vyšší teplotu, prádlo mám vždy čisté a voňavé. Sanytol bych do pračky použila v případě, kdybych měla nějak výrazně zapáchající prádlo, např. zatuchlé, což jsem zatím neměla. Tzn. u nás je Sanytol využíván na ruční praní.

Maminka Michaela H.

Líbilo se mi úplně všechno. S produktem jsem byla velmi spokojena. Kromě toho, že prádlo desinfikuje tak i pěkně voní. To jsem opravdu od dezinfekce neočekávala.

Maminka Monika J.

Nejlepší zkušenost mám s praním ložního prádla, desinfekce se extra hodila, když jsme jako rodina onemocněli a veškeré povlečení bylo propocené a tím pádem i zapáchající. Po vyprání v Sanytolu bylo zase svěží a voňavé. Líbí se mi vůně a čistota prádla. Ocenila bych větší kalíšek u víčka pro odměření množství. Prádlo krásně voní, používám ho raději než aviváž, protože kromě příjemné vůně je prádlo i čistější.

Sanytol

Maminka Lenka H.

Líbila se mi neutrální vůně vypraného prádla. Ničí bakterie a viry. Není třeba prádlo žehlit, protože bakterie a viry jsou zničeny již při praní. Byla jsem příjemně překvapená neutrální vůní.

Maminka Jana K.

Nejdříve jsem neočekávala žádný viditelný výsledek ale spletla jsem se. Prádlo bylo neuvěřitelně svěží a příjemné i na dotek. Mám novorozenou dcerku a spotřeba látkových plenek je tedy vysoká. Bohužel jsem nebyla vždy byla spokojena s výsledkem praní po častém ublinkávání a plenky tudíž vyhazovala. Teď již nemusím a látkové plenky vytahuji z pračky jako nové a voňavé.

Maminka Klára Š.

Dokázal se skvěle poprat se špinavými ručníky a hadry. Prádlo pak příjemně voní a je bez původního zápachu.Ideální na ložní prádlo, plenky a ručníky. Příjemný pocit z vypraného prádla. Hezká vůně.

Sanytol

Maminka Sylvie S. 

Boží, zkrátka nejlepší dezinfekce na prádlo a moc mi voní. Dobře odstraňuje pach zatuchlého prádla, dlouho vlhkého prádla, psí zvratky, kočičí moč, dětské zvratky i zbytky voňavky. Funguje a voní mi. Nemám nic proti, jen rychle došel… 🙂

Maminka Kateřina B.

Tak tady jsem byla překvapená! Vůně TOP, prádlo nádherně voňavé, měkké. Určitě budu kupovat na dále. Za mě moc dobrý produkt.

Maminka Kateřina L. 

Použila jsem hned po obdržení balíčku s prvním prádlem a nemůžu si stěžovat. Do teď jsem přípravek neznala, ale do domácnosti se opravdu hodí. Ať už s miminkem nebo bez. Je to dobrý pomocník k praní prádla. Zbavila jsem se obzvláště zápachu z poblinkaných plen a také pročůraného oblečení. Malý je navíc na oblečení prané s dezinfekci bez reakce, takže můžeme s radostí používat dále. Líbí se mi, ze splňuje přesně takový účel, který je popsaný na výrobku. Není agresivní, ať už vůní nebo pak reakcí na pokožce mimča. Za mě velice super, zatím jsem žádné mínusy nenašla.

Sanytol

Maminka Dominika P.

Jelikož jsme byli s dcerou nachlazené tak se nám to velice hodilo, aby měla opět prádlo čisté a bez bacilu. Velikosti balení a i cena je super. Příjemná vůně.

Sanytol dezinfekce na prádlo je ideální volbou pro rodiny, které hledají efektivní a bezpečné řešení pro udržení hygieny prádla. Zejména při praní dětských potřeb, které vyžadují speciální péči. S příjemnou vůní a schopností ničit mikroby i při nízkých teplotách je tento produkt must-have pro každou domácnost s novorozencem.

Maminka Any M. 

Sanytol je naprosto skvělý. Nevím jak mám popsat zkušenost, ale dělá to přesně to, co se od toho čeká. Navíc příjemně voní. Nevidím žádné minusy.

Maminka Jitka S. 

Použila jsem na oblečení po sportu. Reklama nelhala. Oblečení opravdu krásně voněla a jen zápach nemaskovalo. Běžně k dostání i ve větších velikostech. Budu kupovat i dál.

Maminka Karla J. 

Byla jsem mile překvapená. Sanytol běžně používám na úklid, ale nenapadlo mě jej použít i jako dezinfekci prádla. Prádlo hezky voní a nezpůsobuje žádnou alergickou reakci.

Maminka Monika Š.

U nás se pere hodně, jsme velká domácnost, tak se prodraží. Nejvíc se mi líbila vůně. Trochu jsem tápala kolik přesně mám nalít, ale nakonec jsem si poradila.Hodně často peru na nízkou teplotu, takže v tomto případě jedině se Sanytolem. Sanytol jsem také použila na odstranění zápachu z matrace, kterou počůral pes a funguje 100%. Budu určitě používat dál. Nejen na praní, ale také v případě nějaké této nehody.

Maminka Kristýna K. 

Sanytol znám již řadu let. Používala jsem již dříve. Dávala jsem do prádla které jsem nosila v práci jsem zdravotní sestra. Můj partner má oblečení z práce opravdu ne úplně voňavoučké. I po vyprání vždy bylo takové nevoňavé, ale díky Sanytolu je partnerovo prádlo opět voňavoučké. Přebije i silný smrad!

Maminka Adriana Z. 

Poprvé jsem vyzkoušela s kombinací pracího prášku Persil. První dojem byl skvělý, prádlo bylo v této kombinaci voňavější a na omak měkčí. Mám lepší pocit, když vyperu něco jen při nízkých teplotách. V tomhle období, kdy všude lítají nějaké bacily a nemoci, tak se cítím lépe chráněná a že se tu ty bakterie nedrží a nemnoží.

Maminka Nikola J. 

Myslela jsem že se jedná zase jen o nějakou náhražku jako ostatní dezinfekce na prádlo.Byla jsem příjemně překvapená. Vypere i odolné skvrny. Člověk má příjemný pocit že je prádlo čisté, voňavé, zbavené bakterií. Příjemná vůně, pocit čistoty. Nedráždí dětskou pokožku. Pocit, dokonalosti. Nemám co bych vytkla. Jen doporučuji používat v každé domácnosti.

Maminka Anna P. 

Používám hlavně kvůli psům,kteří se po domě pohybují. Nijak nepřebíjí vůní prádla ani nenarušuje strukturu oblečení. Také používám desinfekci na ručníky a spodní prádlo.

Maminka Nikola K. 

Tuhle dezinfekci na prádlo opravdu miluju začala jsem ji kupovat už dříve. Používám při každém praní jak pro malého tak pro nás všechny.Provoní nádherně prádlo a prakticky celou domácnost, opravdu jsem si tento produkt zamilovala.

Maminka Erika M. 

Sanytol dezinfekci na praní znám a používám, takže mě v balíčku milé potěšila. Používám zejména při nemocech (zvracení, průjem, zánět spojivek…), kdy chci aby bylo prádlo čisté a zbavené virů a bakterií. Oceňuji krásnou vůni, která předčí i leckterou aviváž. Používám zejména při nemocech, kdy se chci zbavit virů a bakterií. Prádlo je nádherně provoněné.

Maminka Markéta L. 

Dlouho jsem řešila problém s ručníky nebo funkčím oblečení, které i po vyprání zapáchaly. Po používaní Sanytolu se to neděje. Prádlo je krásně fresh 😍

Poděkování našim ambasadorkám

Chceme poděkovat všem našim ambasadorkám, které se podělily o své upřímné hodnocení a zkušenosti se Sanytolem dezinfekcí na prádlo. Testujte s námi nejen tento produkt, ale celý balík výrobků pro maminky. Zapojte se ZDE.

Průběžné recenze přidávají naše ambasadorky také v naší uzavřené skupině maminek na Facebooku. Přidejte se k nám.

Sdílejte
BioGaia-LP-06-2024-clanekBioGaia-LP-06-2024-clanekreklama
Načítám
BioGaia-tipy-LP-2024BioGaia-tipy-LP-2024
reklama

Přihlášení

Na našich webových stránkách HappyBaby.cz používáme soubory cookie, abychom vám poskytli, co nejvíce pohodlí při jejich prohlížení. Kliknutím na „Souhlasím s použitím všech cookies“ vyjadřujete souhlas s použitím VŠECH souborů cookie. Můžete také pomocí nastavení poskytnout kontrolovaný souhlas nebo zamítnout použití cookies kromě nezbytných.

Povolit všechny cookies Nastavit cookies

Níže najdete kategorie cookies používané na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Funkční cookies není možné zakázat, protože jsou pro bezproblémové procházení webu nezbytné. Vaše nastavení cookies je v budoucnu možné měnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě

Milá , ve vašem profilu nemáte zaškrtnutý souhlas a tak se nemůžete účastnit žádných našich testování a soutěží. Změnit to můžete ZDE.