Strollering®, tak trochu jiná procházka pro maminky s dětmi (nejen) v kočárku

STROLLERING® … RADOST … POHYB … ENERGIE!

STROLLERING® – Mateřská v pohybu … aneb Tak trochu jiná procházka

“Podporujeme maminky k prožití mateřské dovolené aktivně a s úsměvem. Inspirujeme a rozdmýcháváme motivaci k pohybu a k akci. Nabízíme jedinečnou šanci seberealizace a seberozvoje.“

V parcích po celé České republice máte možnost ve svižném tempu potkat skupiny maminek, které své procházky s kočárkem proměnily v „tak trochu jiné procházky“. Svou rychlou chůzi s kočárkem prokládají kardio a posilovacími cviky. Během svého cvičení využívají laviček, schodů a stromů v parku, cvičí ve dvojicích nebo i na dece, a to vše za přítomnosti svých dětí.

STROLLERING ® je outdoorové cvičení na čerstvém vzduchu, jehož základem je sportovní, dynamická chůze s kočárkem, která je odborníky považována za nejpřirozenější a nejefektivnější druh pohybu, a o to více právě pro maminky po porodu. Správně provedená sportovní chůze dokáže opravdu zázraky.

Strollering® efektivně kombinuje sportovní chůzi s kočárkem s kardio-cviky a posilovacími cviky, které jsou úzce zaměřené na problematické partie většiny žen. Je zde tedy řeč o zpevnění břicha, hýždí, stehen a paží. Strollering® je zkrátka jedinečný druh cvičení, u kterého maminka může hubnout, zpevňovat své tělo, a to vše za přítomnosti svého děťátka v kočárku či na odrážedle.

A Strollering® má další nesporné výhody – tím, jak maminka s sebou bere miminko na lekce, nejenže nemusí shánět hlídání, ale již od útlého dětství mu jde příkladem. Děti tak vnímají, že hýbat se je normální a že sport patří mezi každodenní běžné činnosti.

Pro velikou část maminek se Strollering® stane i určitým způsobem psycho hygieny. Žena na mateřské dovolené má ze sebe již po pár lekcích nejen lepší pocit, že pro sebe něco dělá, ale také má možnost navazovat kontakty i s jinými maminkami s podobným laděním. Cítí se lépe, vypadá lépe a je prostě celkově spokojenější.

Strollering® se cvičí v rámci celé České republiky a lektorky jsou například v Praze, Brně, Vyškově, Rožnově pod Radhoštěm, Rakovníku … Více informací o tom, kde se cvičí, kdo a kdy cvičí lze najít na webových stránkách www.strollering.cz A pozor, Strollering® se šíří i za hranice naší krásné vlasti. Na Slovensku máme také několik aktivních lektorek a nově od letošního roku probíhají školení lektorek také na území SR, kde zájem o toto cvičení neývale roste. V roce 2015 se proškolilo 6 lektorek i z Polska a vznikl tak sesterský program s názvem Buggy Gym.

Dnes Strollering® není jen o cvičení a různých cvičebních programech, ale se Strolleringem® jsou spojeny i celorepublikové Závody kočárků, které se jsou jedinečnou akcí svého druhu. „Motivujeme celé rodiny, obzvláště pak maminky s dětmi k pravidelnému pohybu a sportu. Závody kočárků mají ukázat široké možnosti, jak efektivně spojit pravidelné procházky s aktivním pohybem“, říkají propagátorky projektu Sandra Jandová a Andrea Kadlecová.

Celorepublikové závody kočárků se konají vždy na desítkách míst, a to ve stejný den a ve stejnou hodinu. V roce 2019 oslavily již svůj osmý ročník, kterého se účastnilo 29 měst včetně několika měst na Slovensku. Celkem se podařilo finančním výtěžkem přes 140 000 Kč pomoci desítkám miminek a dětem, které finanční pomoc potřebují. Například v Praze šel výtěžek pro neziskovou organizaci Nedoklubko, která pomáhá rodinám nedonošených dětí.

A v neposlední řadě se Strollering® pyšní svým elektronickým časopisem Batul, který je nabitý zajímavými články a zkušenostmi nejen maminek a vychází pravidelně každé tři měsíce.

Strollering® je zkrátka plný entusiasmu, kreativity a úžasných nápadů…a to díky nezaměnitelnému týmu a všech nadšených maminek, které se rozhodly strávit mateřskou v pohybu.

A závěrem trochu formalit: Strollering® vznikl z anglických slov „to stroll“ (procházet se) a „stroller“ (kočárek).
Více informací a vše co se Strolleringem® souvisí, se můžete dozvědět na www.strollering.cz nebo na www.facebook.com/STROLLERING

WWW.STROLLERING.CZ FB: @STROLLERING

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě