Gabi

Dobrý den,jsem členku klubu už nějakou dobu.K paní doktorovi pravidelně docházíme,ale nikdy jsem žádný balíček nedostala ani se sestřička nezmínila.Mám se tedy sama zeptat?Jsem bohužel dost stydlivá a doufala jsem,že balíček dostanu automaticky.
Jinak moc děkuji za články a příspěvky,je to už 15 let od posledního těhotenství a tolik se změnilo.Jsem ráda za všechny rady a novinky.

maminka Renata

Dobrý den, Gabi,

děkujeme za slova chvály.

Co se balíčků týče, předně prosím ověřte, zda váš gynekolog patří mezi lékaře, kteří s námi spolupracují: https://happybaby.cz/gynekologove

Pokud svého lékaře v seznamu najdete, poptejte se prosím na balíček sama. Doporučujeme gynekologům, aby balíčky maminkám vydávali od ukončeného druhého trimestru.

V případě, že lékaře v seznamu nenajdete, můžete si balíček telefonicky rezervovat a vyzvednout v některém z našich náhradních distribučních míst: https://happybaby.cz/alternativni-distribuce/, popř. si objednat celé portfolio našich balíčků z klubu Happy Baby za cenu poštovného a balného. Objednávání balíčků na adresu běží zatím ve zkušebním provozu. Balíčky bude možné objednat cca za 2 týdny. https://klub.happybaby.cz/produkt/vsechny-balicky-happy-baby/

Děkujeme

Stále máte otázky

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě