• Dobrý den,
  u paní doktorky Sylvy Mrugové jsem byla a bylo mi sděleno, že tyto boxy k nim vůbec nechodí.
  S přáním hezkého dne
  Kateřina Šabatová

 • Dobrý den, chci se zeptat proč si mám balíček vyzvednout až od 5 měsíce těhotenství , když je uváděno že je pro ženy od 3 měsíce?
  Předem děkuji za odpověď

 • Dobrý den,

  už před několika týdny jsem si objednala balíček Chcisvujbox k dr. Járové do Strakonic, bohužel jsem ale přešla k jinému dr., který s Vámi nespolupracuje. Bylo by možné si balíček vyzvednout někde jinde? Od září budu jezdit do Plzně, bylo by to možné třeba tam?

  Děkuji Pašavová Žaneta

 • Dobrý den, včera jsem u vás objednala dárkový box do MDC Maják v Tanvaldu. Přišel mi email že dekují za rezervaci , tudíž teď nevím kdy je možné si pro balíček přijet? Děkuji Kassem

 • Dobrý den , mám dotaz. Už před přibližně dvěma měsíci jsem vyplnila formulář ohledně dárkového boxu a stále mi nic nepřišlo. Nevím tedy zda jsem vyplnila formulář správně. Mohli by jste mne informovat. Předem děkuji za odpověď.
  S pozdravem
  Kateřina Šabatová

 • Krásný večer. Prosím Vás o radu .
  Chci se zeptat na dokrmovani UM.
  Naše 7tydenni holčička Miriam Papa me mlíčko ktere odsavam ale jelikož toho není moc tak dokrmujem. Za začátku jsme dávali Nutrilon ale hrozne smrdí a malá ublinkavala. Teď jsme se rozhodli pro bebu 1 comfort ale malinká má po 1 hodině a půl opět hlad. Papa to 3ti den .
  Můžete mi poradit co s tim ? Zkusit něco jiného?
  Předem moc děkuji za odpověď. S pozdravem Kotková.

Zobrazit další dotazy

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě