poděkování

Dobrý den, jsme s malou v 21tt a před dvěma dny mi volal můj gynekolog, aby mi najednou nabídl, nebo spíšedoporučil vyšetření za 12.500,-Kč. na screeningu v prvním trimestru bylo vše OK a testy na genetiku dopadůy negativně, ale ted mi najednou volal, aby mi řekl že sice jsme s malou negativní, ale že jsme v šedé zóně na Downův syndrom a že by doporučoval ještě i toto vyšetření ať máme stoprocentní jistotu, přitom nám vyšlo riziko 1:1200, takže pokud jsem to pochopila správně tak rizikoje že jedno díte z 1200 by u mně mělo DW? manžel i já jsme se nakonec rozhodli, že to necháme být, vzhledem k tomu, že nám i přijde že to doktor řeší dost pozdě. Budeme holt doufat že Isabelka bude v pořádku. dnes jsme byli i na Sono srdíčka a tam žádné vady nezjistili. doslova doktor řekl že je to naprosto zdravé krásné srdíčko, přitom u DW jsou vrozené vady srdce. je mi 34 a o dítě jsme se s manželem docela dlouho snažili, takže to riskneme. Chtěla jsem se jen zeptat zda mám být znepokojená a nebo mne prostě pan doktor jen strašil strašákem zbytečně. další dítě by u nás už stejně nešlo ze zdravotních důvodů. Předem děkuji za odpověď. A mockrát děkuji za balíček co jsem dostala u pana doktora. Nejsem zvyklá dostávat dárky, tak mi to i vehnalo slzy doočí 🙂 Mockrát díky.

marketaxkrizkova

Dobrý den,

velmi jednoduše. S manželem jste se rozhodly, že žádná další speciální vyšetření nechcete podstoupit a miminko Isabelku přijmete takovou jaká je 🙂

Vzaly jste rozum do hrsti a samy si logicky situaci vyhodnotily. Pokud první screening dopadl dobře a kardiolog řekl, že i srdíčko je v pořádku, není důvod k obavám.

Užívejte si svého těhotenství a nenechte si nikomu vzít pocit pohody a štěstí!

Opatrujte se 🙂

Stále máte otázky

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě