Přenášení miminka

Krásný den, chtěla jsem se zeptat jake možnosti jsou nebo máte zkušenosti s tím jak spustit porod nejlépe samozřejmě bych nejraději vše přírodní cestou..
Děkuji. Za odpověď

marketaxkrizkova

Dobrý den,

na Váš dotaz mám hned několik odpovědí z letitých zkušeností. Jak pomoci tomu, aby dozrály porodní cesty přirozeným způsobem?

Odpovídám přírodním prostinem, který obsahuje sperma. Chce to vyzkoušet. Nicméně si myslím, že se u toho i hodně pobavíte, protože najít dobrou polohu bude fakt oříšek 😉

Pak určitě jídlem. Kořeněným, které prohřívá celý organismus. Tzn. indická kuchyně.

A to nejdůležitější je psychická pohoda. Dovolit sama sobě dobu bez nátlaku, aby jste měla čas se uzavřít do sebe a připravit se na porod. Dopřát ten čas i miminku. Ono moc dobře ví, kdy se má narodit. A pokud je to malý flegmatik, tak mu jako máma domluvit, že už by se tedy mohlo narodit, že na něj všichni čekáte.

Hodně často maminky zažívají obrovský tlak nedočkavého okolí, kdy příbuzní i přátelé jsou už nedočkaví v dobrém slova smyslu. Když Vás to bude stresovat, najeďte si na mobilu na systém LETADLO a nechte je prostě lidově řečeno “vycukat”.  Oznamte všem, že potřebujete mít před porodem klid a ozvete se jim, až bude miminko na světě.

Opatrujte se a přeji pohodový porod!

Důležitá je Vaše pohoda a klid.

 

Stále máte otázky

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě