Těhotenský test

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat. V pondělí jdu k doktorce na první kontrolu a potvrzení těhotenství. Ale je to pro mě už moc dlouhá doba čekání a bojím se aby bylo vše v pořádku. Zneklidnujeme, že začátek byl dost náročný, bylo mi neustále nevolno,dnes už je mi mnohem líp a jen mě pálí zaha. Tak se bojím jestli to nemůže znamenat něco zlého, že ty nevolnosti ustoupili tak rychle. 16.4. Jsem si po 4 dnech zpoždění dělala test, vyšla mi druhá čárka skoro jako duch, slabě viditelná. Další týden jsem si udělala digitální, ten mi ukázal pozitivní výsledek a že jsem zhruba 4 až 5tt těhotná. Včera jsem si udělala pro jistotu další, překvapilo mě jak pomaličku a slabe se zobrazuje druhá čárka a po 3 minutách byli obě čárky velmi výrazné. Jen jsem si myslela, že v tomto týdnu by už čárka mohla naskočit prakticky ihned a výrazně a ne skoro neviditelne a až později se zvýrazní. Mám strach, jestli mi v krvi neustupuje hormon HCG a neznamená to, že to těhotenství konci. Jsem podle MS 6+4tt.
Je to pro mne třetí miminko. Doma už mám dva kluky. Je to vymodleny zázrak

marketaxkrizkova

Dobrý den,

do pondělí zbývají 2 dny. To už zvládnete. Stran testů na těhotenství. Je normální, že je zde časová prodleva u různých typů. Každý test má svou osobitou technologii, kterou si firmy chrání, a proto je dobré držet se doporučení, která jsou v návodu a počkat např. 3 minuty nebo minut 10 atd.

Vaše ranní nevolnosti a pálení žáhy jsou dobrým znamením zdravého těhotenství. To vám potvrdí každý zkušený a moudrý gynekolog 😉 Ranní nevolnosti jsou vlastně přirozenou detoxikací ženského těla – prostě miminko si dělá pořádek v těle, aby se dobře vyvíjelo a rostlo.

Obavy a úzkosti. Hm… . Píšete, že je to vymodlené miminko, Váš zázrak. Tak si tento zázrak začněte užívat. Máte 3 pozitivní těhotenské testy, miminko si udělalo ve vašem těle pořádek (ranní nevolnosti), tak je prostě všechno tak, jak má být.

Nehledejte v ničem složitosti a těšte se na pondělí, že uvidíte své miminko na ultrazvuku.

Držte se a přeji krásné a pohodové těhotenství!

Stále máte otázky

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě