Ambasadorky testovaly – kousátko z přírodního kaučuku Lanco

Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 1

Kousátka značky Lanco jsou vyráběny ze 100% přírodního kaučuku. Podporují zdravý růst zoubků a pro děti jsou zcela bezpečné.

Lanco

Malá rodinná firma se sídlem v Barceloně vyrábí ekologické a biologicky rozložitelné hračky pro děti z přírodní gumy ze stromu Kaučovníku brazilského již od roku 1952. Výroba probíhá v souladu s tradičními výrobními postupy, ve kterých je kladen důraz na kvalitu. Hračky jsou malované jedlými barvami s ohledem na každý detail. Každá hračka originál. Nikdy nenajdete 2 zcela shodné hračky. Ani obaly neobsahují žádné umělé materiály. Jsou vyrobené ze 100 % recyklovatelného kartonu.

Ekologické hračky pro kojence

Hračky tvoří významnou součást života každého dítěte. V současné době je trh s hračkami stejně pestrý jako hračky samy. Jak se v něm orientovat a neztratit? Výběr líbivé hračky ještě neznamená, že je také zdravotně nezávadná a že na Zemi nezůstane ještě dalších desítky nebo stovky let. Naštěstí se čím dál tím více rodičů chová odpovědně a vybírá hračky z přírodních materiálů. Zde nehrozí žádný obsah BPA, PVC, ftalátů, parabenů, či jiných toxických látek, které se dítěti uvolňují do dutiny ústní a mohou narušovat hormonální soustavu. A navíc jsou ohleduplné k naší planetě.

Jaké hračky vybrat?

V prvních měsících života vnímají miminka pouze velké kontrastní vzory, z barev černou, bílou a červenou.

Jakmile se začnou objevovat první zoubky jsou na řadě kousátka, která ulevují při jejich prořezávání. Ideální jsou v tomto případě kousátka ze 100% přírodního kaučuku. Jedinečná vůně a chuť přírodní gumy je u dětí velmi oblíbená. Měkčí i tvrdší části a výstupky kousátek jemně masírují dětské dásně a přinášejí tak úlevu od bolesti.

Důležitý je i tvar a barvy, které stimulují dětský vývoj.  Tvar by měl být jednoduchý a lehce uchopitelný malými ručičkami. Kousátko by nemělo být příliš velké a těžké. Miminku se musí dobře držet.

Výběr hraček není v žádném případě marnění času. Vždyť jsou určeny pro to nejcennější co máme. Naše nejmenší.

Co maminky konkrétně testovaly?

Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 2Přírodní kaučukové kousátko uleví od bolesti, zklidní nateklé dásně a zoubky porostou jedna radost. Jemně masírují dásně a zároveň napomáhají rozvoji smyslového vnímání. Svou velikostí padnou i do té nejmenší dětské ručičky.

 

 

Jak maminky hodnotí kousátka Lanco?

Hračky z přírodního kaučuku znalo nebo o nich slyšelo 87 % testujících maminek. Většina z nich (67 %) je viděla u ostatních maminek v okolí, nebo na ně náhodně narazilo při pořizování potřeb pro miminko (33 %). Z toho jednoznačně vyplývá, že roste počet rodičů, kterým nejsou lhostejné dopady na životní prostředí, a vybírají v souladu s tím i hračky pro nejmenší. Ostatně 96 % maminek potvrzuje, že při výběru hraček hledají ty, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů.

 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 3
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 4
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 5
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 6
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 7
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 8
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 9
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 10
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 11
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 12
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 13
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 14
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 15
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 16
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 17
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 18
 • Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 19
Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Kousátko testovala novorozená miminka, přesto téměř polovinu z nich kousátko zaujalo a trénovalo na něm první úchopy.

Přestože maminky obdržely různé varianty kousátek, nejvíce oceňují jeho bezpečnost a celkové zpracování. Jak už bylo řečeno, nejmenší miminka mohou na hračce trénovat první úchopy, je velmi příjemné na dotek, a právě díky zpracování se nemusí bát o bezpečnost svých nejmenších.

Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 20

Co říkají samy maminky? Přečtěte si jejich hodnocení.

Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 21Maminka Jana: Panda u nás jede na plné čáře. Kubíček ji měl předtím jen na upoutání pozornosti, ale pomalu už začíná trénovat úchopy ❤️ v uzlu zatím využívá srdíčko a kroužky ☺️

 

 

Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 22 Maminka Bára: Mám doma mamku (babičku) na výpomoc po porodu – je to stará škola, co mě nechala hrát v blátě a lidově řečeno “jíst hlínu”, ale můžu říct, že kousátko Pandy ji naprosto uchvátilo. Doufám, že malá bude stejně nadšená, pokud jí ho babička nezabaví.

 

 

Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 23Maminka Lucie: I když malý ještě nemá zuby, kousátko musíme brát všude s sebou (černobílá kombinace je TOP).

 

 

 

Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 24

Maminka Kristýna: Kousátko zaujalo i známé v mém okolí, hned se ptali o jakou značku hračky se jedná. Líbil se jím
především desing hračky a to z jakého materiálu je vyrobená.

 

 

Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 25Maminka Petra: Je to celkově jiný produkt, vypadá zajímavě, extravagantně, nápaditá barva a tvar, je měkoučký a velmi se mi líbí. Zaujal mně na první pohled.

 

 

Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 26 Maminka Veronika: Je velmi příjemná na dotek. Krásně se drží a zatím je to jedna z mála hraček, kterou už nás prcek strčil do pusinky.

 

 

 

Ambasadorky testovaly - kousátko z přírodního kaučuku Lanco 27 Maminka Lenka: Velmi oceňuji, že je kousátko z přírodního materiálu, je měkké a dítě se s ním nemůže zranit. Také už se těším na jeho využití, až se malé budou prořezávat první zoubky.

Sdílejte
 1. darinka

  Psala jsem komentář když malému nebyli ani dva měsíce,nyní se musim svěřit že můj Mareček kaucukoveho medvídka miluje,roztáčí se mu očička kdykoliv sveho kamaráda vidí 😘.Moc děkujeme za krásný dáreček.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě