Ambasadorky testovaly – Lamaze

Vývojové hračky Lamaze jsou vyráběny ve spolupráci s předními americkými odborníky v oblasti pediatrie, psychologie a porodnictví tak, aby pomáhaly rozvíjet smyslové dovednosti dítěte v každé etapě jeho života.

O Lamaze

Jméno nese značka po francouzském porodníkovi Dr. Ferdinandovi Lamaze, jehož porodní metoda (zahrnující přípravu na porod, semináře, relaxační cvičení či techniky správného dýchání) je dodnes známá i praktikovaná na celém světě.

Více než 20 let zkušeností nám ukázalo, že hračky by měly děti nejen bavit, ale i rozvíjet jejich zručnost, vnímavost, představivost a učit poznávat svět. Lamaze dbá na kvalitní a bezpečné provedení, pečlivé zpracování, pyšní se řadou certifikátů, které dokládají jejich absolutní zdravotní nezávadnost. Díky tomu jsou vhodné pro děti už od narození.

Lamaze, to nejsou jen hračky, ale také pomůcky, které děti rozvíjejí. Pokud chcete mít jistotu, že svým dětem dáváte to nejlepší na trhu, sáhněte po značce Lamaze…

Každé miminko si zaslouží Lamaze

Hračky Lamaze rozvíjejí děti už od narození.  Od hracích dek a hraček s černobílými vzory, které jsou ideální pro rozvoj zraku novorozence, přes kousátka napomáhající prořezávání prvních zoubků, až po hračky, které u dětí rozvíjí kognitivní schopnosti. Díky přehlednému označení vhodnosti věku na obalech vždy zjistíte, která hračka je pro Vaše děťátko nejlepší. Všechny vývojové hračky Lamaze jsou ušity z prvotřídních materiálů a mají vždy něco navíc – vibrační strojek, zrcátko pro hru na jukanou, chrastítko, kousátko, nebo různě strukturované druhy látek. Každý kousek Lamaze podporuje smysly dětí. Děti tedy nejen baví, ale také učí a napomáhá k osvojování nových schopností.Dejte dětem tu správnou hračku ve správný čas.

Co maminky konkrétně testovaly?

Záhadný uzel

Záhadný uzel rozvíjí smysly dítěte již od narození. Díky závěsnému klipu jej snadno připevníte na kočárek, postýlku nebo autosedačku.

 • Různé barvy a struktury použitých materiálů stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Po zatřesení vydává hračka zvuky důležité pro rozvoj sluchu.
 • V prvních týdnech života dítě vnímá zejména kontrastní barvy. Černobílé vzory na spodní straně zrcátka pomáhají správnému rozvoji zraku.
 • Až přijde čas kousátko ve tvaru hvězdičky uleví bolavým dásním při prořezávání prvních zoubků.
 • Zrcátko pro hru „na jukanou“ usnadňuje sebepoznávání.

Jak maminky hodnotí Záhadný uzel?

Hračky Lamaze znalo před testování pouze 55 % vybraných maminek. Nejvíce z nich na ně narazilo náhodně v obchodě, ostatní pak dostaly doporučení od známých nebo je viděly u ostatních maminek.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Záhadný uzel velmi zaujal maminky i miminka. Nejoblíbenější částí se stalo zrcátko následované částmi které vydávaly nějaký zvuk. Maminky si velmi pochvalují zpracování celé hračky, variabilitu využití a způsob, jakým uzel podporuje miminko ve jednotlivých fázích rozvoje.

Co říkají samy maminky? Přečtěte si jejich názory:

Uzel je super praktický a může se nosit všude ☺️ má v sobě spoustu zajímavých věcí které určitě upoutají pozornost dítěte ☺️

 

 

 

Hračky Lamaze jsou krasné barevné a kvalitně zpracované, od teto značky máme hraček už několik, starší dcerku (20 měsiců) některé baví do teď (třeba Lamaze Sloní kapela).

 

 

Jeho multifunkční použití. Když byla úplně malinké miminko, co začíná vnímat, tak jsem ji s hračkou mohla pohybovat nad hlavou a chrastit. Teď mám hračku zavěšenou na hrací dece, kde ji využije zatím nejvíc. Občas do ní plácne nebo ji pozoruje.

 

 

Jednoduchá, všestranná a krásná, nádherný design, zajímavé tvary.

 

 

 

 

Oceňuji to, že je hračka podstatě rostoucí. V každém měsíci tam najde něco přímo pro něho. Od sebepoznání v zrcátku až po kousátko. Takže je to super na cestování.Nemusím s sebou tahat tři hračky, ale v tom to případě stačí jedna.

 

 

 

 

Více fotografií a další přímé postřehy maminek najdete v naší skupině Maminky Happy Baby a na našem Facebooku a Instagramu.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
 1. Táňa

  Zdravím všechny,
  chtěla bych se podělit o naší zkušenost se značkou Lamaze. Ještě jako těhotná jsem se s ní seznámila na veletrhu For babies 2019 v Letňanech. Seznámení bylo o to příjemnější, když jsem od této značky dostala malý dárek v podobě závěsné hračky např. na kočárek za vyplnění krátkého dotazníku. Dnes moje již čtyřměsíční dcera je z této hračky u vytržení.

 2. darinka

  Psala jsem komentář když malému byli čerstvě dva měsíce,moc mu to neříkalo,nyní Miluje každou stranu uzliku,rád si s ním hraje do vyčerpání,pak s nim i usne.Moc děkujeme za možnost se s ním seznámit.😘

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě