Ambasadorky testovaly – pastilky BioGaia Prodentis

BioGaia® prodentis

Během těhotenství prochází organismus ženy mnoha hormonálními změnami, které mění vnímání chutí a pachů. Těhotné ženy jsou v těhotenství také více unavené, proto se zvyšuje příjem cukrů a také zhoršení zubní hygieny. Nejvíce je těmito hormonálními změnami v těhotenství ovlivněna dáseň v ústní dutině.

Bolest zubů v těhotenství

Nejčastěji způsobuje bolest zubů v těhotenství zánět dásní tzv. těhotenská gingivitida. Projevuje se krvácením z dásní, kdy je dáseň zarudlá, hladká, lesklá a citlivá až bolestivá. Je to způsobeno nedokonalým očištěním zubů v okolí dásní; zubní povlak obsahuje i škodlivé bakterie, které vedou k těmto zánětům. V rámci ambasadorského balíčku jsme maminkám HappyBaby nechaly otestovat i probiotické tablety BioGaia® Prodentis®

BioGaia Prodentis je doplněk stravy

BioGaia® Prodentis® probiotické pastilky

BioGaia® Prodentis®probiotické pastilky pro péči o ústní mikrobiotu, zuby a dásně obsahují živé bakterie Limosilactobacillus reuteri Prodentis®, které podporují normální funkci dásní a pomáhají doplňovat prospěšné bakterie v dutině ústní. Díky mátové příchuti poskytují svěží pocit v ústech. Každá pastilka obsahuje 200 mil. živých bakterií Limosilactobacillus reuteri Prodentis®(kombinace L. reuteri DSM 17938 a L. reuteri ATCC PTA 5289).

BioGaia Prodentis je doplněk stravy

Více než 50 klinických studií na 2000 pacientech

  • 100% bezpečné i v období těhotenství a kojení
  • Obsahují bakterie 100% přírodního původu
  • Rezistentní vůči většině běžných antibiotik – efektivní kolonizace během antibiotické léčby
  • Svěží mátová příchuť, bez cukru
  • Pohodlné podávání – kdekoliv a kdykoliv bez nutností zapíjení
  • Bez zbytkového množství bílkoviny kravského mléka nebo laktózy, bez lepku

BioGaia Prodentis je doplněk stravy

Co říkaly maminky HappyBaby na BioGaia Prodentis ? 

Maminka Markéta: Znám spoustu lidí, kterým se v těhotenství úplně rozpadly zuby. Jsem ráda, že jsem poznala Biogaiu a můžu se pokusit tomuto problému předejít.

Maminka Veronika: Byla jsem velmi překvapená, jak moc používání tablet pomáhá. Dásně mě od té doby, kdy používám tablety nekrvácí a navíc se mě srovnali díky nim i nevolnosti, kterým jsem trpěla i po čištění zubů. Určitě budu používat i nadále.

Všechny recenze si můžete prohlédnout i naší galerii:

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Používáte nějaké doplňky stravy v těhotenství? Jaké? Zapojte se do diskuze s dalšími maminkami. Připojte se do naší uzavřené skupinky na Facebooku a zeptejte se na další recenze maminek.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě