Apotheke čaje: Přírodní harmonie pro maminky a děti

Ambasadorky HB Apotheke čaje zkušenosti recenze

V období těhotenství a mateřství si každá maminka pečlivě vybírá, co konzumuje, a to platí i pro její pitný režim. Čaje Apotheke představují přírodní řešení, které je bezpečné a přínosné jak pro maminky, tak pro jejich nejmenší.

BIO Kojící čaj Apotheke: Podpora pro novopečené maminky

Kojení je zásadní fází v životě matky a jejího dítěte, a BIO Kojící čaj Apotheke je navržen tak, aby tuto fázi podpořil. S kombinací bylinek jako jestřabina, meduňka, fenykl, kmín a anýz, tento čaj nejenže podporuje tvorbu mateřského mléka, ale také přispívá k lepšímu trávení. Maminky, které se zúčastnily testování, potvrzují, že čaj má lahodnou chuť a pozitivně ovlivňuje laktaci.

Většina testujících maminek cítila po pití kojícího čaje  větší tvorbu mateřského mléka, která se projevila nejpozději do několika dnů. Čaj získal u našich maminek v 98 % nejvyšší možné hodnocení a všechny maminky by jej i doporučily svým blízkým a kamarádkám.

Ambasadorky HB Apotheke čaj kojící zkušenosti recenze

Apotheke Dětský čaj BIO fenyklový: Jemná péče pro nejmenší

Pro děti již od prvního týdne života je tu Apotheke Dětský čaj BIO fenyklový. Fenykl je známý svými trávicími a antioxidačními vlastnostmi a podporou imunitního systému. Rodiče ocení, že čaj je schválen Českou pediatrickou společností a je jednoduchý na přípravu.

Pro testující maminky bylo velmi důležité, že tento čaj je možné podávat už od nízkého věku dítěte, že je v Bio kvalitě a většina by jej doporučila i svému okolí.

Zdraví z Orlických hor

Apotheke je česká značka, která od roku 1996 nabízí bylinné čaje a doplňky stravy v bio kvalitě. Společnost klade důraz na kvalitu a původ surovin, což je zárukou spokojenosti zákazníků.

Zkušenosti a doporučení od skutečných rodičů

Recenze od ambasadorek Happy Baby hovoří jasně – čaje Apotheke jsou nejen chutné, ale i efektivní. Maminky uvádějí, že kojící čaj pomohl zvýšit produkci mléka a dětský fenyklový čaj přinesl úlevu jejich miminkům od trávicích problémů. Veselé obrázky na sáčcích čaje jsou milým detailem, který rodiče oceňují.

Konkrétní recenze maminek

Maminka Michaela H. 

Kojící čaj

Čaj piju dvakrát denně. Ráno ke snídani, a potom v průběhu dne. Musím říct že jeho chuť hodně překvapila. Je velmi příjemná.

Apotheke

Maminka Klára Š. 

fenyklový čaj

Fenykl je chutný čaj i pro maminku a pomáhá nám oběma. Moc krásná dětská grafika. Miminko nám naštěstí netrpí tolik na prdíky, takže čajík nám zlahodňoval mlíčko a pomáhal miminku k udržení pohodového bříška.

kojící čaj

Čajík si vařím ráno po prvním kojení. Pokud se zadaří, tak ho vypiju během dopoledne :).
Je chutný teplý i studený. Grafika na krabičce i pytlíčku je moc krásná a vymazlená. Je to takové pohlazení po duši.

Apotheke

Maminka Lenka H. 

fenyklový čaj

Čaj splnil očekávání. Nadýmání bylo minimální.

kojící čaj

Každé ráno si uvařím 1,5litru čaje do čajové konvice. Čaj si dělám zásadně bez cukru. Chutná mi tak víc. Jeden šálek vypiju ještě teplý a pak v průběhu dne čaj dopiji. Je velmi dobrý. Chuťově vyvážený. Nepřevažuje žádná chuť konkrétní bylinky. Netrpím plynatostí, podle mě mám po čaji i lepší zažívání. Pozitivní účinky vidím i v tom, že se mléko lépe tvoří. Můj syn také přestal trpět plynatostí a lépe mu fungují střeva.

Apotheke

Maminka Michaela P. 

fenyklový čaj

Splnil mé očekávání, dcera po něm krásně prdí a nekroutí se s brekem. Přírodní bylinky, téměř okamžitý účinek.

Maminka Jana P. 

fenyklový čaj

Má pozitivní vliv na bříško a zachránil nás před jinými pomocníky. Po čaji jsem sáhla ještě před jinými pomocníky s bříškem pro novorozence a volba se jednoznačně vyplatila. Dcerce jsem po ukončenem prvním týdnem dávala po lžičkách čajík, ihned po prvním podání se malé ulevilo a dokázala se sama vyprázdnit. Opravdu tento čaj stál za spokojeným miminkem.

kojící čaj

Ráno po probuzení si připravím vodu a vložím 3 pytlíky do konvice, poté čaj zaliju 750ml vroucí vody.
Připravím si tím denní dávku a zároveň ušetřím čas. Během dne si jen připravený čaj nalévám do hrnku nebo po vychladnutí dám do láhve a beru sebou na cesty. Po několika dnech se mi zvětšila tvorba mléka a díky fenyklu v čaji mám pocit že i zmírnil bolest bříška u dcerky.

Apotheke

Maminka Zuzana M. 

fenyklový čaj

Hned na začátku musím říct, že si dcera zvládá své problémy s bolavým a nafouknutým bříškem vyřešit spíše sama. I přesto dáváme pár doušků čaje před každým kojením i dokrmem abychom trávení ještě více podpořily, dcera čaj přijímá velmi ochotně, dokonce i s chutí. Pokud se stane, že nějaký den čaj nestíháme udělat a je bez něj, další den pozoruji, že se více kroutí i prdí, takže i čaj má svůj účinek, i když vyloženě na kolikové bolesti netrpíme. Budeme rádi v jeho podávání pokračovat.

Maminka Silvie S. 

kojící čaj

Protože nemohu pít kávu, ani zelený a černý čaj, nahrazuji ho kojícím hned po ránu. Bio kvalita je záruka kvality bylinek(kde rostou, kdy je sbírají, jak je suší a jejich zpracování do čaje). Piji pravidelně jednou denně. Konkrétně tenhle nádherně voní a má skvělou chuť oproti jiným čajům. Mám vyzkoušeno už z prvního těhotenství, používám ho pravidelně, používáme i čaje bio pro děti od téhle značky. Ohledně pozitivního účinku, myslím že především tím že do sebe dostanete příjem tekutin v podobě čaje, který Vám chutná a navodí Vám příjemnou pohodu v tom všem stresu, velmi napomáhá tvorbě mléka, čaj pomáhá předcházet bolesti bříška díky složení, a mám odzkoušeno, že když jídlo rizikové na nadýmání zapiju čajem nemá syn problémy.

Čaje Apotheke přinášejí do života rodin s novorozenci přírodní podporu a péči. Ať už je to podpora laktace pro maminky nebo jemná péče o trávení pro nejmenší, Apotheke stojí u zrodu nových rodinných tradic zdravého životního stylu.

Apotheke

Maminka Karla J.

fenyklový čaj

Věřím, že díky němu nemá dcerka prdíky. Pije ho i starší syn, který je po operaci střev. Fenyklový čaj jsem podávala 2x do týdne, dcerka zkouší nove chutě (začínáme s příkrmy) a čaj neplivala, zároveň jsem čaj pila i já, tak doufám, že i díky toho neměla dcerka potíže s kakaním a prděním. Čaj hezky voní, chutná dobře.

kojící čaj

Čaj si dávam ráno a večer, má pěknou žlutou barvu a navíc hezky voní po bylinkách. Mám ráda bylinkové čaje, takže za mě je chuť v pořádku.

Maminka Kristýna K. 

fenyklový čaj

Fenyklový čaj jsme používali od 1.týdne. Malý nemoh být kojeny takže problémy s bříškem byly na denním pořádku. Po pravidelnem „piti“ fenykloveho čaje se ale malému bříško zlepšilo. Prdíky šli lépe tudíž i noci byly klidnější. Nebylo tolik pláče a nedáme na něj dopustit. Chuťově je moc dobrý! Velice se nám líbí dětské motivy na každém pytlíku 😍

Maminka Nikola V.

fenyklový čaj

Tento fenyklový čaj jsem již použila se svým prvním dítětem a měla jsem dobré zkušenosti. Tudíž jsem byla ráda že jsme dostali na testování i s druhou dcerou. Jelikož v době testování dceři bylo 5měsíců, takže ty největší bolesti bříska jsme měli za sebou, ale začli jsme podávat příkrmy a s tím i nějaké to bolení bříška. Podávala jsem tedy i čajík a myslím že se ulevilo 🙂 Nemám co vytknout, tuto značku mám ráda, i jako samotná jsem čaj ochutnala a líbila se mi jeho chuť.

kojící čaj

Čaj jsem si dělala tak 3x denně, ráno po snídani, po obědě a pak kolem 18hod poslední. Čaj jsem si dochutila lžičkou medu a dal se vypít 🙂 na trhnu jsou i levnější varianty, ale chuťově byl dobrý takže určo koupím další.

Maminka Renata H. 

kojící čaj

Kojící čaje piji každé ráno u snídaně a pak večer v tichu, před krbem, když všechny tři děti usnou. Celý život bojuji s pitným režimem a při kojení dvojčat jsem se konečně naučila pít dostatečně a asi i díky kojícím čajům zvládám dvojčata alespoň částečně kojit. Apotheke má jednu z nejlepších chutí.

Maminka Adriana Z.

fenyklový čaj

Vždy když měla malá bolest bříška způsobenou prdíky, dala jsem jí upíjet čaj a pomohl ji vyprdět se. Zároveň jsme měli možnost testovat když měla zácpu a po čaji se krásně vykakala, akorát pití z flašky pro nás byl trochu boj, malá je kojená a lahev odmítala, ale když se mi povedlo do ní čaj dostat, tak se jí vždy ulevilo. Líbí se mi, že je bio a že ho můžou děti již od prvního týdne života, protože s prdíky miminka bojují většinou již od narození, takže se takovýhle pomocník náramně hodí.

Kojící čaj

Tenhle čaj hodnotím velice pozitivně, některé bylinkové čaje jsou hodně bylinkové, že až smrdí a nejdou polknout, na tenhle se vždy těším ať už samotný nebo třeba k dortu. 🤤 Čaj jsem zařadila do své každodenní rutiny a minimálně dokud budu kojit, tak ho budu pít. 🙂

Maminka Petra M.

fenyklový čaj

Malý dostal čajík v malém množství v čase, kdy se mi zdálo, že ho trápí prdíky. Do pár hodin se mu většinou ulevilo. Zkusila jsem čaj dát i svému staršímu synovi (5 let), který zřejmě něco špatného snědl a ztěžoval si na bolest bříška. Čaj mu moc chutnal a to je u něj výjimka 🙂

kojící čaj

Čaj piji každý den ke snídani, jeho chuť je pro mě velmi příjemná. Zároveň jsem si ho vzala do nemocnice, když nás hospitalizovali a malý nebyl schopný vypít tolik mléka kvůli nemoci, tak jsem čaj pila 3x denně, abych co nejvíce podpořila laktaci.

Maminka Tea K.

fenyklový čaj

Sice přímo tady ten čajík malé nechutnal tak extra moc jako ten, když jsem kupovala ve zdravé výživě jako (bylinkový s fenyklem) ale já mohu jen doporučit, protože ji po tom bylo dobře a byla spokojená.

Maminka Markéta L.

fenyklový čaj

Fenyklový čaj splnil vše, stále ho používáme. Dcerce pomáhá od nadýmavého břîška. Čaj je pro nás nepostradatelnou součástí jejího denního příjmu.

kojící čaj

Čaj chutná výborně. Piju jeden ráno a jeden navečer. Už jsem vypotřebovala od narození dcerky několik balení ☺️

Maminka Nikola K.

fenyklový čaj

Trápilo nás od narození bříško, takže jsem od prvního týdne nasadila čajík a problém byl pryč, a hlavně mám i pocit že malému se o mnohem snadněji vyprazdňovalo a neplakal tolik 😊

kojící čaj

Myslím si že tímto produktem žádná maminka nic nepokazí, naopak se mě i lépe spalo a byla jsem víc v klidu nemám absolutně co vytknout, za mě super věc 😊

Maminka Nikola J.

fenyklový čaj

Nejdříve jsem moc nechtěla dávat, ale nakonec jsem dala. Dcera byla nemocná a odmítala mateřské mléko a nechtěla ani UM. Měla vysoké horečky. Bála jsem se dehydratace. Čajík přijala a mě se ulevilo. Je chuťově dobrý, pomáhá proti nadýmání. Co bych brala,aby byl čajík baleny jednotlivě.

kojící čaj

Čaj dělám 3krát denně. Ráno, odpoledne večer.Každý čaj musím sladit,tento je chuťově vynikající a nebylo potřeba. Řekla bych že se mi spustilo více mléka.

Poděkování našim ambasadorkám

Chceme poděkovat všem našim ambasadorkám, které se podělily o své upřímné hodnocení a zkušenosti s čaji Apotheke. Testujte s námi nejen tyto produkty, ale celý balík výrobků pro maminky. Zapojte se ZDE.

Průběžné recenze přidávají naše ambasadorky také v naší uzavřené skupině maminek na Facebooku. Přidejte se k nám.

Sdílejte
Načítám

Přihlášení

Na našich webových stránkách HappyBaby.cz používáme soubory cookie, abychom vám poskytli, co nejvíce pohodlí při jejich prohlížení. Kliknutím na „Souhlasím s použitím všech cookies“ vyjadřujete souhlas s použitím VŠECH souborů cookie. Můžete také pomocí nastavení poskytnout kontrolovaný souhlas nebo zamítnout použití cookies kromě nezbytných.

Povolit všechny cookies Nastavit cookies

Níže najdete kategorie cookies používané na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Funkční cookies není možné zakázat, protože jsou pro bezproblémové procházení webu nezbytné. Vaše nastavení cookies je v budoucnu možné měnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě

Milá , ve vašem profilu nemáte zaškrtnutý souhlas a tak se nemůžete účastnit žádných našich testování a soutěží. Změnit to můžete ZDE.