Suavinex Zero Zero: Ověřeno našimi ambasadorkami

zero

Vývoj a inovace v péči o nejmenší jsou v centru pozornosti značky Suavinex, což potvrzuje i jejich láhev Zero Zero. Tento produkt prošel důkladným testováním našimi maminkami, které jej vyzkoušely na vlastních dětech od 6. měsíce věku, aby zajistily, že láhev splňuje nejen teoretické předpoklady, ale přináší skutečné výsledky v každodenním životě.

Testováno a schváleno maminkami

Maminky ambasadorky, které se zapojily do testování, poskytly cennou zpětnou vazbu, která je základem pro další vývoj a zdokonalování produktů Suavinex. Díky jejich zkušenostem bylo potvrzeno, že láhev Zero Zero skutečně napomáhá v boji proti kolikám a je vhodná pro děti, které jsou již zvyklé na kombinaci kojení a krmení z láhve.

zero

Inovace proti kolikám

Suavinex Zero Zero je speciálně navržena tak, aby předcházela vzniku kolik, což je častý problém u dětí, které jsou krmeny z láhve. Díky unikátnímu silikonovému vaku, který se přizpůsobuje sání dítěte a eliminuje potřebu vzduchu z vnějšku, byla tato láhev oceněna maminkami ambasadorkami za její efektivitu a inovativní přístup k prevenci kolik. Byla testována nejen z hlediska funkčnosti, ale také komfortu pro dítě. Savička, jejíž design je výsledkem vědeckých studií a výzkumu, napodobuje tvar, délku a pocit matčiny bradavky, což usnadňuje přechod mezi kojením a krmením z láhve. Tento aspekt byl zvláště oceňován ambasadorkami, které potvrdily, že jejich děti přijaly láhev bez problémů.

95 % testujících maminek zhodnotilo lahvičku Zero Zero od Suavinexu jako účinou v boji proti kolikám

Konkrétní recenze maminek

Maminka Kateřina G. 

Z lahvičky jsem byla nadšená. Velice příjemný materiál, snadno se čistí. Syn si ji oblíbil a při krmení z této lahvičky je víc uvolněný.

Maminka Alice P. 

Lahvička vypadá super super je pytlík uvnitř a že pro kojené děti ve tvaru prsa. Bohužel můj syn tuto lahvičku nepřijal. Nebyl vůbec kojený a od narození má jednu určitou značku.

Maminka Michaela P. 

Designově hezká láhev v příjemné barvě. Po rozložení jsem byla překvapená řešením lahvičky uvnitř, které je opravdu šikovné. S lahví se mi dobře pracovalo. Lze dobře vymýt, rozložit i složit. Má šikovný tvar savičky. Lahvička byla první z které se syn dokázal opravdu napít. To mě potěšilo.

Maminka Denisa Č. 

Jsem byla překvapená, že někdo takhle navrhl lahvičku s pytlíkem uvnitř. Nejdřív jsem se bála sterilizace a mytí, ale nakonec to byla úplně zbytečná obava. Materiál je na dotek příjemný a pevný. Malému se hezky drží. Jen jsem si říkala, že se mu samotnému bude z toho špatně pít, když že savičky se dá pít jen z jednoho směru. Ale naše 7m. miminko to zvládlo, takže bereme lahvičku na cesty.

Maminka Barbora O.

Byla jsem hodně překvapená, když jsem láhev rozbalila. Překvapila mě savička, která je nakloněná, takže malá se zvládne hravě napít i sama, navíc napodobuje kojení. Dále mě hodně překvapila silikonová „kapsa“ uvnitř, to jsem ještě u žádné jiné láhve neviděla. Naprostá spokojenost, snadné umývání, snadná manipulace, žádné bolení bříška.

zero

Maminka Jindřiška N. 

Syn je kojený a neměl problém se napít, protože je savička je tvarem pro kojené děti. Tak jsem měla radost, že ji přijal. Už nemusím hledat, která lahvička by mu sedla.

Maminka Jana K. 

Můj první dojem byl trochu skeptický ohledně tvaru. Jelikož dcera je velmi vybíravá ohledně lahviček. Ale nakonec mě velmi mile překvapila, jelikož jí přijala okamžitě. Jako super za mě je vnitřní silikonová část která se dá vyjmout a pohodlně vymýt.

Maminka Lucie S. 

Krásný design nejenom lahvičky, ale i obalu. Byla jsem nadšená z toho, že lahvička se dá rozebrat a snadno umýt, aniž bych ji musela složitě čistit. Dudlík podle tvaru a postavení bradavky – TOP.

zero

Maminka Lenka H. 

Lahvička je úplně úžasná 🤩🤩🤩 to je tak velmi chytře vymyšlený, až smekám klobouk. 👍 Malý mi ji chtěl až tak po druhým vyzkoušení a jsem moc ráda že ji chce ,nejen že mě vyhovuje objemově ,ale i dudlík je dost podobný prsu a ta silikonová nádobka uvnitř lahvičky je chytrá .

Maminka Lucie M. 

Hodně mě zaujal vzhled, jelikož savička a celkově provedení lahvičky je úplně jiné než u lahviček , které jsme doposud vyzkoušeli. Lahvičku využíváme, jak na UM, mateřské mléko i na čaj.
Zvažuji koupit ještě jednu, jelikož si ji syn oblíbil, tak aby měl jednu na čaj a druhou na mléko.
Přijal ji hned a šlo vidět, že se mu z ní dobře pilo. Bříško nás vůbec netrápilo.

zero

Maminka Nikola P. 

První dojem byl super, lahvička má tak akorát průtok, takže syn krásně pije. Silikonová vložka je za mě skvělá věc. Snadno rozložitelné a lehce se umývá. Kladné hodnotím že se vejde celý čaj. Svého syna kojím takže lahvičku jsem využila na čaj a funguje skvěle. Syn krásně pije, bříško ho nebolí. Snadno se čistí, dobrá parťačka na cesty. Určitě doporučuji bezvadná věc.

zero

Maminka Tereza T. 

Tato lahvička mi jen potvrdila že suavinex je naprosto úžasná značka pro nás a ne jen u dudlíků které používáme již od začátku ale teď aj lahvička. Mé obavy z bolení bříška naprosto uklidnila, synovi náramně, skvěle padla. Mrzí mě snad jen to že jsme nezvolili už od začátku lahvičky Suavinex. Výborné proti bolení bříška, skvěle padne do pusinky. Syn s ní neměl žádný problém, pilo se mu z ni dobře. Jediné co nám úplně nevyhovovalo, že když jsme potřebovali udělat mlíčko a kousek někam popojít než malý jedl tak jsme museli dát pozor aby se lahvička nepřekotila, jinak mléko vytékalo do víčka které jde velice ztuha otevřít takže pak bylo mléko všude okolo.

Maminka Amálie H.

Moc hezká lahev. Lehce uchopitelná. Pěkná barva. Skvěle daný dudlík k sání z lahvičky. Lahev má výhodu v zátce, díky které se obsah v lahvi nevylije.
Lilinka lahev přijala velmi dobře a teď z ní pije každý den.

Maminka Kristýna M.

Upřímně jsem měla trochu obavu, protože dcera je plně kojená a bála jsem se, aby jí lahvička nenarušila sací reflex. Mám totiž už jednu špatnou zkušenost z dřívějška se svým synem, kdy jsme pak přisátí napravovali několik dní… Ale tentokrát nic takového nenastalo. Naopak, lahvička se báječně osvědčila 🙂 UM v ní dcera moc pít nechtěla, ale naučila se díky ní pít vodu společně s prvními příkrmy. Máme sice ještě další lahvičku, takový přechodový hrneček s pítkem, ale z toho jí to vůbec nešlo a voda akorát tekla všude okolo… Tuhle lahev přijala skvěle, a ještěže tak, protože když jsme do ní potřebovali o pár dní později dostat rehydratační roztok kvůli průjmu, byla to právě tahle lahev, která zachránila situaci. Bez nadsázky. Komu někdy miminko odmítalo jíst a pít a přebaloval suché pleny, zná moc dobře tu bezmoc a nervy 🙁 Takže za mě velká pochvala!

Antikolikovou schopnost bohužel nedokážu posoudit, jelikož převážně z ní pila dcera vodu, ale jinak hodnotím velmi kladně. Savička i ta smršťovací část jsou vážně skvělé vychytávky a vyvařování bylo naprosto bezproblémové, není, co bych vytkla 🙂 S čistým svědomím všem maminkám ráda doporučuji, a to i pro kojené děti.

Maminka Tereza H.

Když k nám balík dorazil, tak mě hnedka zaujala lahvička. Měla jsem trošku obavy, že to bude komplikované, že ji syn nebude chtít,ale později se obavy potvrdily jako zbytečné.Synek láhev přijal velice dobře.Líbil se mě v lahvičce silikonový sáček, který se při sání chová jako prso při kojení. Tedy se scvrkává, podobně jako mléčná žláza a nedovoluje, aby do něj pronikal vzduch, který by mohl způsobit miminku bolesti bříška. Tedy vytváří vakuum. Prostě super lahvička..

Maminka Daniela M. 

Lahvička se lehce rozebírá. Velmi dobře se čistí a tím pádem se udržuje krásně čistá ( u jiných značek nejde lahvička vhodně vymýt ). Rysky jsou hezky vidět. Markétka přijala lahvičku velice dobře. Při změně lahvičky se nám ani nevrátili kolíky. Takže my jsme s lahvičkou spokojení.

Maminka Kateřina M.

Krásná designovka. Překvapilo mě, z kolika částí je složena. Snadné mytí, a výborná manipulace. Dcera mi odmítala jakoukoliv lahvičku, takže jsem vzdala nabízení, když nám ale dorazila tato krásná designovka, řekla jsem si, že je nejvyšší čas malou naučit. Prvních pár pokusů nebylo úplně úspěšných, ale neztrácela jsem odhodlání a nabízela ji opravdu několikrát denně. Nejen že mi nakonec malá flašku vzala, ale už si ji i sama drží. Pokládám ji na místa, aby na ni dosáhla a když chce, vždy se pro ni doplazí.

Maminka Zuzana P. 

Lahvička od Suavinex pro nás byla opravdovou spásou, protože do teď mi malá nechtěla pít, ale teď se krásně rozpila. Líbí se mi, že si jí malá i ručičkami sama přidržuje, i když jí ještě úplně neuzvedne, ale my jsme byli moc spokojený. Používali jsme lahvičku pouze na čaj nebo vodu, protože je malá kojená, ale právě že jsme měli do teď problém a konečně se nám teď rozpila. Líbí se mi, že je zde vidět i přesně kolik toho vypila a že lahvička nezpůsobuje malé žádné problémy s kolikou, ale netrpěli jsme na to od malička 🙂

Maminka Veronika J. 

Lahvičku Suavinex už jsme používali od narození a lahvička má vynikající savičku, kterou miminko snadno přijme a hlavně není problém v kombinaci s kojením. Určitě doporučuji vyzkoušet všem, kteří hledají lahvičku na kombinaci s kojením.

Maminka Kristýna S. 

Překvapilo mě z jakého materiálu je a savička se podobá bradavce. Jelikož je syn kojeny tak tuto láhev oceňuji, savička se podobá bradavce a dá se celá nádherně rozebrat a umýt.

Maminka Pavlína Š. 

Tuto lahvičku jsem již znala, měli jsme menší velikost (0-6 měsíců věku dítěte), takže z testování této větší lahvičky (od 6 měsíců) jsem byla nadšená! Tato lahvička je jedna z nejlepších na trhu, a že jsme jich vyzkoušeli již skutečně mnoho… Syn žádnou jinou nechtěl. 🙂

Maminka Lenka K. 

Byla jsem příjemně překvapená, protože jsem takovou lahvičku ještě neviděla. Řekla bych , že je to moderní láhev a módní doplněk jak pro miminka tak pro maminky :))) Synovi se lahvička líbí a hned jak ji viděl, otevíral pusinku 😊 Dávám mu do ní čaj a pije krásně. Savička je pro něj jako stvořená a tak budu zkoušet v lahvičce dávat i umělé mlíčko😊 Přijde mi , že oproti jiným lahvičkám vydrží být čaj v Zero Zero déle teplý😊

Suavinex Zero Zero je důkazem, že vyslyšení potřeb a zkušeností skutečných uživatelů – maminek a jejich dětí – je klíčem k úspěchu. Díky pečlivému testování maminkami s dětmi od 6. měsíce věku je láhev Zero Zero nejen inovativním řešením pro prevenci kolik, ale také milým pomocníkem pro udržení plynulého přechodu mezi kojením a krmením z láhve. Vyzkoušejte láhev, která získala důvěru maminek a nabízí klid a pohodu při každém krmení.

Poděkování našim ambasadorkám

Chceme poděkovat všem našim ambasadorkám, které se podělily o své upřímné hodnocení a zkušenosti. Testujte s námi nejen tento produkt, ale celý balík výrobků pro maminky. Zapojte se ZDE.

Průběžné recenze přidávají naše ambasadorky také v naší uzavřené skupině maminek na Facebooku. Přidejte se k nám.

Sdílejte
BioGaia-LP-06-2024-clanekBioGaia-LP-06-2024-clanekreklama
Načítám
BioGaia-tipy-LP-2024BioGaia-tipy-LP-2024
reklama

Přihlášení

Na našich webových stránkách HappyBaby.cz používáme soubory cookie, abychom vám poskytli, co nejvíce pohodlí při jejich prohlížení. Kliknutím na „Souhlasím s použitím všech cookies“ vyjadřujete souhlas s použitím VŠECH souborů cookie. Můžete také pomocí nastavení poskytnout kontrolovaný souhlas nebo zamítnout použití cookies kromě nezbytných.

Povolit všechny cookies Nastavit cookies

Níže najdete kategorie cookies používané na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Funkční cookies není možné zakázat, protože jsou pro bezproblémové procházení webu nezbytné. Vaše nastavení cookies je v budoucnu možné měnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě

Milá , ve vašem profilu nemáte zaškrtnutý souhlas a tak se nemůžete účastnit žádných našich testování a soutěží. Změnit to můžete ZDE.