Ambasadorky testovaly – Aquaint ekologická čistící voda

Ambasadorky Happy Baby - testování Aquaint

Chránit miminko je přirozenou potřebou každé maminky. Zvlášť v době pandemie je, více než kdy jindy důležité, abyste své miminko chránila. Aquaint patří mezi přírodní dezinfekční vodu, která dokáže zlikvidovat všechny bakterie. I proto se stal součástí ambasadorského balíčku.

Hygiena nade vše

Při manipulaci s miminkem byste vždy měla mít čisté ruce. Malá miminka zkoumají svět pusinkou a ručičkama. Často se stane, že vás chytnou za prst a strčí si jej do pusinky.

Nezapomínejte často mýt veškeré hračky a prostory, kam miminko pokládáte. Zvlášť pokud máte doma domácí mazlíčky, se kterými chodíte ven.

S klasickými dezinfekčními prostředky ale bývá problém. Obsahují látky, které sice zlikvidují bakterie, ale zároveň mohou u malého miminka vyvolat alergickou reakci.

Volte přípravky, které jsou 100 % přírodní a šetrné k lidskému tělu i k přírodě.

Aquaint Happy Baby ambasadorky

Co naše ambasadorky testovaly? Ekologická čistící voda Aquaint

Aquaint je bezpečná, přirozená čistící voda. Obsahuje čištěnou vodu a kyselinu chlornou, která je v lidském těle vytvářena imunitním systémem. Nenajdete v ní ani kapku alkoholu. Neobsahuje ani konzervanty, parabeny a ftaláty. Navíc je bez chuti a zápachu, takže ji nemusíte oplachovat.

Aquaint Happy Baby ambasadorky

Co konkrétné si myslí o ekologické čistící vodě Aquaint si prohlédněte v naší grafice

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Aquaint Happy Baby ambasadorky

Jaké čistící prostředky volíte vy? Jaké jsou vaše zkušenosti? Připojte se do naší uzavřené skupinky maminek maminek na Facebooku a zeptejte se na další recenze maminek.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě