Vzorky v balíčku Happy Baby – Já a moje miminko

Obsah našich balíčků se liší v různých regionech a časových období. Vždy se ale snažíme pro vás zajistit co nejvíce vzorků, které vám v prvních měsících pomohou. Ukázky aktuálních vzorků, které do našich balíčků dáváme si můžete prohlédnout zde.

Happy Baby – balíček Já a moje miminko

Sdílejte
 1. Nikol S.

  Dobrý den, chci se zeptat. Rodila jsem 8.7.2020 a porodnicky balíček jsem nedostala, jelikož jim došly a nové nedosly do té doby co jsem byla v porodnici. Je nějaká možnost získat tento balíček? Moc děkuji

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Deniso,

   obraťte se prosím přímo na naši kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz) a napište ji kdy a kde jste rodila. Hanka má na starost distribuci balíčků a komunikaci s lékaři, poradí vám jak dále postupovat a domluvíte se náhradním místě, kde si balíček vyzvednete. Děkujeme.

 2. Kateřina G.

  Dobrý den, mě by zajímalo, jestli jsou všechny kufříku obsahem stejné? Překvapilo mě, že v kufříku v porodnici nebyly žádné vzorky pro miminko. Byla tam balená voda, nějaké prospekty, publikace… ale pro miminko tam nic nebylo, což byla velká škoda.

 3. MartinaJ.

  Dobrý den. Jsem nastávající maminka a chtěla bych se zeptat, zda balíček před porodem a v porodnici dostanu jen tím, že jsem se u vás zaregistrovala, nebo proto musím ještě něco udělat? Děkuji za odpověď.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Martino,

   balíček před porodem dostanete u svého gynekologa, pokud patří k lékařům, kteří s námi spolupracují https://happybaby.cz/gynekologove/. Jestli jste od něj doposud žádný balíček nedostala, požádejte o něj prosím sama. Pokud svého lékaře v seznamu nenajdete, můžete si balíček telefonicky rezervovat v některém z našich náhradních odběrných center https://happybaby.cz/alternativni-distribuce/. U balíčku v porodnici platí, že jej sestřičky dávají maminkám na pokoj po porodu, případně při propuštění z porodnice s miminkem domů. Spolupracujeme téměř se všemi českými porodnicemi. Dostupnost můžete ověřit zde: https://happybaby.cz/darkove-balicky/kde-balicky-ziskat/v-jake-porodnici-ziskam-balicek-happy-baby/. V případě, že by byl s balíčkem jakýkoliv problém, můžete se obrátit přímo na kolegyni Hanku, která má distribuci balíčků a komunikaci s lékaři na starost (hana.dolezalova@happybaby.cz). Děkujeme

 4. Šárka N.

  Dobrý den, dostala jsem balíček v porodnici. Jen mě zamrzlo že tam bylo sotva pár vzorků(rybilka, mýdlo, sanytol, sudocrem, suchý šampon a podložka s dudlíkem). Žádné slevové kupóny, nic moc. Byl velice chudý oproti balíčku z porodnice v roce 2018 ten byl o dost bohatší.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Šárko,

   obsah našich balíčků se mění v závislosti na rozhodnutí a plánu výrobců (kam přesně chtějí vzorky či kupony umístit). Obecně v současné době spíše preferujeme vzorky pro maminky než kupony a letáčky. Z našich dlouhodobých zkušeností vyplynulo, že papírový obsah není maminkami využívaný. Slevové kupony si můžete stáhnout na našich webových stránkách, přímo tady: https://happybaby.cz/klub/

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě