Vzorky v balíčku Happy Baby – Já a moje miminko

Obsah našich balíčků se liší v různých regionech a časových období. Vždy se ale snažíme pro vás zajistit co nejvíce vzorků, které vám v prvních měsících pomohou. Ukázky aktuálních vzorků, které do našich balíčků dáváme si můžete prohlédnout zde.

Happy Baby – balíček Já a moje miminko

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
 1. Petra K.

  Dobrý den, v porodnici jsem kufřík sice dostala, ale rozhodně v něm nebylo to, co máte nafoceno na Vašich stránkách. Žádný vzorek Lenoru, Persilu, Sudokrém tam nebylo. Byl tam dudlík, kojenecká neperlivá voda a spooouusta papírů a letáků a slevových kuponů. Většina z toho stejně již byla prošlá 🙁 …..Tak jen takové info …. Děkuji, P.

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den, balíčky dodávané do porodnic se liší i dle obsahu podle toho zda je porodnice BFH, v tom případě zde nemůžeme vkládat dudlíky, kojenecké lahvičky apod. Balíčky jsou dodávané v pravidelném režimu, za jeho výdej ručí personál nemocnice. Pokud byl prošlý, bylo vhodné jej reklamovat přímo v porodnici, kde vám mohli vydat novější box. Obsah můžeme zasílat kompletní bez omezení pouze přes náš eshop, kde i ručíme za to, že balíčky jsou nové.

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den, seznam všech spolupracujících porodnic je na našich webových stránkách. Naše společnost dodává balíčky do spolupracujích porodnic, následné vydávání je zcela v kompetenci personálu. Balíčky můžete objednat i přes naše webové stránky.

 2. Jana K.

  Dobrý den,
  budu rodit v porodnici Motol a rodila jsem tam už před 4 roky ale žádný balíček mi tenkrát nedali a nedali ho ani jiným maminkám. Spíš mi přijde že to z těch balíčků vytahují a dávají k dispozici maminkám na pokoj (i když si myslím že by tohle mělo být k dispozici v porodnici normálně). Tak že si mám o balíček říct, když mi jej sami nedají?
  Děkuji

 3. Iveta V.

  Dobrý den, v lednu jsme rodila v porodnici v Bohunicích v Brně a kufřík jsem tam neobdržela. Stejně tak ani moje kamarádka, která tam rodila o 6 týdnů dříve. Je možné ty krásné balíčky ještě někde získat?

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den,

   pro maminky co nedostanou balíček standartní cestou měly by o něj zájem, nabízíme i možnost objednat si je přes náš eshop. V balíčku zasíláme kompketní sadu balíčků, tedy od začátku těhotenství, až do pediatrický, který se vydává v 6 měsících dítěte. Prosím podívejte se na naše stránky do klubu maminek.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   v které porodnici jste prosím rodila? Bohužel nespolupracujeme se 100 % porodnic v České republice. Konkrétně s námi nespolupracuje porodnice Neratovice, Mělník, Ústí nad Orlicí, Havířov a Uherské Hradiště. V těchto městech ale máme náhradní distribuční místa. Obraťte se prosím přímo na kolegyni Hanku Doležalovou ([email protected]), pomůže vám zajistit balíček Já a moje miminko v některém z náhradních distribučních míst. Děkujeme.

 4. Marus K.

  Dobrý den.
  Jsem v 35tt.a dosud jsem neobdržel balíček od své gynekoložky. Tvrdí že už nemají balíčky. Ale kamarádka obdržela jeden pytlík( a do pytle s ním), a pár věcí z vaší firmy, a druhá kamarádka obdržela celou dárkovou krabici kde bylo vše, i příručky.
  Proč každá Pacientka dostává něco jiného???

  1. maminka Renata

   Dobrý den. Vaše gynekoložka s námi spolupracuje, ano? Balíčky gynekologové objednávají podle počtu registrovaných maminek. Pokud vám tvrdí, že již balíčky nemá, prosím obraťte se přímo na kolegyni Hanku ([email protected]). Hanka se s gynekologem spojí a ověří, zda zadaný počet balíčků k objednání není třeba navýšit. Svůj balíček si můžete také zdarma vyzvednout v některém z našich náhradních distribučních míst (www.happybaby.cz/alternativni-distribuce).
   Co se týče podoby balíčků, liší se regionálně i sezónně. Jejich aktuální obsah vám opět sdělí kolegyně Hanka. Nicméně nyní všechny maminky dostávají látkový sáček (A do pytle s tím). Krabice (růžovo-modrá) byla starým designem balíčku, který byl na počátku letošního roku zrušen. Kdy a kde jej kamarádka prosím dostala? Děkujeme.

 5. Kateřina F.

  Dobrý den,
  v porodnici Jihlava jsme dostali váš balíček. Byla v něm chrastící včelka od firmy Lamaze, kterou jsme bohužel někde na procházce ztratili.:( Naše holčička si jí od prvních dní velice oblíbila, ale bohužel není nikde k sehnání. Chtěla bych se proto zeptat, zda by se dala zakoupit u vás? Předem děkuji za odpověď.

 6. Nikol S.

  Dobrý den, chci se zeptat. Rodila jsem 8.7.2020 a porodnicky balíček jsem nedostala, jelikož jim došly a nové nedosly do té doby co jsem byla v porodnici. Je nějaká možnost získat tento balíček? Moc děkuji

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Deniso,

   obraťte se prosím přímo na naši kolegyni Hanku ([email protected]) a napište ji kdy a kde jste rodila. Hanka má na starost distribuci balíčků a komunikaci s lékaři, poradí vám jak dále postupovat a domluvíte se náhradním místě, kde si balíček vyzvednete. Děkujeme.

 7. Kateřina G.

  Dobrý den, mě by zajímalo, jestli jsou všechny kufříku obsahem stejné? Překvapilo mě, že v kufříku v porodnici nebyly žádné vzorky pro miminko. Byla tam balená voda, nějaké prospekty, publikace… ale pro miminko tam nic nebylo, což byla velká škoda.

 8. MartinaJ.

  Dobrý den. Jsem nastávající maminka a chtěla bych se zeptat, zda balíček před porodem a v porodnici dostanu jen tím, že jsem se u vás zaregistrovala, nebo proto musím ještě něco udělat? Děkuji za odpověď.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Martino,

   balíček před porodem dostanete u svého gynekologa, pokud patří k lékařům, kteří s námi spolupracují https://happybaby.cz/gynekologove/. Jestli jste od něj doposud žádný balíček nedostala, požádejte o něj prosím sama. Pokud svého lékaře v seznamu nenajdete, můžete si balíček telefonicky rezervovat v některém z našich náhradních odběrných center https://happybaby.cz/alternativni-distribuce/. U balíčku v porodnici platí, že jej sestřičky dávají maminkám na pokoj po porodu, případně při propuštění z porodnice s miminkem domů. Spolupracujeme téměř se všemi českými porodnicemi. Dostupnost můžete ověřit zde: https://happybaby.cz/darkove-balicky/kde-balicky-ziskat/v-jake-porodnici-ziskam-balicek-happy-baby/. V případě, že by byl s balíčkem jakýkoliv problém, můžete se obrátit přímo na kolegyni Hanku, která má distribuci balíčků a komunikaci s lékaři na starost ([email protected]). Děkujeme

 9. Šárka N.

  Dobrý den, dostala jsem balíček v porodnici. Jen mě zamrzlo že tam bylo sotva pár vzorků(rybilka, mýdlo, sanytol, sudocrem, suchý šampon a podložka s dudlíkem). Žádné slevové kupóny, nic moc. Byl velice chudý oproti balíčku z porodnice v roce 2018 ten byl o dost bohatší.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Šárko,

   obsah našich balíčků se mění v závislosti na rozhodnutí a plánu výrobců (kam přesně chtějí vzorky či kupony umístit). Obecně v současné době spíše preferujeme vzorky pro maminky než kupony a letáčky. Z našich dlouhodobých zkušeností vyplynulo, že papírový obsah není maminkami využívaný. Slevové kupony si můžete stáhnout na našich webových stránkách, přímo tady: https://happybaby.cz/klub/

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě