V jaké porodnici získám balíček Happy Baby?

Kufřík Happy Baby Já a moje miminko

V porodnicích v celé ČR maminky již více než 27 let dostávají po porodu náš dárkový kufřík.

Za celou tu dobu několikrát změnil jméno a svůj vzhled. Poslání našeho kufříku však zůstává stejné. Chceme ulehčit maminkám první týdny po porodu a pomoci jim s výběrem těch správných výrobků pro jejich miminko. Snažíme se, aby naše balíčky získala každá maminka. V ČR vydávají naše kufříky automaticky všechny porodnice kromě porodnic v Neratovicích, Mělníku, Uherském Hradišti, Ústí nad Orlicí a Havířově. 

Pokud jste právě vy náš balíček nedostala, kontaktujte nás prosím na e-mailu [email protected] a my se pokusíme zajistit nápravu.

Balíčky je také možné vyzvednout na některém z našich alternativních distribučních míst. Jejich seznam naleznete ZDE.

Sdílejte
  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den,

   spolupracující porodnice máme uvedené na našich stránkách. Pro maminky, které nerodí ve spolupracujících porodnicích, nebo balíček nedostanou, či si jej nevyžádají, nabízíme možnost objednat si jej na stránkách eshop.happybaby.cz.

 1. [email protected]

  Dobrý den
  Chci se zeptat jedná maminka tady psala že rodila nedávno v Ústí nad Orlicí a že balíček dostala já mám termín 31.3.2023 a nevím zda na něj budu mít nárok nebo ne …dostala jsem od svého gynekologa těhotenský průkaz čtení a nějaké vzorky zatím tak jsem zvědavá zda ten kufřík dostanu nebo ne 😉 pravděpodobně budu rodit v Ústí nad Orlicí
  Děkuji a pěkný den Romana V.

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den, s porodnicí v Ústí máme nyní navázanou spolupráci. Balíčky se tedy v současné době v této porodnici vydávají. Doporučuji se před porodem podívat na naše stránky, kde je aktuální seznam spolupracujích porodnic.

 2. Monika M.

  Hezký den, s největší pravděpodobností budu rodit v Havířově. Zjistila jsem že v této nemocnici se kufříky nedávají. Je možné kufřík získat nějak jinak než v porodnici? Kdyz zrovna tato porodnice kufříky nevydává?

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den,

   pro maminky, které mají o naše kufříky zájem a bohužel se k němu nedostanou přes lékařskou spolupráci, nabízíme možnost objednání balíčků na stránce klub.happybaby.cz

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den, v případě, že jste balíček nezískala v porodnici, je možné se na ní obrátit dodatečně, anebo si objednat balíček z našich klubových stránek, kde balíčky zasíláme maminkám, které balíček nezískali a mají o něj zájem, i domů.

 3. Lucie V.

  Krásný den, minulý čtvrtek jsem porodila v porodnici v Třebíči,bohužel kufřík od vás jsem tam nedostala, s tím že jim momentálně došly. Jak mám teď postupovat? Objednat u vás a zaplatit? Velmi děkuji

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den, balíčky dodáváme do porodnic podle jejich aktuálních prostor. Bohužel ne vždy jsou dostačující, vzhledem k porodům. Balíčky vydáváme v porodnicích zdarma pro maminky již několik desítek let a je mi líto, že zrovna na vás se nedostal. Můžete si obrátit na svojí porodnici, po obdržení dalších zásob, nebo ro maminky, které balíček nedostali nabízíme objednt si jej v našem klubu za poštovné a manipulaci.

   1. Martina H.

    Myslela jsem na to,ze se musim zeptat,ale pak jsem to uplne vypustila z hlavy.Ok,zkusim si pohlidat kufrik v Klubu.Dekuji za zpravu.

   2. Martina H.

    Dobrý den,kdy budou balíčky k dispozici k zakoupení na eshopu?Hlidám to již 14dní a nic.Děkuji.

   3. Kateřina – maminka Happy Baby

    Dobrý den, o spuštění našich klubových stránek budeme informovat přes naše FB stránky – Maminky HappyBaby.

 4. Veronika H.

  Dobrý den rodila jsem 25.2 a od té doby ležím s malým v nemocnici na neonatologickem JIRP v Plzni kde jsem taktéž rodila. Balíček jsem ovšem nedostala tak se chci zeptat kdy jej dostanu. Děkuji Veronika H.

 5. Veronika Č.

  Dobrý den, chtela bych se zeptat zda-li budete spolupracovat s porodnici v Ústí nad Orlicí 🙂 Bohužel s Vámi nespolupracuje ani moje paní doktorka, tak mě mrzí že balíček žádný nedostanu. Děkuji 🙂

 6. Petra N.

  Krásný den,
  měla bych zájem o balíčky v těhotenství, ale můj gynekolog s vámi bohužel nespolupracuje a bohužel ani moje vybraná porodnice. Dívala jsem se na možnost vyzvednutí balíčku jinde. Za mě by to byla tato adresa: Hlavsová Vlaďka
  Masarykovo náměstí 1232, Uherské Hradiště, 686 01, Česká republika.
  Prosím jak mám dále postupovat? Kde balíček objednat? Děkuji mockrát předem za odpověď.
  Petra

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den, můžete se buď obrátit na porodnici zpětně – pokud je mezi spolupracujícími subjekty – viz. naše webové stránky, nebo objednat za cenu poštovného a manipulace přes naše stránky.

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den, s Havířovskou porodnici spolupracujeme. Seznam všech porodnic je vystaven na našich webových stránkách. Náhradní distribuční centra se uzavřela v době pandemie a místo toho byl zřízeno zasílání na jednotlivé maminky přes naše webové stránky.Zde je ale nutné zaplatit poštovné a manipulaci.

   1. Martina T.

    Děkuji za odpověď,tady na stránkách je totiž napsané že je Havířovská nemocnice nevydává 🙂

 7. Klára A.

  Balíček v porodnici jsem dostala v Českých Budějovicích a obsah skoro žádný 🙁
  Jedna malá voda Aguila, maličký sudocream, jedny jednorázové vložky do podprsenky, jeden sáček čaje, vzorek lenoru a pět letáčků.
  V roce 2014 a 2017 byl boxík o hooodně plnější :).

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den, balíčky, které maminky dostávají od naší společnosti zdarma, jsou závislé na dodání vzorků od klientů, které byli zakoušeni coronavirovou krizí. Je mi líto, že jste ale tentokrát s obsahem nebyla spokojená, vždy se snažíme maminkám dodat vše co můžeme.

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den,

   Vaše registrace u nás Vám dává přístup do našich skupin a možnost zapojovat se do našich projektů.
   Balíček získáte v případě, že s námi váš gynekolog, porodnice a pediatr spolupracuje.
   Více informací naleznete ZDE: https://happybaby.cz/darkove-balicky/.
   Kompletní portfolio našich balíčků můžete také zakoupit za symbolickou cenu poštovného a balného: https://klub.happybaby.cz/produkt/vsechny-balicky-happy-baby/
   Testovat můžete i plné produkty. Přihlaste se na některé z našich testování: https://happybaby.cz/testovani/
   O každé z našich akcí pravidelně informujeme na webových stránkách, nebo na naší FB stránce.
   Děkujeme Maminka Katka

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den Jarmilo, ano, náš balíček dostanete i v porodnici v Příbrami.
   Dostává se po porodu, někdy jej sestřičky připraví na pokoj, někdy jej vydávají až před odchodem z porodnice.

   Maminka Katka

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Markéto,

   ano, do Jelemnice naše balíčky pravidelně dovážíme. Pokud by se náhodou stalo, že vám jej sestřičky nepředají automaticky, prosím požádejte je o balíček sama. Kdyby jste měla jakýkoliv další dotaz k našim balíčkům, můžete se obrátit přímo na kolegyně Katku [email protected]. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Jani,

   ano s UPMD Podolí spolupracujeme. Vaši zprávu předávám kolegyni, která má na starost komunikaci s porodnicemi. Zároveň vás požádám, abyste se obrátila přímo na kolegyni Hanku ([email protected]), která má na starost distribuci balíčků. Hanka má aktuální informace o otevřených alternativních distribučních místech a pomůže vám s rezervací balíčku. Děkujeme.

 8. Marcela H.

  Dobrý den. 10.12 jsem rodila v Ústecké nemocnici.. Balíček jsem bohužel nedostala i když na oddělení byli kufříky ve skladu.. Po zeptani na to zda jej dostanu mi bylo řečeno že teď nejsou čekají na distributora.. Docela me to zamrzelo zvlášť když na skladě byli. Děkuji

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Marcelo,

   takový přístup mě velmi mrzí. Předávám vaši zprávu kolegyni Hance, která má na starost distribuci balíčků a komunikaci s lékaři. Hanka vás bude kontaktovat a domluví s vámi předání balíčku v náhradním distribučním centru. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, kromě 4 porodnic v České republice (Neratovicích, Mělníku, Uherském Hradišti, Ústí nad Orlicí a Havířově) dostanete náš balíček v každé porodnici. Pokud by vám jej sestřičky nepřinesly, prosím požádejte je o něj. Občas se stane, že toho mají hodně a zapomenou.

   Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Anežko.

   ano, i v porodnici ve Šternberku náš balíček dostanete. Seznam všech distribučních míst naleznete ZDE: https://happybaby.cz/nezarazene/v-jake-porodnici-ziskam-balicek-happy-baby/. Pokud by se náhodou stalo, že vám sestřičky balíček zapomenou předat, prosím požádejte je o něj. Občas toho mají moc :). Budeme rádi, až se pochlubíte s miminkem. Přejeme, ať porod dopadne podle vašeho přání a jste s miminkem brzy doma.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Moniko,

   Uherské Hradiště patří k jedné ze čtyř porodnic, která s námi bohužel nespolupracuje. Balíček si ale můžete vyzvednout v alternativním distribučním místě. Obraťte se prosím na kolegyni Hanku Doležalovou, která vám pomůže s rezervací [email protected].
   Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   ano i v Hradci Králové náš balíček dostanete. Seznam všech porodnic, se kterými spolupracujeme najdete ZDE: https://happybaby.cz/nezarazene/v-jake-porodnici-ziskam-balicek-happy-baby/. Pokud by se náhodou stalo, že vám sestřička balíček nedá automaticky, prosím požádejte ji o něj. Občas se stane, že toho mají hodně a zapomenou. Držíme palce, aby porod byl podle vašich představ. A určitě budeme rády, když se s miminkem pochlubíte. 🙂

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kristino,

   ano ve fakultní nemocnici Ostrava balíček dostanete. Může se ale stát, že vám jej sestřičky zapomenou dát automaticky. Občas toho mají hodně. Kdyby se tak stalo, prosím požádejte je o balíček. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   ano i v této porodnici balíček dostanete. Pokud by se náhodou stalo, že na něj sestřičky zapomenou a nedají vám jej samy, prosím požádejte je o balíček. Mají toho hodně a občas se stane, že na balíček zapomenou. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Sabino,

   ano, všechny pražské porodnice s námi spolupracují. Pokud byste balíček od sestřiček nedostala automaticky, prosím požádejte je o něj. Zvlášť teď mají opravdu hodně práce a musí dodržovat různá opatření. Může se stát, že zapomenou. Děkujeme.

 9. Veronika

  Dobrý den,
  nenašla jsem jméno svého gynekologa – MUDr. Aleš Dlouhý (Podřipská nemocnice, Roudnice nad Labem) ve vaší databázi, rodit budu v téže nemocnici v Roudnici nad Labem v Podřipské nemocnici. Nevím, zda mohu získat balíček v těhotenství + kufřík, který dávají v porodnici? Děkuji vám za zprávu a přeji krásný den.
  Veronika

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Terezo,

   balíček byste měla dostat automaticky. Pokud by se tak nestalo, prosím požádejte sestřičky. Naše balíčky kontrolují a rozdávají maminkám ve svém volném čase. Stane se, že mají někdy hodně práce a na balíček zapomenou.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucinko,

   v Havířově náš balíček dostanete. Může se stát, že sestřičky budou mít hodně práce a nedají vám jej automaticky. Kdyby se tak stalo, požádejte je prosím o balíček. Jsme jim moc vděční, že ve svém volném čase bezplatně naše balíčky kontrolují a dávají je vám, maminkám, ale občas se stane, že prostě zapomenou.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   ano, v Hořovicích naše balíčky mají. Pokud byste balíček nedostala automaticky, požádejte prosím sestřičky, ať vám jej přinesou. Mají velké množství práce a občas se stane, že zapomenou. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Miroslavo,

   ano s porodnicí na Vinohradech spolupracujeme. Pokud by se stalo, že vám sestřičky nedají balíček automaticky, prosím požádejte je o něj. Někdy toho mají moc a zapomenou. Budeme rádi, když nám dáte vědět, až se miminko narodí. Držíme palce, ať vše dobře dopadne.

 10. Barbora S.

  Dobrý den, ráda bych se prosím zeptala, zda si balíček mohu vyzvednout ještě před porodem nebo až po porodu? Budu rodit v Neratovicích a jelikož tato porodnice s Vámi nespolupracuje, tak bych se ráda zeptala, zda bych si balíček mohla vyzvednout v distribučním místě ještě před porodem. Děkuji moc.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Anno,

   s Thomayerovou nemocnicí spolupracujeme. Box rozdávají sestřičky automaticky, obvykle při propouštění maminek z porodnice. Můžete o něj sestřičku požádat v případě, že by zapomněly. Někdy toho mívají hodně.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kateřino,

   ano, v této porodnici náš balíček dostanete. Předem upozorňuji, že občas sestřičky mají v takto velkých porodnicích mnoho práce a může se stát, že balíček nepřinesou automaticky. Kdyby se tak náhodou stalo, prosím požádejte je o něj. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Heleno. Pokud s námi váš gynekolog spolupracuje, měl by vám balíček předat na konci těhotenství (doporučujeme gynekologům od konce druhého trimestru). V případě, že byste balíček nedostala automaticky, požádejte gynekologa sama. Obrátit se také můžete na naší kolegyni, Hanku Doležalovou ([email protected]), která má distribuci balíčků na starost.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kristino,

   pokud s námi váš gynekolog spolupracuje a zatím vám balíček nepředal, prosím zeptejte se na něj. Občas se stane, že toho mají lékaři moc a zapomenou :). V případě, že by se objevila nějaká komplikace (chybějící balíčky apod.) neváhejte se obrátit přímo na naši kolegyni Hanku ([email protected]). S VFN Apolinář spolupracujeme. Přejeme příjemný zbytek těhotenství.

 11. Eva

  Dobrý den, chci se zeptat na Vámi rozdávané balíčky. Zda spolupracujete s porodnicí FN Královské Vinohrady a pokud ano, zda balíčky dávají bez problémů? U gynekologa, který s Vámi spolupracuje, jsem totiž žádný těhotenský pytlík nedostala, tak zda alespoň v té porodnici nebude problém. Děkuji za odpověď. Morávková

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Evo,

   ano s porodnicí FN Královské Vinohrady spolupracujeme. Jak u gynekologů, tak u porodnic se stane, že lékaři / sestřičky zapomenou mamince předat balíček. Pokud byste jej nedostala automaticky, prosím řekněte si o něj. Ohledně našeho dárkového balíčku na konci těhotenství doporučuji spojit s kolegyní Hankou ([email protected]). Hanka má na starost komunikaci s lékaři a zároveň distribuci balíčků. Určitě spolu najdete způsob, jak balíček ještě získat. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Danielo,

   porodnice na Mělníku s námi bohužel prozatím odmítla spolupráci. Balíček si ale můžete vyzvednout v náhradním distribučním centru. Pokud o něj budete mít zájem, spojte se prosím s kolegyní Hankou Doležalovou, která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme.

 12. Hana W.

  Dobrý den, kde prosím zjistím zda v Brně ve FN Bohunicích dáváte také dárkový balíček pro novorozence? Nemohla jsem to tu najít, jen jsem našla nějaké výdejní místo v Brně. Předem děkuji za odpověď 🙂

Přihlášení

Na našich webových stránkách HappyBaby.cz používáme soubory cookie, abychom vám poskytli, co nejvíce pohodlí při jejich prohlížení. Kliknutím na „Souhlasím s použitím všech cookies“ vyjadřujete souhlas s použitím VŠECH souborů cookie. Můžete také pomocí nastavení poskytnout kontrolovaný souhlas nebo zamítnout použití cookies kromě nezbytných.

Povolit všechny cookies Nastavit cookies

Níže najdete kategorie cookies používané na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Funkční cookies není možné zakázat, protože jsou pro bezproblémové procházení webu nezbytné. Vaše nastavení cookies je v budoucnu možné měnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě