V jaké porodnici získám balíček Happy Baby?

Kufřík Happy Baby Já a moje miminko

V porodnicích v celé ČR maminky již více než 27 let dostávají po porodu náš dárkový kufřík.

Za celou tu dobu několikrát změnil jméno a svůj vzhled. Poslání našeho kufříku však zůstává stejné. Chceme ulehčit maminkám první týdny po porodu a pomoci jim s výběrem těch správných výrobků pro jejich miminko. Snažíme se, aby naše balíčky získala každá maminka. V ČR vydávají naše kufříky automaticky všechny porodnice kromě porodnic v Neratovicích, Mělníku, Uherském Hradišti, Ústí nad Orlicí a Havířově. 

Pokud jste právě vy náš balíček nedostala, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@happybaby.cz a my se pokusíme zajistit nápravu.

Balíčky je také možné vyzvednout na některém z našich alternativních distribučních míst. Jejich seznam naleznete ZDE.

Sdílejte
 1. Eva

  Dobrý den, chci se zeptat na Vámi rozdávané balíčky. Zda spolupracujete s porodnicí FN Královské Vinohrady a pokud ano, zda balíčky dávají bez problémů? U gynekologa, který s Vámi spolupracuje, jsem totiž žádný těhotenský pytlík nedostala, tak zda alespoň v té porodnici nebude problém. Děkuji za odpověď. Morávková

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Evo,

   ano s porodnicí FN Královské Vinohrady spolupracujeme. Jak u gynekologů, tak u porodnic se stane, že lékaři / sestřičky zapomenou mamince předat balíček. Pokud byste jej nedostala automaticky, prosím řekněte si o něj. Ohledně našeho dárkového balíčku na konci těhotenství doporučuji spojit s kolegyní Hankou (hana.dolezalova@happybaby.cz). Hanka má na starost komunikaci s lékaři a zároveň distribuci balíčků. Určitě spolu najdete způsob, jak balíček ještě získat. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Danielo,

   porodnice na Mělníku s námi bohužel prozatím odmítla spolupráci. Balíček si ale můžete vyzvednout v náhradním distribučním centru. Pokud o něj budete mít zájem, spojte se prosím s kolegyní Hankou Doležalovou, která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme.

 2. Hana W.

  Dobrý den, kde prosím zjistím zda v Brně ve FN Bohunicích dáváte také dárkový balíček pro novorozence? Nemohla jsem to tu najít, jen jsem našla nějaké výdejní místo v Brně. Předem děkuji za odpověď 🙂

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě