V jaké porodnici získám balíček Happy Baby?

Kufřík Happy Baby Já a moje miminko

V porodnicích v celé ČR maminky již více než 27 let dostávají po porodu náš dárkový kufřík.

Za celou tu dobu několikrát změnil jméno a svůj vzhled. Poslání našeho kufříku však zůstává stejné. Chceme ulehčit maminkám první týdny po porodu a pomoci jim s výběrem těch správných výrobků pro jejich miminko. Snažíme se, aby naše balíčky získala každá maminka. V ČR vydávají naše kufříky automaticky všechny porodnice kromě porodnic v Neratovicích, Mělníku, Uherském Hradišti, Ústí nad Orlicí a Havířově. 

Pokud jste právě vy náš balíček nedostala, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@happybaby.cz a my se pokusíme zajistit nápravu.

Balíčky je také možné vyzvednout na některém z našich alternativních distribučních míst. Jejich seznam naleznete ZDE.

Sdílejte
 1. Veronika

  Dobrý den,
  nenašla jsem jméno svého gynekologa – MUDr. Aleš Dlouhý (Podřipská nemocnice, Roudnice nad Labem) ve vaší databázi, rodit budu v téže nemocnici v Roudnici nad Labem v Podřipské nemocnici. Nevím, zda mohu získat balíček v těhotenství + kufřík, který dávají v porodnici? Děkuji vám za zprávu a přeji krásný den.
  Veronika

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Terezo,

   balíček byste měla dostat automaticky. Pokud by se tak nestalo, prosím požádejte sestřičky. Naše balíčky kontrolují a rozdávají maminkám ve svém volném čase. Stane se, že mají někdy hodně práce a na balíček zapomenou.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucinko,

   v Havířově náš balíček dostanete. Může se stát, že sestřičky budou mít hodně práce a nedají vám jej automaticky. Kdyby se tak stalo, požádejte je prosím o balíček. Jsme jim moc vděční, že ve svém volném čase bezplatně naše balíčky kontrolují a dávají je vám, maminkám, ale občas se stane, že prostě zapomenou.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   ano, v Hořovicích naše balíčky mají. Pokud byste balíček nedostala automaticky, požádejte prosím sestřičky, ať vám jej přinesou. Mají velké množství práce a občas se stane, že zapomenou. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Miroslavo,

   ano s porodnicí na Vinohradech spolupracujeme. Pokud by se stalo, že vám sestřičky nedají balíček automaticky, prosím požádejte je o něj. Někdy toho mají moc a zapomenou. Budeme rádi, když nám dáte vědět, až se miminko narodí. Držíme palce, ať vše dobře dopadne.

 2. Barbora S.

  Dobrý den, ráda bych se prosím zeptala, zda si balíček mohu vyzvednout ještě před porodem nebo až po porodu? Budu rodit v Neratovicích a jelikož tato porodnice s Vámi nespolupracuje, tak bych se ráda zeptala, zda bych si balíček mohla vyzvednout v distribučním místě ještě před porodem. Děkuji moc.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Barboro,

   určitě je vše o domluvě. Zavolejte si prosím přímo do distribučního centra a domluvte se s nimi, popř. se obraťte přímo na naši kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci balíčků na starost.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Anno,

   s Thomayerovou nemocnicí spolupracujeme. Box rozdávají sestřičky automaticky, obvykle při propouštění maminek z porodnice. Můžete o něj sestřičku požádat v případě, že by zapomněly. Někdy toho mívají hodně.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kateřino,

   ano, v této porodnici náš balíček dostanete. Předem upozorňuji, že občas sestřičky mají v takto velkých porodnicích mnoho práce a může se stát, že balíček nepřinesou automaticky. Kdyby se tak náhodou stalo, prosím požádejte je o něj. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Heleno. Pokud s námi váš gynekolog spolupracuje, měl by vám balíček předat na konci těhotenství (doporučujeme gynekologům od konce druhého trimestru). V případě, že byste balíček nedostala automaticky, požádejte gynekologa sama. Obrátit se také můžete na naší kolegyni, Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci balíčků na starost.

 3. kristina.jancekova@gmail.com

  Dobrý deň,
  zatial som u môjho gynekológa, ktorý by mal s vami spolupracovať balíček nedostala, je potrebné ho si ho vypýtať?
  A spolupracujete,prosim, aj s VFN Apolinar?
  Ďakujem
  Ďakujem

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kristino,

   pokud s námi váš gynekolog spolupracuje a zatím vám balíček nepředal, prosím zeptejte se na něj. Občas se stane, že toho mají lékaři moc a zapomenou :). V případě, že by se objevila nějaká komplikace (chybějící balíčky apod.) neváhejte se obrátit přímo na naši kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz). S VFN Apolinář spolupracujeme. Přejeme příjemný zbytek těhotenství.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Aleno,

   děkujeme za váš zájem? Obraťte se prosím přímo na naši kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má na starost distribuci balíčků a komunikaci s lékaři. Napište jí prosím, kde a kdy jste rodila. Hanka je náš poklad a toto nedorozumění vyřeší. Děkujeme

 4. Eva

  Dobrý den, chci se zeptat na Vámi rozdávané balíčky. Zda spolupracujete s porodnicí FN Královské Vinohrady a pokud ano, zda balíčky dávají bez problémů? U gynekologa, který s Vámi spolupracuje, jsem totiž žádný těhotenský pytlík nedostala, tak zda alespoň v té porodnici nebude problém. Děkuji za odpověď. Morávková

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Evo,

   ano s porodnicí FN Královské Vinohrady spolupracujeme. Jak u gynekologů, tak u porodnic se stane, že lékaři / sestřičky zapomenou mamince předat balíček. Pokud byste jej nedostala automaticky, prosím řekněte si o něj. Ohledně našeho dárkového balíčku na konci těhotenství doporučuji spojit s kolegyní Hankou (hana.dolezalova@happybaby.cz). Hanka má na starost komunikaci s lékaři a zároveň distribuci balíčků. Určitě spolu najdete způsob, jak balíček ještě získat. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Danielo,

   porodnice na Mělníku s námi bohužel prozatím odmítla spolupráci. Balíček si ale můžete vyzvednout v náhradním distribučním centru. Pokud o něj budete mít zájem, spojte se prosím s kolegyní Hankou Doležalovou, která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme.

 5. Hana W.

  Dobrý den, kde prosím zjistím zda v Brně ve FN Bohunicích dáváte také dárkový balíček pro novorozence? Nemohla jsem to tu najít, jen jsem našla nějaké výdejní místo v Brně. Předem děkuji za odpověď 🙂

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě