Suavinex antikoliková láhev Zero Zero

suavinex a kojení

Maminky, které z nějakého důvodu nemohou své děťátko kojit a jsou odkázané na umělou výživu často trápí dětské koliky. Během krmení z lahve miminko spolyká spoustu vzduchu. Nezralý trávicí systém si neumí se spolykaným vzduchem poradit a problém je na světě. Bolesti bříška, dětská kolika. Suavinex vytvořil funkční a inovativní kojeneckou láhev. Láhev je opatřena anti-kolikovým silikonovým vakem, který se stahuje v závislosti na sání dětí, aniž by bylo zapotřebí nabírat vzduch z vnějšku.

Suavinex

Suavinex je lídrem na trhu s výrobky pro péči o děti v lékárnách a specializovaných prodejnách. Nabízí širokou škálu potřeb ke krmení, sání a mnohé další potřeby pro děti, mezi které patří také řada kosmetických výrobků. Tyto produkty se vyznačují vynikajícím designem, kvalitou a technologií zpracování. Suavinex je, v oblasti péče o dítě, členem Evropského výboru „Child Use and Care articles“, což je orgán odpovědný za vypracování předpisů u výrobků v péči o děti.

“Madrid, 20. září 2019 – Inovace je klíčovým faktorem ve vývoji nových produktů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly především potřebám dětí”.

Anti-koliková láhev Suavinex ZERØ.ZERØ 

láhev Suavinex Zero Zero

Láhev Suavinex Zero Zero

Výsledkem tohoto vývoje je Anti-koliková láhev Suavinex ZERØ.ZERØ. Suavinex nabízí rodinám dokonalý nástroj pro vítězství nad dětskou kolikou. V případě, že nelze jinak, láhev lze využívat také v kombinaci s klasickým kojením v případech, že maminka zrovna kojit nemůže.

  • 97 % odborníků dotazovaných ve studii společnosti Suavinex potvrdilo, že nová inovativní láhev zcela eliminuje možnost odmítnutí mateřských prsou.
  • 92 % matek dotazovaných společností zdůrazňuje podobnost nové savičky s bradavkou matky a především pokud se jedná o tvar, pocit a délku savičky.

Příroda je darem a díky jejímu pozorování byla vytvořena láhev ZERØ.ZERØ ™. Její součástí je speciální inteligentní anti-kolikový vak, který funguje podobně jako mléčné žlázy, a pomáhá tak snižovat koliku. Jedná se o systém, který se na trhu setkává s mimořádným nadšením.

Silikonový váček se stahuje na základě sání dítěte. Není nutné odebírat vzduch z vnějšku proto, aby se kompenzovalo vakuum vytvořené uvnitř láhve. Jelikož se v průběhu krmení nevytváří žádné bubliny, mléko neoxiduje. Tento unikátní systém chrání odolnost a zachovává živiny mateřského mléka.

Suavinex Zero Zero

Tvar a konstrukce savičky je založena na vědeckých studiích a výzkumu, který potvrzuje nutnost napodobení tvaru, délky a pocitu matčiny bradavky. Barevné ultra měkké silikonové savičky, jež schválila Španělská společnost pro dětskou stomatologii a doporučila Italská asociace specialistů na ortodoncii, jsou extrémně podobné lidské pokožce.

Po provedení testu předními odborníky v tomto odvětví * 97% z nich tvrdí, že tvar a textura saviček je zcela zásadním prvkem pomáhajícím u dětí zachovat kojení v kombinaci s krmením z láhve. 

Suavinēx přichází se třemi různými průtoky, což znamená, že láhev ZERØ.ZERØ ™ může být používána delší dobu a vyhovuje jakékoliv situaci. Láhev je dokonce doporučená předčasně narozeným dětem se slabou schopností sání.

  • Pomalý průtok umožňuje omezený průtok tekutiny a je indikován během prvních několika dnů života.
  • Střední průtok umožňuje proudění všech typů tekutin se střední hustotou a je ideální nejen pro mléko, ale také pro šťávu a řídké pyré.
  • Adaptabilní průtok umožňuje proudění více nebo méně tekutiny v závislosti na síle, kterou dítě saje. Speciálně určený pro kombinované krmení při kojení a při krmení z láhve.

Po provedení testu při používání v reálných podmínkách * 92% dotázaných matek zdůraznilo podobnost savičky s mateřskou bradavkou. Uvedly, že savička je díky textuře a použitému materiálu velmi podobná mateřské bradavce. Výsledek testu poukazuje mimo jiné na klid a uvolnění, které dítě během krmení prožívá.


* Posouzení testování účinnosti: osobní pohovory s 84 zdravotníky včetně porodních asistentů a pediatrů. Test použití v reálných podmínkách: „Při trápení s kolikou“ u 11 dětí ve věku 0 až 3 měsíců a „Kompatibilita s kojením“ u 12 dětí ve věku 3 až 7 měsíců při minimálně 2 krmeních denně a po dobu 10 dnů.

Podívejte se na další články z rubriky péče o miminko. Sledujte nás na Facebooku a Instagramu a žádná novinka už vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě