Aurovitas s námi podlehl Kouzlu nošení

Aurovitas je jedním z našich dlouhodobých partnerů. Na zářijovém festivalu Kouzlo nošení nesměl chybět. 

Jak to všechno začalo

Zhruba před rokem koukáme v práci na sociální sítě a hledáme, co bychom pro vás, mohly vylepšit. Náhodou si všimnu, že Michaela, maminka se kterou jsme chodily s dětmi plavat, pořádá festival nošení.

Kouzlo nošení jsem před pár lety objevila hlavně díky mladšímu synovi. Zvedám telefon a domlouváme si setkání. O pár dní později, sedíme u nás, v Happy Baby. Povídáme si, co která z nás teď dělá, a mě je po chvíli jasné, že musíme začít spolupracovat.

Nejsem jediná, kdo si zamiloval nošení.  Proto hned s kolegyněmi  vymýšlíme, koho z našich partnerů oslovíme. Náš dlouhodobý partner Aurovitas, který s námi pravidelně objíždí festivaly a zajišťuje vám, maminkám soutěže a testování, nesmí chybět.

výhry aurovitas

Když se vidíme v začátkem března na festivalu Prodítě v Brně, zjišťujeme, že i v Aurovitas milují nošení. Hned vymýšlíme, co maminkám do soutěže věnují. Myslí na maminky, maličké děti i jejich starší sourozence. Těch věcí je nakonec tolik, že výhry rozdělujeme do 3 krásných balíčků.

Jarní termín Kouzla nošení odsouvá pandemie, ale to nás nezastaví.

Druhou zářijovou sobotu se setkáváme v pražském Konferenčním centru a podléháme Kouzlu nošení.

Happy Baby a Aurovitas na Kouzlu nošení

Těsně před začátkem Kouzla nošení se vrací roušky. Vláda omezuje počet osob. Někteří z nás musí zůstat doma. Ale ani takové restrikce nás nezastaví. Přijíždíme do Konferenčního centra, připravíme vše, co je třeba a těšíme se na první z vás.

Nemohly jste se účastnit? Podívejte se, jaké Kouzlo nošení bylo.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Děkujeme Aurovitas za spolupráci. Za rok opět podlehneme Kouzlu nošení.

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě