Soutěž o LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček

vláček

Tato soutěž byla ukončena

Děti na celém světě milují LEGO® DUPLO®, které nabízí nekonečnou kreativitu a rozvíjí dětskou fantazii. Stavebnice LEGO® DUPLO® otevřou vašim nejmenším svět nekonečné kreativity a zábavného stavění! Kostky skvěle padnou do malých dětských ruček a podpoří vývoj jemné motoriky, schopnost přehrávat příběhy nebo rozvoj slovní zásoby.

Nyní i vy můžete vyhrát tuto stavebnici LEGO® DUPLO® – 10874 parní vláček v naší soutěži.

LEGO® DUPLO® – 10874 Parní vláček

Děti se vydávají na výlet červenou lokomotivou. Díky jednoduchému ovládání a interaktivním prvkům je vhodná i pro ty nejmenší. Můžou se z nich stát strojvedoucí vláčku s technologií motoru Push & Go. Vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Ukažte vašim nejmenším, jaké to je, být strojvedoucím nebo třeba výletníkem!

Přihlaste se do naší soutěže LEGO® DUPLO® :

V soutěži LEGO® DUPLO® – 10874 Parní vláček může vyhrát 10 zaregistrovaných maminek, které vyplní dotazník na stránkách www.happybaby.cz

Vaše přihláška do soutěže:

Hra s parním vláčkem bude pro každého jiná! Někdo si rád zahraje na strojvedoucího a jiní si zase budou přehrávat, jak by vypadal společný výlet s babičkou.

O výhercích soutěže budeme informovat v nejbližších dnech. 

Jaké jsou podmínky soutěže?

  • SOUTĚŽE se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.
  • Možnost soutěžit mají všechny maminky. Výhru získává maminka, jejíž správná odpověď přijde vždy 50 (tedy 50, 100, 150, 200 atd..) v pořadí, až do dovršení počtu výher.
  • Pro bližší informace o podmínkách soutěže, výhrách, testování a termínech, si přečtěte pravidla.
  • V případě výhry budeme maminku informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám maminku nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení soutěže prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže bude maminka ze soutěže vyřazena.
  • Soutěž bude ukončena 13.10.2021.
  • Pro účast v soutěži budeme potřebovat vyplnění vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely účasti v soutěži a předání výhry. Bez udělení souhlasu nebudeme moci vaše osobní údaje použít a zařadit vás do soutěže. Nemějte obavy, vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu jejich neprodáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měli skutečně jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem vašich osobních údajů je:

PROSAM  s r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6A, 147 00 Praha 4,  tel: +420 2241 771 596, email: [email protected] (dále jen “PROSAM”).

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě