Dárkové desky a publikace Můj průvodce těhotenstvím

Dárkový desky Happy Baby v těhotenství

Provázíme těhotné ženy již od počátku těhotenství. Ve 3. měsíci obdržíte u svého gynekologa praktické desky, které obsahují těhotenskou průkazku a také odbornou publikaci – Můj průvodce těhotenstvím.

Dárkové desky

Na základě zkušeností našich i dalších maminek, jsme vytvořili tyto praktické desky. Jsou lehké, mají formát vhodný pro přeložený dokument A4 a díky zavírání na gumičku z nich nevypadne ani jedna fotka z ultrazvuku. 😊 Materiálů a dokumentů, které maminky v průběhu těhotenství musí nosit neustále při sobě, je velké množství, a tak se snažíme jim v tomto pomoci.

Odborná publikace –  Můj průvodce těhotenstvím

Publikace, kterou pravidelně připravujeme s odborníky z oblasti gynekologie, porodnictví a pediatrie, vám zodpoví všechny vaše otázky. Je rozložena do jednotlivých kapitol pro jednoduchou orientaci a díky své velikosti i lehké váze ji můžete nosit v deskách po celou dobu těhotenství sebou.

Těhotenská průkazka

Těhotenskou průkazku použije váš gynekolog k zapisování všech důležitých údajů, výstupů pravidelných lékařských prohlídek i dalších odborných vyšetření. Průkazku noste vždy při sobě. V případě jakýchkoliv komplikací pomůže s vaší identifikací a poskytne odbornému personálu důležité informace o miminku.

Jak balíček Happy Baby – Moje těhotenství získat?

Tento balíček lze získat pouze u spolupracujícího gynekologa, který vám balíček vydá automaticky. Podívejte se, jestli je váš gynekolog na našem seznamu spolupracujících ZDE.

Prohlédněte si rozbalení našich těhotenských desek

Sdílejte
  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den, všechny informace máme na našich stránkách. U lékařů je to indivuduální, ale většinou u zjištění těhotenství, dostáváte naše desky, a balíček až po 2 trimestru.

 1. Lucie

  Dobrý den.Muj gynekolog s Vámi také spolupracuje, a bohužel jsem žádný balíček od něj v těhotenství nedostala.V porodnici jsem jsi o něj musela říct,protože jsem ho zrovna viděla u paní co se mnou lezela

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den,

   děkuji za váš komentář. U lékaře je vždy dobré se zeptat, většinou balíčky rozdává se sestra a nemohou si pamatovat komu již balíček dali. Takže malé připomenutí, není nikdy na škodu 🙂

 2. Nela R.

  Dobrý den,
  o svého lékaře (Gynera s.r.o.) jsem obdržela leták s informací, že tento balíček si mám objednat na vašich stránkách s tím, že balíček bude doručen na moji adresu dom.
  Kde tedy mohu Těhotenský balíček objednat?
  Moc děkuji.

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den,
   balíčky jsou buď k dispozici přes spolupracující lékaře, jejiž seznam je na našich webových stránkách v klubové sekci.
   Pokud Váš lékař s námi nespolupracuje, je možné si naše balíčky objednat na našich webových stránkách.
   Zasíláme kompletní portfolio domů, tedy všechny 3 balíčky najednou, za uvedenou cenu na stránkách.

 3. Helena

  Dobrý den,

  jsem ve 29 tt. a od svého gynekologa jsem balíček také neobdržela, přitom dle Vašeho seznamu s vámi spolupracuje, MUDr. Laštůvka Roman.
  Když jsem se ptala přímo v ordinaci, tak na mě koukali, že tam nic takového nemám.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   pokud jste gynekologa nenašla v seznamu, nespolupracuje s námi. V současné době spolupracujeme s 86 % českých gynekologů. O svůj balíček nepřijdete. Můžete si jej telefonicky rezervovat v některém z našich náhradních distribučních míst: http://www.happybaby.cz/alternativni-distribuce. V případě, že byste raději balíček dostala až domů, můžete si jej objednat za cenu poštovného a balného ZDE: https://klub.happybaby.cz/produkt/vsechny-balicky-happy-baby/. Děkujeme

 4. Kateřina M.

  Dobrý den,
  chci se zeptat, kdy gynekologové vydávají desky s letáčky? Od své gynekoložky jsem dostala vaši těhotenskou průkazku, ale nic víc jsem neobdržela. Chodím k paní doktorce Výmolové ve Zlíně – Malenovicích a je v seznamu spolupracujících doktorů. Jde o jen o chybu nebo již s vámi paní doktorka nespolupracuje.
  Děkuji Kateřina M.

 5. Jana N.

  Dobrý den,
  mohu se zeptat na balíček v těhotenství? na začátku jsem dostala desky s letáčky.Nyní jsem už 32tt a zatím nic jiného. Teprve obdržím nebo už lékař nedává? I když ve vašem seznamu jako spolupracující je. Nožička(Jorgová) Jablonec.

  Děkuji Jana N.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Jano,

   spolupráce nás a lékařů není vázána žádnou smlouvu, ale dobrovolností a ochotou lékařů naše balíčky vydávat. Lékařům doporučujeme, aby maminkám vydávaly balíčky od začátku třetího trimestru. Není výjimkou, že maminky obdrží náš balíček až momentě, kdy lékař předává péči o ně do rukou porodnice. Zeptejte se prosím své gynekoložky, kdy balíček dostanete. Děkujeme

 6. Lenka K.

  Dobrý den, u své gynekoložky jsem dnes obdržela průvodce těhotenstvím, ale není v něm těhotenská průkazka. Moje lékařka je MUDr.Ing. Petra Sluková s ordinací v Praze-Kbely, na Vašich stránkách jsem moji gynekoložku vůbec nenašla, ale předpokládám, ze spolupracujete, když jsem obdržela průvodce. Není to nejaka chyba? Předem děkuji. Lenka

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lenko,

   obraťte se prosím na přímo na kolegyni Hanku ([email protected]), která má na starost komunikaci s lékaři a distribuci balíčků. Ne každý lékař chce odebírat naši těhotenskou průkazku, proto se je možné, že ji vaše lékařka neměla. Kolegyně vám každopádně předá podrobnější informace a poradí, jak průkazku získat. Děkujeme

 7. [email protected]

  Dobrý den, chci se zeptat, u svého gynekologa MUDr. Michala Lojky, který sídlí v Teplicích jsem na začátku těhotenství dostala průvodcem těhotenstvím od happy baby. Ale nevím jak teď když bych měla dostat balíček vzorečků. U vás na stránkách jsem našla že s mým doktorem nespolupracujete, stala se jen nějaká chyba nebo si balíček mám objednat od vás? Děkuji za odpověď Jana L.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, na webu dochází k aktualizaci databáze gynekologů. Pokud jste dostala od vašeho lékaře průvodce těhotenstvím, znamená to, že lékař s námi spolupracuje a balíček na konci těhotenství (zač. třetího trimestru) dostanete. Pokud už jste ve třetím trimestru, požádejte prosím svého gynekologa o balíček. Děkujeme

 8. Anna Č.

  Dobrý den, chci se jen zeptat, loni jsem dostala balíček od své gynekolozky MUDr. Daniely Výborné, která sídlí v Českých Budějovicích. Nyní když jsem koukala do Vašeho seznamu, je skoro už každého gynekologa, že nespolupracuje. Prosím není to jen chyba? Nebo opravdu došlo k ukončení spolupráce? Děkuji za odpověď Anna Č.

   1. Anna Č.

    Tak moc děkuji. Jsem rada, ze paní doktorka stále spolupracuje ☺️

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lenko,

   nejsem si jistá, zda se ptáte na balíček u pediatra nebo podle kategorie na dotazu na balíček u gynekologa. V obou případech je třeba ověřit, zda s námi váš lékař spolupracuje https://happybaby.cz/gynekologove, https://happybaby.cz/pediatri.
   Najdete-li svého lékaře v seznamu, prosím požádejte jej o balíček. V opačném případě můžete balíček v těhotenství vyzvednout na některém z našich náhradních distribučních míst https://happybaby.cz/alternativni-distribuce, případně objednat za cenu poštovného a balného kompletní portfolio našich balíčků v Klubu Happy Baby. Balíčky budou dostupné od 24.8.2020. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, možnost objednání balíčků běží zatím ve zkušebním provozu. Balíčky bude možné znovu objednat do 2 týdnů.
   Maminky, které od lékaře balíček nedostanou si jej mohou telefonicky rezervovat v některém z našich náhradních distribučních míst (www.happybaby.cz/alternativni-distribuce)
   Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Hani,

   dárkový balíček se vzorky by vám správně měl být předán až na konci druhého trimestru. Dostala jste naše dárkové desky? Publikace měla být jejich součástí. Pokud ne, obraťte se prosím na kolegyni Hanku ([email protected]). Hanka má na starost distribuci balíčků a komunikaci s lékaři, celou situaci prověří.
   Naši publikaci si můžete v elektronické podobě bezplatně stáhnout z Klubu Happy Baby.
   https://klub.happybaby.cz/produkt/muj-pruvodce-tehotenstvim/

 9. Eva

  Dobrý den, u předchozího gynekologa jsem Váš balíček nedostala, ačkoli je na seznamu spolupracích lékařů. Teď v 6. měsíci jsem změnila gynekologa, také je na seznamu, je možné říct si o balíček zde? Nebo už na něj v pozdějším stádiu těhotenství nemám nárok. Zkoušela jsem si o něj psát i na Vašich stránkách, ale bohužel nic.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Evi, pokud jste svého gynekologa našla v seznamu, určitě si o balíček řekněte. Doporučujeme lékařům, aby balíčky dávaly maminkám od ukončeného druhého trimestru těhotenství, není výjimkou, když maminka dostane balíček až ve chvíli, kdy lékař předává péči o ni do rukou porodnice. Zeptejte se prosím svého lékaře, kdy balíčky maminkám dává. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucie,

   opravdu mne velmi mrzí, to co čtu. Naše balíčky byly, jsou a budou pro maminky zdarma. Rozhodně by za ně maminky neměly nikde platit. Prosím obraťte se přímo na kolegyni Hanku ([email protected]), která má na starost komunikaci s lékaři a distribuci balíčků. Toto nelze.

 10. Marika

  Dobrý den, jsem již ve 30. týdnu, zaregistrovala jsem se až dnes. Moje gynekoložka s vámi bohužel nespolupracuje. Získám též tenhle balíček z distribučního místa v Ústí nad Orlicí v Mimiporadně? A budu mít nárok také na balíček pro miminko, když ani pediatrička s vámi nespolupracuje? Moc děkuji za odpověď.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, pokud jste v seznamu našla ordinaci své lékařky, znamená to, že s námi lékařka spolupracuje a balíček byste měla dostat automaticky. Doporučujeme lékařům, aby maminkám dávali balíčky od ukončeného druhého trimestru. Informujte se prosím, kdy přesně vaše lékařka balíčky vydává. Pokud by byl jakýkoliv problém, neváhejte se obrátit na kolegyni Hanku ([email protected]), která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, pokud s námi váš gynekolog spolupracuje a zatím jste od něj neobdržela žádný z našich balíčků, prosím požádejte jej. Někdy se stane, že lékaři “zapomenou”. Pokud by byl jakýkoliv problém, neváhejte se obrátit na naši kolegyni Hanku ([email protected]), která má na starost distribuci balíčků a komunikaci s lékaři. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, pokud s námi vaše gynekoložka spolupracuje a zatím jste od ní neobdržela žádný z našich balíčků, prosím požádejte ji. Někdy se stane, že lékaři “zapomenou”. Pokud by byl jakýkoliv problém, neváhejte se obrátit na naši kolegyni Hanku ([email protected]), která má na starost distribuci balíčků a komunikaci s lékaři. Děkujeme.

 11. Michaela P.

  Dobrý den, bohužel s klinikou, kde mám svého gynekologa nespolupracujete, ale o balíček bych měla zájem. Chtěla jsem se zeptat, zda je pouze ten co se dostává ve 3 měsíci a v porodnici, nebo jsou i jiné a jestli je možnost je nějakým způsobem dostat. Děkuji za odpověď. 😊

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Michaelo,

   existuje ještě balíček na konci těhotenství a u pediatra. Veškeré informace naleznete na našich webových stránkách pod záložkou dárkové balíčky. https://happybaby.cz/darkove-balicky/. Pokud s námi váš gynekolog nespolupracuje, můžete si balíček telefonicky rezervovat v jednom z našich náhradních distribučních míst https://happybaby.cz/alternativni-distribuce/. Děkujeme.

 12. Karla Z.

  Dobrý den,
  ačkoliv je moje gynekolozka ve Vašem seznamu spolupracujících,i kdyz jsem se registrovala,neobdržela jsem ani desky Moje těhotenství,ani balíček Moje mateřství,ani cestovní sadu Fred&Flo. Obdržím je prosim az v porodnici? Děkuji za info.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Karlo,

   v porodnici dostanete balíček pro maminky po porodu. Pokud vaše lékařka je v seznamu spolupracujících lékařů a doposud jste žádný balíček nedostala, napište prosím přímo kolegyni Hance Doležalové, která má na starost distribuci balíčků ([email protected]). Napište ji prosím jméno svého gynekologa. Lékařům dodáváme balíčky podle počtu registrovaných maminek a těhotných maminek, které má lékař aktuálně v péči. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, balíček na konci těhotenství mají lékaři vydávat od konce druhého trimestru, někteří jej dokonce dávají až když maminku předávají do péče porodnice. Spolu s naším balíčkem byste měla dostat také cestovní sadu od Fred&Flo. Zeptejte se prosím svého lékaře, kdy vám balíček předá. Pokud by byl jakýkoliv problém, neváhejte se obrátit na kolegyni Hanku Doležalovou, která má distribuci balíčků na starost ([email protected]).

   1. Martina H.

    Děkuji za odpověď
    Tyto stránky jsem všechny prohledla
    Ale nemůžu nikde najít, kde vyloženě bude,, tlačítko,, rezervovat či objednat
    Můj dr. s vámi spolupracuje, ale žádný balíček jsem nedostala
    Z tohoto důvodu jsem chtěla objednat
    Nebo si mám o balíček u dr. říct i když objednaný nebude?

   2. maminka Renata

    Dobrý den, Martino,

    na základě vašeho přihlášení k účtu a zadání lékaře, vás registrujeme jako zájemkyni o balíček a vašemu lékaři dovezeme balíčky podle množství registrovaných maminek. Požádejte jej prosím o balíček při další kontrole. Pokud by byl jakýkoliv problém, neváhejte se prosím obrátit na kolegyni Hanku Doležalovou ([email protected]). Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucie,
   dostala jste balíček nebo dárkové desky? První, co byste od gynekologa měla dostat na počátku těhotenství jsou dárkové desky společně s publikací Můj průvodce těhotenstvím. Následně na konci těhotenství (od konce druhého trimestru) dárkový balíček společně s cestovní sadou Fred&Flo. Pokud jste tento nedostala, prosím zeptejte se přímo vašeho lékaře, kdy vám balíček předá. Pokud by byl s balíčkem jakýkoliv problém, neváhejte se obrátit na kolegyni Hanku, která má na starost jejich distribuci ([email protected]). Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucie,

   ano, řekněte si prosím o balíček. Neposíláme gynekologům balíčky na jméno, ale podle počtu registrovaných maminek + aktuálně těhotných maminek, pokud nám gynekolog nahlásí. Pokud by byl jakýkoliv problém, neváhejte se obrátit na kolegyni Hanku Doležavou, která má distribuci balíčků na starost ([email protected]). Děkujeme.

 13. Martina S.

  Dobrý den měla bych dotaz ohledně balíčku jak ho získat měl by být ve třetím měsíci ale žádný jsem nedostala sestřička říkala že nic nedávají ale přitom tady jsem koukala a spolupráce tu je s mou gynekolozkou jak si tedy můžu objednat děkuji moc Martina

 14. Daniela B.

  DOBRÝ DEN, ČEKÁ MNE JIŽ POSLEDNÍ KONTROLA (ZA CCA 14DNÍ) U MÉHO GYNEKOLOGA A ŽÁDNÝ BALÍČEK JSEM KROMĚ DESEK PRŮVODCE TĚHOTENSTVÍM NA ZAČÁTKU TĚHOTENSTVÍ NEDOSTALA. ŽÁDALA JSEM O NĚJ NA VAŠICH STRÁNKÁCH. MŮŽETE MI PROSÍM ŘÍCI KDY A JAK HO ZÍSKÁM? DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Danielo,

   každý lékař dává balíčky na konci těhotenství po svém. Naše doporučení je od konce druhého trimestru. Prosím požádejte svého lékaře o balíček. Pokud by byl jakýkoliv problém, neváhejte se obrátit přímo na kolegyni Hanku Doležalovou, která má distribuci balíčků na starost ([email protected]). Děkujeme.

 15. Petra B.

  Dobrý den, četla jsem, že po registraci obdržím první balíček cca ve 3. měsíci a další cca v 5. měsíci těhotenství. Zatím jsem obdržela pouze první balíček. Můžete mi prosím poradit, kdy mohu získat další balíček? Děkuji 🙂

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Petro,

   první balíček tvoří těhotenské desky a publikace Můj průvodce těhotenstvím. Na konci druhého trimestru / ve třetím trimestru byste měla od svého lékaře dostat druhý dárkových balíček, který mimo dárkového balíčku od nás obsahuje také cestovní sadu od Tesca Fred&Flo. Zeptejte se prosím svého lékaře, kdy balíček dostanete. V případě, že byste potřebovala pomoci, případně měla k balíčkům jakýkoliv dotaz, obrátit se také můžete na kolegyni Hanku Doležalovou ([email protected]). Děkujeme

 16. klaramatio

  Dobrý den, jsem momentalně již v půlce 2.trimestru a dívám se, že můj gynekolog s Vámi spolupracuje, avšak jsem žádný balíček nedostala.. Mohu si o něj požádat nyní? 🙂 Nerada bych o něj jako prvorodička přišla.. Děkuji Klára M.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kláro, ano řekněte si prosím svému gynekologovi o těhotenské desky s publikací Můj průvodce těhotenstvím. Na konci druhého trimestru / ve třetím byste měla obdržet druhý dárkový balíček společně s cestovní sadou Fred&Flo.
   V případě, že by gynekolog neměl dostatečnou zásobu, případně byl jakýkoliv problém, neváhejte se prosím obrátit přímo na kolegyni Hanku Doležalovou ([email protected]), která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme.

 17. Petra V.

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na balíček. Taky jsem u gynekologa žádný nedostala a za celé těhotenství mi nebyl nabídnut. Jak zjistím jestli s Vámi moje gynekologie spolupracuje? Děkuji a hezký večer Petra

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Jitko, v případě, že s námi váš gynekolog spolupracuje, prosím řekněte si o desky. Jsou skvělé na přehledné uspořádání různých lékařských zpráv a dokumentů týkajících se vašeho těhotenství. Pokud by bylo třeba pomoci – např. lékař neměl dostatečnou zásobu desek, prosím obraťte se na kolegyni Hanku Doležalovou ([email protected]). Další balíček na vás bude čekat na konci těhotenství. Lékaři jej vydávají od konce druhého trimestru a obsahuje balíček od nás + cestovní sadu Fred&Flo. Děkujeme

   1. Jitka S.

    Dobrý den, děkuji za odpověď 🙂 ano, spolupracuje 🙂.. dnes jsem se o tom tak jako zmínila a stejně nic 😐

   2. maminka Renata

    Dobrý den, Jitko, kontaktujte prosím kolegyni Hanku Doležalovou ([email protected]). Hanka má na starost distribuci balíčků a pomůže vám s řešením. Děkujeme.

 18. Alena S.

  Dobrý den,
  Chtěla jsem se Vás zeptat jestli by sem mohla nějak dodatečně získat tento balíček. I přes to že je moje p. gynekoložka v seznamu jsem minulý měsíc žádný nedostala. Zjistila sem to až včera od známé.,která chodí ke stejné p. gynekoložce. Předem děkuji za odpověď

 19. Kristýna

  Krásný den přeji, mám dotaz možná trošku hloupý ale už nevím kudy kam, snažím se tu najít odkaz jak objednat ty balíčky, můj gynekolog v seznamu není takže jsme si našla alternativní distr.místo ale nevím jak si je objednat. Děkuji, hezký den

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kristýno. Žádný dotaz není hloupý. 🙂 V tuto chvíli bohužel není možné balíček do náhradního distribučního místa objednat, protože jsou zavřená. Jakmile skončí nouzový stav, zavolejte si prosím na vybrané distribuční místo s termínem, kdy byste si chtěla balíček vyzvednout. V případě, že by byl jakýkoliv problém, neváhejte se obrátit na kolegyni Hanku ([email protected]). Hanka má na starost distribuci balíčků, tudíž v této oblasti nejlépe poradí. Děkujeme

 20. Petra

  Dobrý den,
  vidím, že s mou gynekoložkou MUDr. Adámkovou z Uhlířských Janovic spolupracujete, ale jsem ve 3. měsíci, kartičku jsem již dostala, ale ne od vás (mám jinou kartičku) a žádný balíček jsem také nedostala.
  Je nějaká jiná možnost, jak váš balíček dostat? Zrovna o publikaci Můj průvodce těhotenstvím bych nerada přišla vzhledem k tomu, že těhotná jsem poprvé.

  Velice děkuji za odpověď.

 21. Misha H.

  Dobrý den, ráda bych se zeptala lze nějak získat balíček moje těhotenství? Balíček moje těhotenství jsem si prostednictvim formulare zarezervovala u sve gynekolozky, ale balicek moje tehotenstvi jsem nikde nenasla.? Dekuji, Mx.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Misho,

   balíčky lékaři vydávají od konce druhého trimestru až do doby, kdy předávají péči o maminku příslušné porodnici. Zkuste se prosím zeptat přímo své lékařky, kdy balíček dostanete. Pokud by byl nějaký problém (paní doktorka neměla balíčky v zásobě…) neváhejte se obrátit na kolegyni Hanku Doležalovou ([email protected]), která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme.

 22. Kamila O.

  Dobry den, mohu se zeptat, zda se u vás dá objednat, těhotenské desky.?
  V poradně mi řekli, že je nemají, že dávají to co chodí, jsme jíz v 6 měsíci. A desky jsem ve třetí měsíci nedostala. Děkuji.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Veroniko,

   zkuste se prosím podívat na stránky http://www.chcisvujbox.cz. V seznamu lékařů zvolte možnost MŮJ GYNEKOLOG V SEZNAMU NENÍ. Systém vás vyzve k zadání města, aby mohl najít nejbližší náhradní obděrné místo. Než se tam vypravíte, doporučuji zavolat předem, aby s vámi počítali. Pokud byste potřebovala další pomoc s balíčkem, neváhejte a obraťte se přímo na kolegyni Hanku Doležalovou ([email protected]), která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Iveto,

   Jednoduše svou gynekoložku ověříte na webu http://www.chcisvujbox.cz. Pokud byste ji v seznamu nenašla a přesto chtěla balíček získat, zadejte prosím možnost MŮJ GYNEKOLOG V SEZNAMU NENÍ. Systém vás vyzve k zadání města, aby našel nejbližší náhradní odběrné místo pro vyzvednutí balíčku. Pokud budete potřebovat další pomoc, neváhejte se obrátit přímo na kolegyni Hanku ([email protected]), která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Deniso,

   zkuste se prosím podívat na web chcisvujbox.cz. Po zadání jména gynekoložky zjistíte, zda s námi spolupracuje či nikoliv. Pokud by tomu tak nebylo, rovnou si můžete pro balíček rezervovat náhradní odběrné místo. Děkujeme.

 23. Kamila O.

  Dobrý den, chtěla jsem zeptat, kdy budete dovážet balíčky Happy baby,
  Do ordinaci? Dnes jsem byla na kontrole a balíček jsem nedostala.
  Prý ho nemají.. Že jim to firma ne dovezla. Takhle mě to bylo zdeleno.
  Jen se bojím abych o balíček nepřišla a o další balíčky. Děkuji

 24. Tereza

  Dobrý den, chci se zeptat u prvního miminka jsem balíček dostala při prvním screeningu, u druhého jsem dostala pouze desky a to už jsem ve 21tt , kdy lékaři resp sestřičky v ordinacích vydávají balíčky? Děkuji

 25. Lenka

  Dobrý den, můj lékař je Mudr. Cee z Nechanic. Průkazku jsem dostala, ale nic jiného. Dokonce mi sestřička řekla, že si nějaké desky mám sama koupit. Jak to tedy je, když průkaz dostanu a zbytek ne? Děkuji

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Ester,

   s paní doktorkou bohužel nespolupracujeme. Pokud máte o balíček zájem, zkuste se prosím podívat na stránky http://www.chcisvujbox.cz, kde se balíčky rezervují a při zadávání lékaře vyberte možnost – MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU – poté můžete napsat město a objeví se vám vždy výdejní místa (vyhledejte takto tedy vám nejbližší místo pro vyzvednutí boxu). Děkujeme.

 26. Soňa S.

  Dobrý den, dnes jsem si balíček moje těhotenství vyzvedla v Brně Husovicích a balíček teda žádnou průkazku neobsahoval. Pouze letáčky a průvodce celým těhotenstvím. Ta těhotenská průkazka tam nebyla, tak se chci zeptat, zda tam bývá jen když se balíček vyzvedává u gynekologa?

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Ivano,

   Zkuste se prosím podívat na stránky http://www.chcisvujbox.cz, kde se balíčky rezervují a při zadávání lékaře vyberte možnost – MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU – poté můžete napsat město a objeví se vám vždy výdejní místa (vyhledejte takto tedy vám nejbližší místo pro vyzvednutí boxu). Děkujeme.

 27. Kateřina B.

  Dobrý den, objednala jsem si balíček na výdejní místo Náš klubík, Hradec Králové, Bezručova 1502, 50002. Toto výdejní místo už ale nefunguje. To jsem zjistila až po následné komunikaci s paní Žílovou. Jak mám tedy dále postupovat, kde si mohu balíček vyzvednout? Děkuji za odpověď.

 28. Lenka D.

  Dobrý den, v jakých výdejních místech lze prosím dostat balíčků Moje těhotenství. Ptala jsem se u svého gynekologa, zda mi ho dá a sestřička mi sdělila, že nemá. Tohle se mi stalo i před 3lety u prvního těhotenství a ráda bych jej tentokrát dostala. Objednávat ho ke gynekologovi odmítám, neboť na něj neuvádíte jméno a věřím, že by ho dostala zase jiná maminka. Jak mám prosím postupovat? Děkuji Lenka

 29. Eva L.

  Zdravim a čo doktorka Mariana Gruberova..aj s tou spolupracujete..lebo mám tesne pred pôrodom ..sem som sa prihlásila už v druhom mesiaci a stále som nič nedostala..čakám svoje tretie dieťa tak som dúfala že aspoň raz sa na mňa usmeje šťastie.a dostanem pre bábo aspoň dáku drobnosť.dakujem

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Radko, z Ostravy Hrabůvky tu máme pouze tyto dva lékaře:MUDr. Slezák Jaroslav a MUDr. Měch Jaromír. Vyberte si tedy pro rezervaci balíčku Moje mateřství nějaké jiné výdejní místo v Ostravě – např. Rodinné centrum Kaštánek, Ostrava Poruba. Děkujeme

  1. maminka Magda

   Dobrý den, bohužel z Rumburku tu máme pouze 3 lékaře, ale Mudr. Janatová mezi nimi není😕 V Rumburku je možné balíčky vyzvednout na tomto místě:
   Předporodní kurzy
   Strachoňová Lenka
   Jiráskova 15
   tel. 773 177 454

   Doporučuji předem volat, děkujeme.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Aneto, Mudr. Svoboda s námi bohužel nespolupracuje. Balíček je možné vyzvednout v Liberci
   Aimee Capability s.r.o.
   Andrea Lorenz
   Ještědská 406
   tel. 725 406 152
   Předem raději volejte, je doba prázdnin a dovolených, děkuji.
   Nemocnice Jablonec s námi spolupracuje – pokud budete rodit tam, při odchodu se připomeňte o box Já a moje miminko😉👍

 30. Michaela A.

  Dobrý den, jsem již ve 23.tt a žádný balíček jsem nedostala. Chodím k Mudr.Chaloupkové ve Zlíně. Je možné si balíček nějak objednat? A vyzvednout například v KNTB? A co pro to musím udělat? Předem děkuji za odpověď.

 31. Lenka J.

  Dobrý den svůj balíček jsem dostala u pana doktora minulý týden. Vůbec sem necekala, že bych něco tak patadniho mohla dostat 😊😊hodně milé překvapení. Každopádně brožurku sem přečetla jedním dechem, protože sem těhotná poprvé a spoustu informací se člověk dozvídá tak nějak za chodu. Takže za mě velké díky 🤗

   1. Andrea Z.

    Dobrý den, zaregistrovala jsem se tedy znovu a zadala MC Máj, mám vyčkat na sms, že je balíček připraven a nebo si ho mám rovnou vyzvednout? děkuji Andrea

   2. maminka Magda

    Dobrý den, měl vám přijít potvrzovací email (zkontrolujte i spamy), ale váš balíček by měl být již na místě…ptejte se obecně na box Moje mateřství, boxy nejsou na jména maminek, děkujeme.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Aleno, a ptala jste se prosím na balíček? Pan doktor s námi spolupracuje, lékaři v Gynpro by naše balíčky mít měli..zkuste se na něj prosím zeptat, děkuji.
   Aha, vidím, že jste si ho již rezervovala: MUDr. Fiala Petr, GynPro, s.r.o.; Střelniční 19/267, Český Těšín
   Datum od kdy bude balíček připraven 28.06.2019. Váš balíček by tedy měl být na místě – jen upozorňuji, balíčky nejsou na jména maminek, jedná se obecně o box Moje mateřství od Happy baby, děkujeme🙂😉

 32. Bc. Veronika L.

  Vážení v Happy Baby,

  pokud s vámi můj gynekolog nespolupracuje, mohu si tento balíček vyzvednout jinde.
  MUDr. Claudia Štuksová.
  Žiji v okrese Sokolov, Karlovarský kraj.
  Děkuji za vše, jsem 16.tt, hezký den.
  VL.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, k vašemu lékaři jsme v dubnu posílali 100 balíčků,prosím, váš box nebude přímo na vaše jméno, ale ptejte se obecně na box Moje mateřství/Moje těhotenství, děkujeme. Případně se mi ještě ozvěte a prověříme i telefonicky, ale lékař by měl mít balíčků dostatek. Děkujeme

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Kristýnko, MY moc děkujeme!!!! 💕🙂 Jsme rádi, že jsme vás potěšili a ještě na vás čeká box Moje mateřství a Já a moje miminko po porodu! Krásné těhotenství a děkujeme za milá slova, málokdy nám maminky napíší slova chvály – moc si toho vážíme👍😉

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Eliško, zkuste si tam raději zavolat a ptejte se na balíček Moje mateřství – nebude přímo na vaše jméno, děkujeme🙂👍
   RC Kašpárek, Mělník, Na Vyhlídce 18, 27601, Jana Grossová (777556015)

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Sabino, jak uvádíme také na našich stránkách – máme 2 balíčky pro těhotné maminky (3.měsíc – desky Moje těhotenství, 6. měsíc box Moje mateřství) a jeden pro novopečené maminky – box Já a moje miminko, který se dostává přímo v porodnici.

   1. maminka Magda

    Dobrý den, Kateřino, k jakému lékaři tam prosím chodíte? Jinak porodnice Písek ano, tam byste měla po porodu dostat box Já a moje miminko😉

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, paní MUDr. Kotrbová s námi bohužel spolupráci odmítla, tudíž tady balíček bohužel nedostanete😕 Zkuste si jej objednat přes stránky http://www.chcisvujbox.cz, kde můžete vybrat jiná výdejní místa, v případě dalších dotazů ohledně tohoto balíčku prosím kontaktujte kolegyni Hanku, [email protected], poradí vám případně vám nejbližší výdejní místo, kam si pro balíček můžete zajít. Děkujeme🙂🍀

 33. Michaela Z.

  Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli lékaři z Hořovické porodnice s vámi spolupracují. Jsem těhotná -zatím první trimestr, ale nikdo se nezmínil o balíčku pro těhotné.Velice ráda bych ho také získala. Děkuji

 34. LenkaT

  Dobry den, desky Moje tehotenstvi jsem obdrzela od sveho gynekologa jiz na prvni prohlidce v 7.tydnu. Az dnes po prohlidnuti vasich stranek jsem zjistila, ze jsem v deskach nemela tehotenskou prukazku. Je mozne ji jeste dodatecne obdrzet? Dekuji za odpoved

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lenko, zkuste se obrátit přímo na vašeho lékaře. My bohužel boxy poštou nezasíláme (ani jiné materiály poštou),ale pokud jste od vašeho lékaře dostala balíček Moje těhotenství, měl by mít průkazky také k dispozici. Děkujeme

 35. Silvie Š.

  Dobrý den, chodím k Mudr. Michael Pipka. Našla jsem ho, ale je na jine adrese. Nyní sídlí v Šeberově v ambicare. Taky jsem posílala žádost o balíček, ale asi to bude neplatné když sídlí jinde. Dekuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, pan Pipka od nás odebírá, balíček tedy budete mít u něj na nové adrese – již by je tam měl mít. Pozor – balíček nebude přímo na vaše jméno, ptejte se obecně na balíček Moje mateřství nebo Moje těhotenství od Happy baby. Děkujeme

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Kamilo, pan doktor Danada by měl mít naše balíčky, zkuste se ho při další návštěvě prosím zeptat /předání balíčků by mělo být ve 3. a 6. měsíci automatické, nicméně chápeme, že prioritou lékařů a sester je péče o vás a vaše miminko 🙂💕👣

 36. Lucie S.

  Dobrý den, balíček Moje těhotenství jsem dostala automaticky, pak jsem provedla registraci na vašich stránkách a v 6.měsíci jsem měla dostat balíček druhý. Teď končím 7.měsíc a nevím, zda jsem něco zadala špatně?

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lucie, pokud jste balíček Moje těhotenství dostala automaticky, pak by měl váš lékař mít i další balíček Moje mateřství – nedostala jste náhodou oba balíčky najednou? Někdy je lékaři dají najednou a maminky jsou pak zklamané, že už nic dalšího nedostaly 😕 Zkuste se ale při další návštěvě zeptat prosím, děkujeme.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, váš balíček by měl být připraven až teď po Velikonocích:
   MUDr. Králová Jiřina, Nemocnice Chomutov; Kochova 1185, Chomutov
   Datum od kdy bude balíček připraven 21.04.2019
   Datum do kdy bude balíček připraven 06.05.2019
   Tyto informace vám měly přijít také emailem, možná to spadlo do spamu. Zkuste se tedy o balíček po svátcích připomenout – nebude přímo na vaše jméno, jedná se obecně o balíček Moje mateřství od Happy baby.

 37. Anko1

  Dobrý den , stejný problém jako s ostatními balíčky . Jsem z Litoměřic ( konkrétně Úštěka ) . Můj gynekolog není partnerem HappyBaby a tak nemá balíček v nabídce , ani jiný a nedá se k němu zaslat . Stejně tak se nedá žádný zaslat nikam na alternativní místo k vyzvednutí do Litoměřic . Jak balíčky tedy lze získat ? Děkuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Veroniko, všechny spolupracující lékaře najdete na stránkách http://www.chcisvujbox.cz, jestli tam nenajdete přímo lékaře tak zadáte výběr MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU poté dáte město, tam se vám dále nabídnou místa, kde je možné balíček vyzvednout.MUDr. Jiří Friedrich s námi spolupracuje, ovšem vy si balíček můžete nechat zaslat pouze ke svému lékaři a nebo na jiné výdejní místo, což jsou většinou mateřská centra apod.

   1. veronika h.

    dekuji za odpověď. nechcete to panu doktorovi nabidnout?

   2. maminka Magda

    Dobrý den, předám kontakt kolegyni a můžeme to zkusit 😉

 38. Nikola

  Dobrý den, moje lékařka Alena Blümlová je mezi spolupracujícími lékaři, ale bohužel žádný balíček Moje těhotenství jsem nedostala.
  Našla jsem číslo pro sestřičku, aby balíčky objednala, ale bohužel se jí nikdo neozval.

   1. Nikola

    Objednala jsem si balíček moje mateřství. Jeji ordinace se jmenuje GynBlue, ul. Lužická. Našla jsem ji v seznamu spolupracujících lékařů.

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Nikolo, omlouvám se, už vím, kde nastala chyba – tato lékařka s námi nově odmítá spolupracovat, ale na webu ji ještě bohužel máme😕 Zkouším vám prověřit jiné výdejní místo balíčků ve vašem okolí, prosím o trpělivost, děkuji.

   3. maminka Magda

    Dobrý den, Nikolo, posílám vám do emailu náhradní výdejní místo pro Liberec, děkuji.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Katko, registrací na našich stránkách nezískáváte automaticky prenatální balíček. Prosím, pod jednotlivými boxy na našich stránkách pod ikonou VÍCE INFORMACÍ najdete všechny potřebné informace jak a kde balíček získat. Můžete si jej rezervovat přes stránky http://www.chcisvujbox.cz, ale pokud váš lékař naše balíčky má, určitě se o něj ve 3. a 6. měsíci připomeňte. Děkujeme👍💕

  1. maminka Magda

   Dobrý den, bohužel tento lékař s námi nespolupracuje. Box moje mateřství si můžete rezervovat přes stránky http://www.chcisvujbox.cz a nechat zaslat na jiné výdejní místo – v seznamu lékařů srolujte dolů a vyberte možnost MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU, poté zadejte město – ČB a vyberte si jiné nabízené výdejní místo (MC Máj). Děkujeme🙂💕🤰

   1. maminka Magda

    Dobrý den, Evo, je nám líto, že se k vám dostal prošlý balíček – bohužel stále s tímto bojujeme, že nové balíčky se rozdávají dříve než ty starší a pak dochází k rozdávání prošlých balíčků😞 Přeposílám váš email na kolegyni, domluví se s vámi na nových kuponech, případně celém balíčku. Děkuji za pochopení.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Moniko, jak získat naše balíčky se dočtete na stránkách pod jednotlivými boxy – ikona VÍCE INFORMACÍ. Tento box je možné získat jen od spolupracujících lékařů, zkuste se tedy na něj v nemocnici Kolín poptat, spolupracují s námi, ale nevím, k jakému lékaři přímo chodíte. Dárkový balíček, který dáváme v 6. měsíci těhotenství – Moje mateřství si můžete rezervovat na stránkách http://www.chcisvujbox.cz a nechat poslat na výdejní místa v Kolíně. Balíček Já a moje miminko na vás pak bude čekat v porodnici💕Krásný den a užívejte si těhotenství, pokud možno i relaxem u čtení našich stránek😉

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lenko,
   seznam lékařů na stránkách bohužel nenajdete, ale pokud si budete box rezervovat přes stránky http://www.chcisvujbox.cz, při vyplnění kolonky “jméno vašeho gynekologa” zadejte Liberec a objeví se vám všichni spolupracující lékaři v Liberci. Bohužel MUDr. Kuklová mezi nimi není, vyberte tedy možnost po srolování úplně dole ” Můj gynekolog není v seznamu” a objeví se vám jiné spolupracující centrum v daném městě. Bohužel ale v Liberci jsou to jen lékaři, kteří naše balíčky vydávají. Zkusím vám zjistit, zda se náhodou nepřipravuje v Liberci nějaké nové výdejní místo, případně u kterého lékaře je nejvíc balíčků skladem, kde byste si ho po rezervaci mohla vyzvednout😉

  1. maminka Magda

   Dobrý den, vaši lékařku jsem v našem seznamu nenašla, v rezervaci balíčku tedy vyberte, MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU a zadejte poté město Roudnice a můžete vybrat výdejní místo mezi dvěma mateřskými centry.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, ano, paní MUDr. Yvonna Kocourková z Prachatic je v našem seznamu spolupracujících lékařů, balíček si k ní tedy můžete nechat zaslat a nebo se jí přímo zeptat, zda má balíčky i dispozici a v 6. měsíci těhotenství by jste jej měla dostat🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Zdeňko, u každého balíčku pod ikonou VÍCE INFORMACÍ najdete, jak který balíček získat. Balíček Moje těhotenství obdrží nastávající maminky pouze od našich spolupracujících gynekologů.

  1. maminka Magda

   Hezký den, Veroniko, pokud vám nepřišel potvrzovací email ani sms zpráva, zřejmě rezervace balíčku neproběhla v pořádku😕Nechavala jste si jej posílat ke svému lékaři? Pokud ano, zkuste o balíček požádat, pokud na jiné místo – prosím, napište na [email protected] a kolegyně prověří, kde se balíček zatoulal a jestli vůbec rezervace proběhla… Děkuji a snad se k vám dostane! Určitě se ale můžete těšit na balíček Já a moje miminko – nestyďte se o něj při odchodu z porodnice požádat, někdy sestřičky zapomínají😕

 39. Renda2465

  Dobrý den, dne 12.10 jsem si zažádala o možnost dostat svůj balíček v těhotenství, a do dnešního dne mě nepřišla SMS o vyzvednutí, ani v emailu mě nepřišlo datum kdy je možnost vyzvednout. Jedná se o Mama club Chrudim. Neboť můj lékař vaše balíčky bohužel nedává. Můžu se zeptat na více informací? Děkuji moc.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, pokud jste si žádala na stránkách http://www.chcisvujbox.cz, žádala jste si o balíček Moje mateřství – ten maminky dostávají v 6. měsíci těhotenství. Balíček Moje těhotenství lze bohužel získat jen a pouze od lékařů, kteří s námi spolupracují, nelze jej objednat ani získat jinou cestou.
   Viz naše stránka https://happybaby.cz/darkovy-balicek-moje-tehotenstvi/. Je divné, že vám ale nepřišel potvrzovací email ani sms zpráva – jste si jistá, že se vám rezervace balíčku podařila?

 40. Tereza Ž.

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat zda by bylo možné dostat Těhotenské desky zpětně. Začala jsem 4. měsíc a u svého gynekologa jsem pouze dostala balíček pro nastávající maminky. Děkuji a přeji hezký den.

 41. Helena B.

  Dobrý den,
  má lékařka je v seznamu uvedena, ale ještě asi z předchozího pracoviště i se špatnou adresou. Proto ji nejsem schopna zadat správně u registrace.
  Jedná se o Vandu Harantovou, která ordinuje na Šeberově, AmbiCare.

   1. Helena B.

    Ja jsem nakonec lekare zmenila. Povinny nadstandard -placena tehotenska karta bez moznosti vyberu, ze nadstandard nechci. A bez nej u nich zustat nemohu. Zaregistrovala jsem tedy noveho lekare. 🙂 PReji peny den.

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Heleno, rozumím. Děkujeme za informaci!

 42. Jana H.

  Dobrý den, moje lékařka je v seznamu, ale bohužel jsem zatím žádnou publikací nedostala. V prvním těhotenství jsem dostala jen první balíček a teď zatím nic. Jsem 22.tyden. Bylo by možné ji nějak kontaktovat z vaší strany. Děkuji moc

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, pokud jste již ve 22. týdnu, svůj druhý balíček si můžete rezervovat na stránkách http://www.chcisvujbox.cz a nechat zaslat na vám nejbližší distribuční místo nebo k nejbližšímu lékaři – třeba i k vaší lékařce, pokud je v našem seznamu. Pro ověření, jestli je vaše doktorka mezi spolupracujícími lékaři, prosím, napište na [email protected] jméno a adresu lékaře a kolegyně prověří, zda byly balíčky dodány. Děkujeme.

 43. Tereza K.

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, u lékaře jsem dostala první balíček a o druhý jsem si chtěla zažádat na vašich stránkách, ale nevím jak zvolit jiné distribuční místo? U lékaře už prý ten druhý balíček nedávají (a ani nemají). Děkuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Terezo, pokud jste první balíček dostala u svého lékaře, měl by mít k dispozici i balíček druhý – tedy Moje těhotenství. Pokud jim v ordinaci balíčky došly, není problém k nám zavolat a my jim dodáme další. Nicméně, pokud si chcete balíček rezervovat na stránkách http://www.chcisvujbox.cz, zadejte do kolonky Jméno vašeho gynekologa buď jméno vašeho lékaře a nebo město a nabídne se vám seznam lékařů nebo distribučních míst, kam si můžete nechat balíček zaslat.

 44. Pavlína A.

  Dobrý den, před časem jsem se snažila přidat svou gynekoložku mezi ty kteří s Vámi spolupracují, sestřička mi potvrdila, že jste se jí ozvali, ale žádné balíčky dosud nedodali. Mohu Vás poprosit o nápravu? Ráda bych dostala balíčky, řešila jsem to hned na začátku těhotenství a nyní už jsem 26.tt tak abych se vůbec dočkala. Jedná se o MUDr. Křenkovou Janu Řevnice. Děkuji Artlová

 45. Lucie H.

  Dobrý den dnes jsem dostala od svého gynekologa moje těhotenské desky a v nich bohužel těhotenská prukazka nebyla dostala sem obyčejnou bílou což mě mrzí že to mají pouze pro v.i.p. Pacientky a ne pro všechny

  1. maminka Magda

   Hezký den, bohužel tento balíček není možné jinou cestou získat, ale určitě si nezapomeňte rezervovat balíček, který je připraven pro maminky v 6. měsíci těhotenství a ten si můžete vyzvednout i na jiném distribučním místě nejblíže vašemu bydlišti. Rezervovat si jej můžete na stránkách http://www.chcisvujbox.cz.

 46. [email protected]

  Dobry den,
  Někde jsem četla, ze by se mel dostávat balíček na zacatku tehu,
  poté v šestém měsíci a pak az v porodnici. Kdyz jsem se na to ptala u dr, říkal ze dostali pouze první radu balíčků a ze o radě v šestém měsíci nic nevi, tak se chci optat, jak to tedy je.
  Děkuji za odpověď Sandra

  1. maminka Magda

   Hezký den, Sandro, přehled všech našich balíčků vidíte na našich stránkách i s informacemi o jejich získání. V těhotenství se jedná tedy o dva balíčky Moje těhotenství a Moje mateřství – lze je získat u svého lékaře ve 3. a 6. měsíci těhotenství, případně rezervovat na http://www.chcisvujbox.cz a vyzvednout na distribučním místě. Balíček Já a moje miminko na vás bude čekat při odchodu z porodnice.

 47. Petra

  Byla jsem si pro průkazku a noc jsem nedostala ☹️ jak jsem byla za 3 týdny znovu tak paní dostávala kartu i s taškou a balíčkem . Úplně jsem se divila co to má a jakto že já ne ☹️ trochu to zamrzelo a mrzí ještě teď .

 48. Pavla S.

  Dobry den, jak bych mohla ziskat vsechny darkove balicky? Zila jsem v cizine, ale porodila syna doma v CR, kde jiz budeme zustavat. O Happy Baby jsem se dozvedela nedavno. Rada bych vyzkousela vzorky produktu pro mimi a byla (jiz jsem se registrovala) vasi clenkou. Dekuji za odpoved.

Přihlášení

Na našich webových stránkách HappyBaby.cz používáme soubory cookie, abychom vám poskytli, co nejvíce pohodlí při jejich prohlížení. Kliknutím na „Souhlasím s použitím všech cookies“ vyjadřujete souhlas s použitím VŠECH souborů cookie. Můžete také pomocí nastavení poskytnout kontrolovaný souhlas nebo zamítnout použití cookies kromě nezbytných.

Povolit všechny cookies Nastavit cookies

Níže najdete kategorie cookies používané na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Funkční cookies není možné zakázat, protože jsou pro bezproblémové procházení webu nezbytné. Vaše nastavení cookies je v budoucnu možné měnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě