Dárkový balíček Moje těhotenství

Balíček Moje těhotenství

Provázíme těhotné ženy již od počátku těhotenství. Ve 3. měsíci obdržíte u svého gynekologa praktické desky, které obsahují těhotenskou průkazku a také odbornou publikaci/knížku Moje těhotenství.

Desky – Moje těhotenství

Na základě zkušeností našich i dalších maminek, jsme vytvořili tyto praktické desky. Jsou lehké, mají formát vhodný pro přeložený dokument A4 a díky zavírání na gumičku z nich nevypadne ani jedna fotka z ultrazvuku. 😊 Materiálů a dokumentů, které maminky v průběhu těhotenství musí nosit neustále při sobě, je velké množství ,a tak se snažíme jim v tomto pomoci.

Odborná publikace –  Moje těhotenství

Knížka, kterou pravidelně připravujeme s odborníky z oblasti gynekologie, porodnictví a pediatrie, vám zodpoví všechny vaše otázky. Je rozložena do jednotlivých kapitol pro jednoduchou orientaci a díky své velikosti i lehké váze ji můžete nosit v deskách po celou dobu těhotenství sebou.

Těhotenská průkazka – Moje těhotenství

Těhotenskou průkazku použije váš gynekolog k zapisování všech důležitých údajů, výstupů pravidelných lékařských prohlídek i dalších odborných vyšetření. Průkazku noste vždy při sobě. V případě jakýchkoliv komplikací pomůže s vaší identifikací a poskytne odbornému personálu důležité informace o miminku.

Jak balíček Happy Baby – Moje těhotenství získat?

Balíček Moje těhotenství lze získat pouze u spolupracujícího gynekologa, který vám balíček vydá automaticky. 

Prohlédněte si rozbalení našich těhotenských desek

Sdílejte
  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lenko,
   seznam lékařů na stránkách bohužel nenajdete, ale pokud si budete box rezervovat přes stránky http://www.chcisvujbox.cz, při vyplnění kolonky “jméno vašeho gynekologa” zadejte Liberec a objeví se vám všichni spolupracující lékaři v Liberci. Bohužel MUDr. Kuklová mezi nimi není, vyberte tedy možnost po srolování úplně dole ” Můj gynekolog není v seznamu” a objeví se vám jiné spolupracující centrum v daném městě. Bohužel ale v Liberci jsou to jen lékaři, kteří naše balíčky vydávají. Zkusím vám zjistit, zda se náhodou nepřipravuje v Liberci nějaké nové výdejní místo, případně u kterého lékaře je nejvíc balíčků skladem, kde byste si ho po rezervaci mohla vyzvednout😉

  1. maminka Magda

   Dobrý den, vaši lékařku jsem v našem seznamu nenašla, v rezervaci balíčku tedy vyberte, MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU a zadejte poté město Roudnice a můžete vybrat výdejní místo mezi dvěma mateřskými centry.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, ano, paní MUDr. Yvonna Kocourková z Prachatic je v našem seznamu spolupracujících lékařů, balíček si k ní tedy můžete nechat zaslat a nebo se jí přímo zeptat, zda má balíčky i dispozici a v 6. měsíci těhotenství by jste jej měla dostat🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Zdeňko, u každého balíčku pod ikonou VÍCE INFORMACÍ najdete, jak který balíček získat. Balíček Moje těhotenství obdrží nastávající maminky pouze od našich spolupracujících gynekologů.

  1. maminka Magda

   Hezký den, Veroniko, pokud vám nepřišel potvrzovací email ani sms zpráva, zřejmě rezervace balíčku neproběhla v pořádku😕Nechavala jste si jej posílat ke svému lékaři? Pokud ano, zkuste o balíček požádat, pokud na jiné místo – prosím, napište na info@happybaby.cz a kolegyně prověří, kde se balíček zatoulal a jestli vůbec rezervace proběhla… Děkuji a snad se k vám dostane! Určitě se ale můžete těšit na balíček Já a moje miminko – nestyďte se o něj při odchodu z porodnice požádat, někdy sestřičky zapomínají😕

 1. Renda2465

  Dobrý den, dne 12.10 jsem si zažádala o možnost dostat svůj balíček v těhotenství, a do dnešního dne mě nepřišla SMS o vyzvednutí, ani v emailu mě nepřišlo datum kdy je možnost vyzvednout. Jedná se o Mama club Chrudim. Neboť můj lékař vaše balíčky bohužel nedává. Můžu se zeptat na více informací? Děkuji moc.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, pokud jste si žádala na stránkách http://www.chcisvujbox.cz, žádala jste si o balíček Moje mateřství – ten maminky dostávají v 6. měsíci těhotenství. Balíček Moje těhotenství lze bohužel získat jen a pouze od lékařů, kteří s námi spolupracují, nelze jej objednat ani získat jinou cestou.
   Viz naše stránka https://happybaby.cz/darkovy-balicek-moje-tehotenstvi/. Je divné, že vám ale nepřišel potvrzovací email ani sms zpráva – jste si jistá, že se vám rezervace balíčku podařila?

 2. Tereza Ž.

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat zda by bylo možné dostat Těhotenské desky zpětně. Začala jsem 4. měsíc a u svého gynekologa jsem pouze dostala balíček pro nastávající maminky. Děkuji a přeji hezký den.

 3. Helena B.

  Dobrý den,
  má lékařka je v seznamu uvedena, ale ještě asi z předchozího pracoviště i se špatnou adresou. Proto ji nejsem schopna zadat správně u registrace.
  Jedná se o Vandu Harantovou, která ordinuje na Šeberově, AmbiCare.

   1. Helena B.

    Ja jsem nakonec lekare zmenila. Povinny nadstandard -placena tehotenska karta bez moznosti vyberu, ze nadstandard nechci. A bez nej u nich zustat nemohu. Zaregistrovala jsem tedy noveho lekare. 🙂 PReji peny den.

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Heleno, rozumím. Děkujeme za informaci!

 4. Jana H.

  Dobrý den, moje lékařka je v seznamu, ale bohužel jsem zatím žádnou publikací nedostala. V prvním těhotenství jsem dostala jen první balíček a teď zatím nic. Jsem 22.tyden. Bylo by možné ji nějak kontaktovat z vaší strany. Děkuji moc

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, pokud jste již ve 22. týdnu, svůj druhý balíček si můžete rezervovat na stránkách http://www.chcisvujbox.cz a nechat zaslat na vám nejbližší distribuční místo nebo k nejbližšímu lékaři – třeba i k vaší lékařce, pokud je v našem seznamu. Pro ověření, jestli je vaše doktorka mezi spolupracujícími lékaři, prosím, napište na info@happybaby.cz jméno a adresu lékaře a kolegyně prověří, zda byly balíčky dodány. Děkujeme.

 5. Tereza K.

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, u lékaře jsem dostala první balíček a o druhý jsem si chtěla zažádat na vašich stránkách, ale nevím jak zvolit jiné distribuční místo? U lékaře už prý ten druhý balíček nedávají (a ani nemají). Děkuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Terezo, pokud jste první balíček dostala u svého lékaře, měl by mít k dispozici i balíček druhý – tedy Moje těhotenství. Pokud jim v ordinaci balíčky došly, není problém k nám zavolat a my jim dodáme další. Nicméně, pokud si chcete balíček rezervovat na stránkách http://www.chcisvujbox.cz, zadejte do kolonky Jméno vašeho gynekologa buď jméno vašeho lékaře a nebo město a nabídne se vám seznam lékařů nebo distribučních míst, kam si můžete nechat balíček zaslat.

 6. Pavlína A.

  Dobrý den, před časem jsem se snažila přidat svou gynekoložku mezi ty kteří s Vámi spolupracují, sestřička mi potvrdila, že jste se jí ozvali, ale žádné balíčky dosud nedodali. Mohu Vás poprosit o nápravu? Ráda bych dostala balíčky, řešila jsem to hned na začátku těhotenství a nyní už jsem 26.tt tak abych se vůbec dočkala. Jedná se o MUDr. Křenkovou Janu Řevnice. Děkuji Artlová

  1. maminka Magda

   Hezký den, bohužel tento balíček není možné jinou cestou získat, ale určitě si nezapomeňte rezervovat balíček, který je připraven pro maminky v 6. měsíci těhotenství a ten si můžete vyzvednout i na jiném distribučním místě nejblíže vašemu bydlišti. Rezervovat si jej můžete na stránkách http://www.chcisvujbox.cz.

 7. bukovacova@seznam.cz

  Dobry den,
  Někde jsem četla, ze by se mel dostávat balíček na zacatku tehu,
  poté v šestém měsíci a pak az v porodnici. Kdyz jsem se na to ptala u dr, říkal ze dostali pouze první radu balíčků a ze o radě v šestém měsíci nic nevi, tak se chci optat, jak to tedy je.
  Děkuji za odpověď Sandra

  1. maminka Magda

   Hezký den, Sandro, přehled všech našich balíčků vidíte na našich stránkách i s informacemi o jejich získání. V těhotenství se jedná tedy o dva balíčky Moje těhotenství a Moje mateřství – lze je získat u svého lékaře ve 3. a 6. měsíci těhotenství, případně rezervovat na http://www.chcisvujbox.cz a vyzvednout na distribučním místě. Balíček Já a moje miminko na vás bude čekat při odchodu z porodnice.

 8. Petra

  Byla jsem si pro průkazku a noc jsem nedostala ☹️ jak jsem byla za 3 týdny znovu tak paní dostávala kartu i s taškou a balíčkem . Úplně jsem se divila co to má a jakto že já ne ☹️ trochu to zamrzelo a mrzí ještě teď .

 9. Pavla S.

  Dobry den, jak bych mohla ziskat vsechny darkove balicky? Zila jsem v cizine, ale porodila syna doma v CR, kde jiz budeme zustavat. O Happy Baby jsem se dozvedela nedavno. Rada bych vyzkousela vzorky produktu pro mimi a byla (jiz jsem se registrovala) vasi clenkou. Dekuji za odpoved.

reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě