17. týden těhotenství

Těhotenství 17. týden

Užíváte si každou vteřinu s malým človíčkem, kterého nosíte pod srdcem nebo vás občas přepadá špatná nálada? A jak se vyvíjí vaše miminko?

Začíná 17. týden těhotenství a naší společné cesty!

 Jak se cítíte ve 17. týdnu těhotenství?

Vaše těhotenství je již vidět, a vy se cítíte skvěle. Jste velmi aktivní a přímo kvetete, užíváte si každou vteřinu, strávenou s tou novou bytostí, kterou chováte pod srdcem. Přesto Vaše nálady nejsou vždy skvělé, některé maminky zažívají překvapující výbuchy hněvu. Počkejte až Vás to samo přejde a požádejte Vaše okolí, ať má trpělivost.

Nastal také ten pravý moment začít přemýšlet o dětském pokojíčku: výzdoba je jen na vás! Co se týče eventuálních prací, svěřte je raději tatínkovi…

Do předpokládaného termínu porodu vám zbývá 161 dnů!

Zpráva z vašeho bříška

Začínám slyšet, díky plodové vodě, která mě obklopuje a která dobře přenáší zvuky. Zatím jen bublání, údery tvého srdíčka a tvůj hlas, maminko. Zvuky zvenku slyším hůř, ale vnímám hlavně ty hluboké… jako hlas tatínka!

Maminko, teď jsem velké jako kulatá ředkev, měřím 13,5 cm od hlavičky k zadečku a vážím 140 g.

A víš maminko, jak to bude příští týden?  Podívej se, co náš čeká v 18. týdnu těhotenství, nebo jak to vypadalo v 16. týdnu těhotenství.

 

Chcete pravidelné zprávy z vašeho bříška také do vašeho emailu? Stačí kliknout na tento odkaz a každý týden vám v e-mailu jedna přistane. 🙂

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama