Testujte s námi Persil Sensitive prací gel

gel

S narozením miminka většina maminek přizpůsobí výběr pracích prostředků, tak, aby byl co nejjemnější i pro citlivou pokožku miminka. Zapojte se do našeho testování. Hledáme 60 maminek, které se svými dětmi získají k otestování Persil Sensitive – prací gel.

Persil Sensitive – prací gel

č. 1 v České republice v segmentu pracích prostředků pro citlivou pokožku*

Persil prací gel Sensitive s lehkou a příjemnou vůní přírodního mýdla a mandlového mléka kombinuje účinnou sílu odstraňování skvrn, přičemž je šetrný k pokožce. Vhodné i pro alergiky, testováno institutem ECARF a doporučeno alergology.

Pojďte s námi testovat

Nyní hledáme 60 maminek, které získají na testování  Persil Sensitive prací gel. Tak neváhejte a zapojte se. Dopřejte tak sobě i  vašim dětem to nejšetrnější praní s produkty Persil Sensitive – č. 1 v České republice v segmentu pracích prostředků pro citlivou pokožku*.

Nábor testujících maminek bude ukončen 1.11.2021

*Č. 1 v hodnotě prodejů na celém trhu ČR, na základě reportovaných dat společnosti Nielsen RMS pro kategorii detergentů, segment Sensitive, za 12měsíční období končící v březnu 2021

Můžete zaškrtnout více možností.
Tento souhlas není povinný, je udělován dobrovolně, a může být kdykoliv vůči PROSAM odvolán, a to písemně na adrese jejího sídla, prostřednictvím nastavení profilu na webových stránkách www.happybaby.cz či e-mailem na adrese: [email protected] Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Zpracování osobních údajů je nezbytnou podmínkou pro Vaši účast v projektu testování produktů, bez udělení souhlasu bohužel není účast na testování možná.

Chcete se zapojit i do našich dalších testování? Všechna naleznete ZDE.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě