Výsledky testování kosmetiky Mustela

Mustela je francouzská kosmetická značka vyrábějící přípravky pro děti a jejich maminky. Šetrné přípravky Mustela pečují i o tu nejcitlivější dětskou pokožku a vlásky, dokáží si poradit také s přecitlivělou, suchou nebo atopickou kůží. Nabídka značky obsahuje i přípravky pro maminky, které mohou bezpečně používat v průběhu celého těhotenství i po narození miminka.

Výsledky testování Mustela

Výsledky testování Mustela

10 maminek mělo možnost tuto super kosmetiku vyzkoušet na “vlastní kůži svého dítěte” 🙂  v balíčku k testování bylo celkem 5 plný produktů. 

Nejlépe hodnocené produkty Mustela!

Všech 10 maminek téměř shodně vyhodnotily, že tyto dva produkty – Masážní olej spolu s balzámem pro klidnější spánek, jsou za ně TOP!

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Konkrétní reakce maminek

Tato kosmetika Mustela udělala na maminky velký dojem a všechny by ji doporučily všem ostatním maminkám.

Vyjádření od jedné maminky mluví za vše: “Zase jsem držela v rukou voňavé miminko a vzpomínky na ty první okamžiky s ním byly hned zpět”. 

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Jemný čisticí tělový a vlasový gel

Jemně pěnivý čisticí gel na tělo a vlasy. Ideální pro každodenní mytí pro děti již od narození. Důkladně čistí a zároveň chrání jemnou pokožku dítěte a nedráždí oči.

Masážní olej

Hydratační a zklidňující dětský olej pro děti již od narození. Suchý olej pro snadnou masáž pokožky dítěte, který zanechává na pokožce ochranný film.

Hydratační tělové mléko

Denní tělová péče pro děti již od narození. Toto tělové mléko poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci pokožky. Posiluje kožní bariéru a zanechává pokožku hebkou, pružnou a jemnou. Díky přírodní složce Avocado Perseose uchovává zásoby kmenových buněk.

Krém proti opruzeninám při přebalování

Péče na podrážděnou a zarudlou pokožku dítěte při přebalování. Pro každodenní použití při přebalování pro děti již od narození. Předchází podrážděné a zarudlé pokožce a přináší úlevu již po první aplikaci. Dlouhodbě napravuje kožní bariéru a účinně chrání a izoluje pokožku od nepříjemných pocitů spojených s vlhkostí a třením plenek.

Balzám pro klidnější spánek

Lipové květy a výtažky z heřmánku: pomáhají dítěti relaxovat. Osvěžující vůně borovice: vůně, která zajistí dítěti větší pohodlí. Bambucké máslo a medový extrakt: zjemnňuje a hydratuje.

 

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Kosmetiku Mustela můžete zakoupit v lékárnách Dr.Max a na e-shopu Dr.Max www.drmax.cz/mustela

Více na: www.mustela-lekarny.cz, @mustelaczsk

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Kupon Mustela

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě