Výsledky testování plen Huggies Elite Soft 3 – 5kg

Každému rodiči záleží na tom, aby měl pro své miminko to nejlepší. A vybrat ty nejvhodnější pleny ze široké nabídky na trhu je určitě velký oříšek. A jak vybrat ty správné pleny?

Základem je, mít přehled co vše od plen můžete očekávat. Záleží na velikosti plen, které se odvíjí podle hmotnosti miminka, také na materiálu, na savosti a nebo zda mají indikátor vlhkosti. Proto jsme dali možnost 50 maminkám a jejich dětem otestovat pleny Huggies Elite Soft.

Jak dopadl velký test plen Huggies Elite Soft?

Infografika Huggies

Výhody plen Huggies Elite Soft

Co maminky testovaly?

Celkem 50 maminek a především jejich miminka testovaly dětské pleny Huggies Elite Soft ve velikosti 1, které jsou vhodné pro ty nejmenší miminka vážící do 5kg. Pleny mají nádherný dětský design s postavičkami Disney, které jsou pro děti lákavé. Huggies Elite Soft mají unikátní vsrtvu Soft Absorb, která pojme tekutinu během chvilky a nedojde k žádné nehodě. Plenky skvěle padnou díky měkkému, velice pružnému pásu a lepícím ouškům, které lze upevnit na pleně kdekoli dle potřeb miminka. V neposlední řadě plenky mají indikátor vlhkosti, takže se stačí jen podívat a ihned poznáte, zda je potřeba plenku již vyměnit a nebo je ještě suchá.

pleny Huggies velikost 1

Testované pleny Huggies Elite Soft, velikost 1, 3 – 5 kg

Kdo se do testování zapojil?

Tentokrát jsme hledali celkem 50 maminek s miminky, která jsou čerstvě narozená a mají váhu do 5 kg. Aby maminky mohly testovat poctivě a mohly pro vás ostatní těhotné a nastávající maminky napsat recenze na tyto pleny, tak jsme jim zaslali k otestování tentokát celkem 2 balíky po 26 kusech plen Huggies Elite Soft. Maminky testovaly po dobu 14 dní a níže si můžete přečíst jejich názory a jak byly s plenkami spokojené.

Jak testování dopadlo?

Maminky si pleny velmi chválily. A všechny maminky se do jedné shodly, že design plen s postavičkami Disney jsou nádherné. Na bližší vyhodnocení jednotlivých otázek se můžete podívat v galerii v grafech.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Jaké jsou konkrétní postřehy maminek?

recenze Huggies maminka Jitka

recenze Huggies maminka Pavlína Š.

recenze Huggies maminka Najča

Maminky byly spokojené …

Testující maminky doporučují pleny Huggies

Maminky doporučují

Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě