Valentýnská večeře jako afrodiziakum?

Přemýšlíte nad valentýnskou večeří v teple domova, která má být romantická a zároveň chcete, aby jídlo působilo jako afrodiziakum?

Při romantické večeři nemůžou na stole samozřejmě chybět svíčky, pokud máte rádi tradiční červenou, vyzdobte si stůl v této barvě, ale fantazii se meze nekladou. Vyberte barvu, která se vám prostě zdá nejvíc sexy a hlavně je vám příjemná. Stůl si může také dozdobit květy nebo jinými dekoracemi, aby i večeře, kterou s láskou připravíte, vypadala lákavější. Tipy na valentýnské prostření stolu můžete najít také v našem článku.

Večeře jako afrodiziakum

Ale z čeho tedy valentýnské menu uvařit? Existuje množství surovin, které fungují jako afrodiziakum a povzbuzují sexuální apetit. Vyberte si ty, o kterých víte, že potěší nejen vaše oko, ale hlavně i žaludek.

Můžete vybírat z potravin, jako jsou ryby, ústřice, kaviár, měkkýši, mušle, žabí stehýnka, drůbež, divočina, lanýže, čili papričky, celer, chřest, artyčoky, hlíva ústřičná ale i sýry různého typu.

Dezert také potěší vaše smysly a touhy

Pokud máte v plánu připravit také dezert, určitě sáhněte po jahodách, fíkách, hruškách, banánech, malinách, hroznech, kokosovém ořechu nebo medu. Nakonec ochuťte dezert vanilkou nebo skořicí. Ale rozhodně nezapomeňte na čokoládu – jako hlavní afrodiziakum!

Víno nebo šampaňské

K večeři určitě popíjejte kvalitní archivní víno nebo šampaňské. V tomto případě vsaďte skutečně na kvalitu a vyberte si nápoj, který se skvěle hodí k vaší valentýnské večeři.

Přejeme vám příjemně strávený večer!

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě