Vyzkoušejte elixíry lásky

Elixír lásky

I v domácích podmínkách, můžete vyzkoušet některý z receptů na elixír lásky. Prastaré recepty na nápoje lásky mají milencům přinášet potěšení. Nabuzují smysly,  případně pomáhají ve chvilkách milostných hrátek, kdy dochází fyzická energie.

Ženšen a jeho povzbuzující a smyslné účinky

Ženšen pozitivně ovlivňuje psychickou a fyzickou výkonnost, sexuální potenci a celkový zdravotní stav. Jeho účinek není okamžitý, je třeba ho užívat v menších dávkách alespoň tři měsíce. Nicméně pozor ve velkých dávkách při velmi dlouhodobém užívání může být ženšen nebezpečný. V prodeji jsou různé formy přípravků s obsahem ženšenu. Setkat se můžete s čajem, práškovou formou nebo i různými sirupy. Podle našeho receptu si i jeden ze sirupů můžete vyzkoušet připravit.

Ženšenový sirup

  • 2 velké kořeny ženšenu
  • 300 ml vody
  • 45 ml saké nebo vodky

Kořeny ženšenu nejprve nakrájíme na malé kousky a poté roztlučeme v hmoždíři. Poté dáme do nádoby ideálně skleněné, která je vhodná do trouby. Zalijeme vodou a vybraným alkoholem. Směs pečeme 2 hodiny v troubě vyhřáté na 140° C. Poté troubu vypneme a necháme přes noc při nejnižší nastavitelné teplotě. Ráno vše přecedíme přes plátýnko do čisté láhve. Na chladném místě vydrží měsíc. Přidávat ho můžete do jakéhokoliv zeleninového jídla.

Ženšen

 

Tajemství lásky ukryté v meruňkách

Směs meruněk a mateří kašičky je v Číně známá již tisíce let. Obsahuje velké množství vitamínů a má blahodárné účinky na obnovení plodnosti. Jeho příprava je velice jednoduchá. Směsí si můžete zpestřit snídaní, případně podávat jako dezert u oběda nebo večeře.

Meruňkové zlato

  • 50 dílů meruněk
  • 5 dílů mateří kašičky

Meruňky omyjeme a vypeckujeme. Poté rozmixujeme a přidáme mateří kašičku.

Meruňky

Granátové jablko jako symbol plodnosti.

Již od doby krále Šalamouna je granátové jablko uznáváno jako symbol plodnosti. Vyzkoušejte jeho účinky v oblíbeném egyptském afrodiziaku.

Elixír lásky s granátovým jablkem

  • 2 velká granátová jablka
  • 5 ml růžové vody
  • 300 ml  ledové vody
  • šťáva z půlky citrónu
  • med podle chuti

Granátové jablko oloupeme a zbavíme vnitřních blan. Poté všechny ingredience společně rozmixujeme a přecedíme. V chladničce vydrží nápoj čerstvý několik dní a je ideálním nápojem pro osvěžení a obnovu energie uprostřed probdělé noci ve dvou.

Granátové jablko

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě