Soutěž o balíček Bepanthen Baby

Bepanthen Baby

Tato soutěž byla ukončena

Milé maminky, právě pro vás spouštíme společně se společností Bayer soutěž o balíček Bepanthen Baby. Zapojte se už nyní a vyhrajte něco užitečného pro vaše miminko 🙂

Bepanthen Baby

Je mast, kterou většina maminek zná jako skvělého pomocníka, který pomáhá chránit před opruzením. Je určena pro každodenní péči o pokožku zadečku miminka. Zároveň může být použita i pro kojící maminky, kterým pomáhá při péči o bradavky při kojení. Využít ji můžete ale i pro celou rodinu, kdy podporuje regeneraci suché a namáhané pokožky.

Složení Bepanthen Baby

V unikátním složení účinných látek obsažených v masti Bepanthen Baby dominuje panthenol, neboli provitamín B5. Ten posiluje přirozené regenerační procesy organizmu a pokožku miminka tak zanechá hladkou, hydratovanou, vitální a příjemnou na dotek. Mast navíc neobsahuje žádné zbytečné látky.

Spolehlivá ochrana pro jemnou dětskou pokožku

Zvláštní pozornost a péči si zaslouží především citlivá pokožka našich nejmenších.  Na čistý a suchý zadeček vám stačí mast o velikosti hrášku. Na pokožce vytvoří tenký ochranný film, který se stane bariérou proti dráždivým vlivům plynoucím z uzavřené plenky a působení moči a stolice.

Použití masti Bepanthen Baby

Mast je vhodná pro každodenní použití, opakovaně, kdykoli budete během dne potřebovat. Na pokožce se lehce roztírá a nezanechává mastný film. Nanáší se na suchá, očištěná místa v tenké vrstvě a nechá se vstřebat. Její účinky jsou blahodárné, pečující a s dlouhotrvajícím efektem. Je to mast, která vás doslova pohladí.

 

 

Bepanthen Baby je kosmetický přípravek. LMR-CH-20210622-27

Vyhru získají 3 maminky, které správně odpoví na soutěžní otázku a její odpověď přijde jako 50, 100 a 150 v pořadí!

Nápovědu k soutěžní otázce, můžete najít zde: bepanthen.cz

Všechny naše soutěže naleznete ZDE.

Soutěžní otázka:

Výherci naší soutěže jsou: 

Maminka Kamila z Litovle

Maminka Hana z Poděbrad

Maminka Kristýna z Milotic

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě